Öğrenci İşleri

Daire Başkanlığı

Sınav Programları

2019-2020 Güz
LİSANS
DERSİN KODU DERSİN ADI TARİH SAAT SINIF ÖĞRETİM ÜYESİ
ARA 301 Basic Arabic I 31.12.2019 09:00-13:00 K124
K126
K127
MUDAR HAJ FARESS
ARA 301R Basic Arabic I 31.12.2019 09:00-13:00 K124
K126
K127
MUDAR HAJ FARESS
ARA 303 Intermediate Arabic I 31.12.2019 09:00-13:00 G341
G342
MUDAR HAJ FARESS
ARA 303R Intermediate Arabic I 31.12.2019 09:00-13:00 G341
G342
MUDAR HAJ FARESS
ECON 101 Principles of Microeconomics 3.01.2020 09:00-12:00 G203 RASİM ÖZCAN
ECON 201 Intermediate Microeconomics 8.01.2020 09:00-12:00 K103 SADULLAH YILDIRIM
EDU 103 Educational Sociology 3.01.2020 09:00-12:00 K101 MEHMET ÖZAY
EDU 105 Information Technologies 10.01.2020 15:00-18:00 K101 MEHMET AKIN BULUT
EDU 111 Introduction to Psychology 7.01.2020 15:00-18:00 Cihannüma THSEEN NAZIR
EDU 113 Cultural Anthropology 30.12.2019 12:00-15:00 K326 NURSEM AKSAY
EDU 204 Research Methods in Education 3.01.2020 15:00-18:00 K101 ÜZEYİR OK
EDU 207 Developmental Psychology II (Adult and Elderly) 8.01.2020 12:00-15:00 K101 SEFA BULUT
EDU 231 Social Psychology I 2.01.2020 09:00-12:00 K326 EBRU MORGÜL
EDU 339 Creative Drama 30.12.2019 09:00-12:00 K326 MELİKE GÜNYÜZ
EDU 353 Psychology of Learning 6.01.2020 09:00-12:00 K101 THSEEN NAZIR
EDU 435 Project Development in Education 9.01.2020 09:00-12:00 K101 THSEEN NAZIR
HIST 101 History of Modern Turkey I 2.01.2020 09:00-12:00 Cihannüma FARUK YASLIÇİMEN
HIST 101T History of Modern Turkey I 2.01.2020 09:00-12:00 G342 MUHAMMED GÖÇGÜN
HIST 203 Archeology and Culture 7.01.2020 09:00-12:00 K103 RULA NURİ BAYSAN
HIST 205 The City in History 9.01.2020 09:00-12:00 G341 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
HUK 101 Anayasa Hukuku I 10.01.2020 09:00-12:00 K127 YAVUZ ATAR
HUK 103 Medeni Hukuk I 30.12.2019 09:00-12:00 G203 ALİ DEMİRBAŞ
HUK 105 Mukayeseli Hukuk I 9.01.2020 12:00-15:00 K326 NECMETTİN KIZILKAYA
HUK 107 Hukuka Giriş 7.01.2020 09:00-12:00 G202 ALİ YEŞİLIRMAK / ÖMER FARUK EROL
HUK 201 Borçlar Hukuku Genel Hükümler I 9.01.2020 09:00-12:00 G203 ÖMER ÇINAR
HUK 203 İdare Hukuku I 2.01.2020 15:00-18:00 K101 MUHAMMED GÖÇGÜN / ÖMER FARUK EROL
HUK 205 Ceza Hukuku Genel Hükümler I 6.01.2020 09:00-12:00 K326 OSMAN HAKAN ÖNCEL
HUK 207 Milletlerarası Kamu Hukuku I 30.12.2019 09:00-12:00 K127 ENVER ARIKOĞLU
HUK 219 Mukayeseli Hukuk III 3.01.2020 09:00-12:00 K326 BİLAL AYBAKAN
HUM 101 The World Through Art and Literature I 6.01.2020 09:00-12:00 Cihannüma MERVE AKTAR / NAGİHAN HALİLOĞLU
LAW 101 Anayasa Hukuku I 10.01.2020 09:00-12:00 K127 YAVUZ ATAR
LAW 103 Medeni Hukuk I 30.12.2019 09:00-12:00 G203 ALİ DEMİRBAŞ
LAW 105 Mukayeseli Hukuk I 9.01.2020 12:00-15:00 K326 NECMETTİN KIZILKAYA
LAW 107 Introduction to Law 7.01.2020 12:00-15:00 K103 AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
LAW 109 Legal English I 8.01.2020 12:00-15:00 Cihannüma AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
LAW 201 Borçlar Hukuku Genel Hükümler I 9.01.2020 09:00-12:00 G203 ÖMER ÇINAR
LAW 203 İdare Hukuku I 2.01.2020 15:00-18:00 K101 MUHAMMED GÖÇGÜN / ÖMER FARUK EROL
LAW 205 Ceza Hukuku Genel Hükümler I 6.01.2020 09:00-12:00 K326 OSMAN HAKAN ÖNCEL
LAW 207 Public International Law I 10.01.2020 15:00-18:00 G301 ENVER ARIKOĞLU
LAW 219 Mukayeseli Hukuk III 3.01.2020 09:00-12:00 K326 BİLAL AYBAKAN
LAW 251 Introduction to Law 6.01.2020 12:00-15:00 Cihannüma ALİ YEŞİLIRMAK / ÖMER FARUK EROL
LIT 207 Myth in Literature 2.01.2020 09:00-12:00 G301 MERVE AKTAR
LIT 209 Ancient Greek Drama 6.01.2020 12:00-15:00 G342 NAGİHAN HALİLOĞLU
LIT 211 Children’s and Youth Literature 8.01.2020 09:00-12:00 G341 MELİKE GÜNYÜZ
MAN 101 Introduction to Business Management 7.01.2020 09:00-12:00 K127 ÜMİT HACIOĞLU
MAN 241 Fundamentals of Financial Accounting 10.01.2020 09:00-12:00 K101 TAMER AKSOY
MATH 101 Calculus I 31.12.2019 09:00-12:00 K323 YUSUF VARLI
MCOM 101 Introduction to Communication Science 31.12.2019 09:00-12:00 K325 HAKKI ÖCAL
NS 101 Nature and Science I 10.01.2020 09:00-12:00 Cihannüma ENIS DOKO
PERS 301 Basic Persian I 2.01.2020 09:00-12:00 K103 NARGES KESHANI
PHIL 101 Basic Questions of Philosophy 7.01.2020 09:00-12:00 G341 MUHAMMET İKBAL BAKIR
PHIL 103 Logic I 30.12.2019 09:00-12:00 K101 ENIS DOKO
PHIL 201 Ancient Philosophy I 6.01.2020 12:00-15:00 G341 ŞABAN TEOMAN DURALI
PHIL 203 Theory of Knowledge 8.01.2020 09:00-12:00 G301 ALPARSLAN AÇIKGENÇ
PHIL 420 Introduction to Islamic Thought 9.01.2020 09:00-12:00 K104 BURHAN KÖROĞLU
POLS 101 Political Science 7.01.2020 09:00-12:00 K323 ALİ ASLAN
POLS 250 Classical Political Theory 7.01.2020 12:00-15:00 K101 HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
POLS 370 Comparative Politics of the Middle East 8.01.2020 09:00-12:00 K127 TALHA KÖSE
PSY 101 Introduction to Psychology 7.01.2020 15:00-18:00 Cihannüma EBRU MORGÜL
PSY 201 Research Methods in Psychology 3.01.2020 15:00-18:00 K101 ÜZEYİR OK
PSY 223 Psychology of Learning 6.01.2020 09:00-12:00 K101 THSEEN NAZIR
SIS 103 Intensive Arabic I 9.01.2020 12:00-15:00 K103 MOUSAB OLABI / WALEED ELSAYED MOHAMMED ELSAYED
SIS 105 Dini Musiki 7.01.2020 09:00-12:00 K101 MEHMET ÖNCEL
SIS 107 Special Readings in Arabic I 3.01.2020 09:00-12:00 Cihannüma HAMZEH AL-BAKRI
SIS 201 İslam İnanç Esasları 31.12.2019 12:00-15:00 K326 AHMET SÜRURİ
SIS 203 Siyer 6.01.2020 09:00-12:00 K325 YAŞAR ÇOLAK
SIS 205 History and Methodology of Tafsir 9.01.2020 09:00-12:00 K127 İHSAN KAHVECİ
SOC 101 Introduction to Sociology 2.01.2020 09:00-12:00 K101 MEHMET ÖZAY
SOC 201 Thinking Sociologically 6.01.2020 12:00-15:00 K323 RAMAZAN ARAS
SOC 209 Sociology of Education 3.01.2020 09:00-12:00 K101 MEHMET ÖZAY
SOC 210 Historical Sociology 9.01.2020 12:00-15:00 K323 RAMAZAN ARAS
SPS 101 Humanity and Society I 8.01.2020 09:00-12:00 Cihannüma HALİL BERKTAY
SPS 103 Comparative Theories and Methods I 30.12.2019 09:00-12:00 Cihannüma ÖNDER KÜÇÜKURAL / RECEP ŞENTÜRK
STAT 201 Statistics I 9.01.2020 12:00-15:00 K101 MURAT GÜVEN
TLL 301 Basic Ottoman Turkish 10.01.2020 15:00-18:00 K326 GÜLSÜM GÜLSEV ŞANVER
TLL 303 Advanced Ottoman Turkish I 10.01.2020 15:00-18:00 G341 ÖMER İŞBİLİR
LİSANSÜSTÜ
DERSİN KODU DERSİN ADI TARİH SAAT SINIF ÖĞRETİM ÜYESİ
ARA 501 Basic Arabic I 31.12.2019 09:00-13:00 Cihannüma
G202
MUDAR HAJ FARESS
BIS 533 Klasik Tefsir Metinleri 30.12.2019 12:00-15:00 DH İHSAN KAHVECİ
BIS 561 Klasik Mantık 2.01.2020 12:00-15:00 DH AHMET SÜRURİ
BIS 631 Kur’an Tarihi 8.01.2020 12:00-15:00 K104 İHSAN KAHVECİ
BIS 681 Tasavvuf Tarihi Metodolojisi 2.01.2020 09:00-12:00 DH NECDET TOSUN
CPSY 515E Cognitive-Behavioral (CBT) Therapy 7.01.2020 12:00-15:00 K325 THSEEN NAZIR
CPSY 520 İleri Psikopatoloji 2.01.2020 15:00-18:00 K103 ALİ GÖRKEM GENÇER
ECON 501 Research Methods and Publication Ethics 6.01.2020 12:00-15:00 K325 ASAD UL ISLAM KHAN
ECON 503 Microeconomic Analysis 9.01.2020 12:00-15:00 K127 ORHAN AYGÜN
ECON 505 Macroeconomic Analysis 30.12.2019 09:00-12:00 K323 ŞERİFE GENÇ İLERİ
ECON 527 Behavioral Economics and Finance 7.01.2020 12:00-15:00 G341 YUSUF VARLI
ECON 528 Labor Economics 3.01.2020 09:00-12:00 K103 ŞERİFE GENÇ İLERİ
ECON 546 Economic History of Modern Turkey 31.12.2019 09:00-12:00 K103 FUAT ERDAL
ECON 601 Advanced Research Methods 8.01.2020 12:00-15:00 K103 ASAD UL ISLAM KHAN
ECON 603 Advanced Microeconomics 6.01.2020 12:00-15:00 K103 SADULLAH YILDIRIM
EDU 511 Veriye Dayalı Yönetim 4.01.2020 09:00-12:00 SS BELMA SEHER UYSAL
EDU 518 Yönetim Bilimleri ve Süreçleri 6.01.2020 12:00-15:00 G301 SÜMEYYE KUŞAKCI
EDU 533 Yükseköğretimde Hukuki Konular 9.01.2020 09:00-12:00 K103 MEHMET YÜCEL TÜRKSEZER
EFIN 501 Research Methods and Publication Ethics 3.01.2020 09:00-12:00 K323 NİHAT GÜMÜŞ
EFIN 505 Corporate Finance 30.12.2019 12:00-15:00 G341 MUSTAFA KEMAL YILMAZ
HUK 529 İşçinin Kişisel Verilerinin Korunması 30.12.2019 12:00-15:00 G201 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
HUK 529-O İşçinin Kişisel Verilerinin Korunması 30.12.2019 12:00-15:00 G201 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
MAN 501 Research Methods and Publication Ethics 3.01.2020 09:00-12:00 K323 NİHAT GÜMÜŞ
MAN 502 Marketing Management 10.01.2020 15:00-18:00 G342 REMZİ ALTUNIŞIK
MAN 503 Contemporary Management 30.12.2019 12:00-15:00 K103 ÜMİT HACIOĞLU
MAN 610 Special Topics in Finance 2.01.2020 12:00-15:00 G341 OMAR KACHKAR / ÜMİT HACIOĞLU
MIE 503 Medeniyet Araştırmalarında Teori ve Metod 2.01.2020 12:00-15:00 SS HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
MIE 527 Cities, Citizenship and Civilization 8.01.2020 12:00-15:00 SS HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
MIE 581 Arapça I 3.01.2020 09:00-12:00 SS MUDAR HAJ FARESS
MIE 583 Arapça Akademik Yazım I 3.01.2020 09:00-12:00 SS MUDAR HAJ FARESS
MIE 647 Şarkiyatçılık 7.01.2020 09:00-12:00 SS NAGİHAN HALİLOĞLU
PERS 501 Basic Persian I 2.01.2020 09:00-12:00 K103 NARGES KESHANI
PHIL 510 Islamic Philosophy I: Advanced Course 8.01.2020 09:00-12:00 G342 BURHAN KÖROĞLU
PHIL 523 Critical Philosophy in Islamic Thought 6.01.2020 09:00-12:00 SS İBRAHİM KALIN
PHIL 586 Philosophy Of Language: Advanced Course 30.12.2019 15:00-18:00 G202 ŞABAN TEOMAN DURALI
POLS 502 Theories of International Relations 6.01.2020 12:00-15:00 K326 ALİ ASLAN
PSY 511 Bilişsel Davranışçı Psikoterapi I 6.01.2020 09:00-12:00 G203 MEHMET HAKAN TÜRKÇAPAR
PSY 521 İleri Psikopatoloji 8.01.2020 09:00-12:00 G203 MEDAİM YANIK
PSY 631 Klinik Uygulama I 8.01.2020 12:00-15:00 İPAM VAHDETTİN GÖRMEZ
PSY 632 Klinik Uygulama II 9.01.2020 09:00-12:00 İPAM ÖMER MÜCAHİT ÖZTÜRK / VAHDETTİN GÖRMEZ
RLST 503E Modern Theories of Religion 2.01.2020 12:00-15:00 DH BETÜL AVCI SEBETCİ
RLST 505 Kitab-ı Mukaddes Tetkikleri 31.12.2019 09:00-12:00 DH ÖMER FARUK HARMAN
RLST 509 Dinler Tarihi Metinleri-Arapça I 9.01.2020 09:00-12:00 DH ÖMER FARUK HARMAN
RLST 519E Sociology of Religion 8.01.2020 09:00-12:00 DH KEMAL ATAMAN
RLST 536 İslam ve Psikoloji 6.01.2020 09:00-12:00 DH HAYATİ HÖKELEKLİ
SOC 506 Ibn Khaldun and Contemporary Issues 30.12.2019 09:00-12:00 K124 HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
TLL 501C Basic Ottoman Turkish 10.01.2020 15:00-18:00 K326 GÜLSÜM GÜLSEV ŞANVER
TLL 503C Advanced Ottoman Turkish I 10.01.2020 15:00-18:00 G341 ÖMER İŞBİLİR
2021-2022 Güz
LİSANS
2021-2022 AKADEMİK YILI GÜZ YARIYILI LİSANS FİNAL PROGRAMI
ŞUBE DERS KODU DERS ADI TARİH SAAT SINIF ÖĞRETİM ÜYESİ
1 ARA 301 Basic Arabic I 11.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-04 MOUSAB OLABİ
2 ARA 301 Basic Arabic I 11.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-07 ABDULLAH AL THALAJ
3 ARA 301 Basic Arabic I 11.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-35 ABDULKADER ALKHALAF
4 ARA 301 Basic Arabic I 11.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-44 MEHMET MAHİR KAFAS
5 ARA 301 Basic Arabic I 11.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-06 MOHAMMAD SHEIKH KASSEM
1 ARA 303 Intermediate Arabic I 11.01.2022 12:30-15:30 GB 2-27 SÜNDÜS ŞERİF
2 ARA 303 Intermediate Arabic I 11.01.2022 12:30-15:30 GB 2-28 NASRALLAH ABDO
3 ARA 303 Intermediate Arabic I 11.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-51 AMAR AL SOAH
5 ARA 303 Intermediate Arabic I 11.01.2022 12:30-15:30 GB 2-29 ABDULLAH AL THALAJ
1 ECON 101 Principles of Microeconomics 6.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-33 RASİM ÖZCAN
1 ECON 201 Intermediate Microeconomics 14.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-33 SADULLAH YILDIRIM
1 ECON 301 Econometrics I 12.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-04 ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 303 Industrial Organization 11.01.2022 09:30-12:30 ONLINE ÖZER SELÇUK
1 ECON 305 International Economics 3.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-53 GÖKHAN ÖVENÇ
1 ECON 401 History of Economic Thought 10.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-35 ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 408 Islamic Economics and Finance 13.01.2022 09:30-12:30 GB 2-31 OMAR KACHKAR
1 ECON 409 Public Finance 6.01.2022 15:30-18:30 GB 2-16 MURAT TURGUT
1 EDU 201 Teaching Principals and Methods 4.01.2022 15:30-18:30 HARVARD HALL SEFA BULUT
1 EDU 207 Developmental Psychology II (Adult and Elderly) 5.01.2022 12:30-15:30 GB 2-28 SEFA BULUT
1 EDU 307 Techniques and Principals of Counseling Psychology 10.01.2022 09:30-12:30 GB 2-29 NAİME DOĞRU
1 EDU 309 Career Guidance and Counseling (Theories) 14.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-33 SEFA BULUT
1 EDU 313 Psychological Testing 6.01.2022 15:30-18:30 HARVARD HALL THSEEN NAZIR
1 EDU 319 Attention Deficit and Hyperactivity Disorder 7.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-06 AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 EDU 339 Creative Drama 11.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-23 MELİKE GÜNYÜZ
2 EDU 339 Creative Drama 11.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-23 MELİKE GÜNYÜZ
1 EDU 409 Program Development in Counseling 6.01.2022 09:30-12:30 GB 2-29 NAİME DOĞRU
1 EDU 449 Special Education and Inclusion 10.01.2022 09:30-12:30 GB 2-27 AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 FRE 301 Basic French I 7.01.2022 15:30-18:30 GB 2-29 IBTISSEM CHATTA
1 FRE 303 Intermediate French I 5.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-05 IBTISSEM CHATTA
1 HART 411 Islamic Miniatures 14.01.2022 15:30-18:30 GB 2-16 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
Tüm HIST 101 History of Modern Turkey I 11.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-50
ITBF B-51
FARUK YASLIÇİMEN
1 HIST 201A Introduction to Historical Thought and Method I 6.01.2022 14:00-17:00 ITBF B-06 FARUK YASLIÇİMEN
1 HIST 311 Early Islamic History: A Survey (to AD 1100) 12.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-23 ERCÜMENT ASİL
1 HIST 315 History of the Modern Middle East (to the 1920s) 14.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-35 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 341 Ottoman History I (1300-1600) 11.01.2022 09:30-12:30 GB 2-18 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 432 History of Ottoman Political Thought 6.01.2022 15:30-18:30 GB 1-29 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 515 History of the Modern Middle East (to the 1920s) 14.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-35 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 541 Ottoman History I (1300-1600) 11.01.2022 09:30-12:30 GB 2-18 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HUK 301 Medeni Usul Hukuku I 6.01.2022 09:30-12:30 GB 2-27 ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 303 Ticaret Hukuku I 13.01.2022 12:30-15:30 GB 2-27 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 305 Borçlar Hukuku Özel Hükümler 12.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-07 ÖMER ÇINAR
1 HUK 307 Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi I 10.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-51 AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 HUK 309 Ceza Hukuku Özel Hükümler 7.01.2022 09:30-12:30 GB 2-29 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 HUK 401 İcra ve İflas Hukuku 13.01.2022 09:30-12:30 GB 2-28 OĞUZ ATALAY
1 HUK 403 Milletlerarası Özel Hukuk I 6.01.2022 09:30-12:30 GB 2-28 YUSUF ÇALIŞKAN
1 HUK 405 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku I 10.01.2022 15:30-18:30 GB 2-28 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 407 Vergi Hukuku 12.01.2022 15:30-18:30 GB 2-29 ZEYNEP NİHAN ÇAMURCU
1 HUK 418 Sigorta Hukuku 5.01.2022 09:30-12:30 GB 1-24 DURSUN SAAT
1 HUK 421 Bilişim Hukuku 7.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-07 DURSUN SAAT
Tüm HUM 101 The World Through Art and Literature I 13.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
NAGİHAN HALİLOĞLU
1 JOR 201 Writing for Media 5.01.2022 15:30-18:30 GB 2-27 NEVRİYE YILDIRIM
1 JOR 311 Media Ethics 3.01.2022 15:30-18:30 GB 2-16 EKMEL GEÇER
1 JOR 401 Interviewing Techniques 6.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-04 YASMIN ABBAS ABDALLAH ALDAMEN
1 LAW 101 Anayasa Hukuku I 3.01.2022 15:30-18:30 GB 2-28 YAVUZ ATAR
1 LAW 103 Medeni Hukuk I 6.01.2022 12:30-15:30 GB 2-28 RABİA İLHAN, ALİ DEMİRBAŞ
1 LAW 105 Mukayeseli Hukuk I 13.01.2022 15:30-18:30 GB 2-29 NECMETTİN KIZILKAYA
1 LAW 107 Introduction to Law 14.01.2022 15:30-18:30 GB 2-28 MUHAMMET CELAL KUL
1 LAW 109 Legal English I 12.01.2022 09:30-12:30 GB 2-29 AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 LAW 201 Borçlar Hukuku Genel Hükümler I 14.01.2022 15:30-18:30 HARVARD HALL MUSTAFA CAHİT GÜNEL
1 LAW 203 İdare Hukuku I 11.01.2022 09:30-12:30 GB 2-29 ÖMER FARUK EROL
1 LAW 205 Ceza Hukuku Genel Hükümler I 6.01.2022 15:30-18:30 GB 2-29 MAHMUT KOCA
1 LAW 207 Public International Law I 5.01.2022 15:30-18:30 GB 2-29 ENVER ARIKOĞLU
1 LAW 212 International Organizations 7.01.2022 09:30-12:30 GB 2-27 MUHAMMET CELAL KUL
1 LAW 219 Mukayeseli Hukuk III 12.01.2022 09:30-12:30 GB 2-18 BİLAL AYBAKAN
1 LAW 251 Introduction to Law 3.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-23 ZEHRA BADAK
1 LAW 301 Medeni Usul Hukuku I 6.01.2022 09:30-12:30 GB 2-27 ALİ YEŞİLIRMAK
1 LAW 303 Ticaret Hukuku I 13.01.2022 12:30-15:30 GB 2-27 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 LAW 305 Borçlar Hukuku Özel Hükümler 12.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-07 ÖMER ÇINAR
1 LAW 307 Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi I 10.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-51 AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 LAW 309 Ceza Hukuku Özel Hükümler 7.01.2022 09:30-12:30 GB 2-29 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 LAW 321 International Investment Law 14.01.2022 09:30-12:30 GB 1-24 YUSUF ÇALIŞKAN
1 LAW 323 Sözleşmelerin Müzakere Edilmesi ve Hazırlanması 5.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-04 ÖMER ÇINAR, ALİ DEMİRBAŞ
1 LAW 325 International Criminal Law 4.01.2022 09:30-12:30 GB 1-24 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 LAW 351 Commercial Law 4.01.2022 09:30-12:30 GB 2-18 İSMAİL PAMUK
1 LAW 401 İcra ve İflas Hukuku 13.01.2022 09:30-12:30 GB 2-28 OĞUZ ATALAY
1 LAW 403 Private International Law I 6.01.2022 15:30-18:30 GB 2-28 YUSUF ÇALIŞKAN
1 LAW 405 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku I 10.01.2022 15:30-18:30 GB 2-28 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 LAW 407 Vergi Hukuku 12.01.2022 15:30-18:30 GB 2-29 ZEYNEP NİHAN ÇAMURCU
1 LAW 421 Bilişim Hukuku 7.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-07 DURSUN SAAT
1 LAW 423 International Commercial Arbitration Law 3.01.2022 15:30-18:30 GB 2-18 ALİ YEŞİLIRMAK
1 LAW 424 Introduction to Air Law 4.01.2022 15:30-18:30 GB 1-24 ÖMER FARUK EROL
1 LIT 203 Genres and Modes 13.01.2022 15:30-18:30 GB 1-24 EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
1 LIT 209 Ancient Greek Drama 3.01.2022 15:30-18:30 GB 1-24 NAGİHAN HALİLOĞLU
1 LIT 211 Children’s and Youth Literature 7.01.2022 09:30-12:30 GB 1-24 MELİKE GÜNYÜZ
1 LIT 301 Literature and Civilization: Near East and Africa 6.01.2022 15:30-18:30 GB 1-24 NAGİHAN HALİLOĞLU, MIRIAM COOKE
1 MAN 101 Introduction to Business Management 4.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-44 ÜMİT HACIOĞLU
1 MAN 241 Fundamentals of Financial Accounting 6.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-23 TAMER AKSOY
1 MAN 301 Human Resource Management 5.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-33 MAHMUT ARSLAN
1 MAN 321 Principles of Marketing 7.01.2022 09:30-12:30 GB 2-28 MURAD CANBULUT
1 MAN 323 Consumer Behavior 13.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-33 AHMET BARDAKCI
1 MAN 401 Strategic Management 7.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-35 SÜMEYYE KUŞAKCI
1 MATH 101 Calculus I 14.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-06 YUSUF VARLI
1 MCOM 101 Introduction to Communication Science 10.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-23 İZZET BOZKURT
Tüm NS 101 Nature and Science I 3.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ENIS DOKO
1 PERS 301 Basic Persian I 6.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-33 NARGES KESHANI
1 PHIL 101 Basic Questions of Philosophy 7.01.2022 09:30-12:30 GB 2-16 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 103 Logic I 10.01.2022 15:30-18:30 GB 2-27 ENIS DOKO
1 PHIL 201 Ancient Thought 3.01.2022 15:30-18:30 GB 2-29 ŞABAN TEOMAN DURALI
1 PHIL 203 Theory of Knowledge 12.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-51 ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 PHIL 208 Introduction to Islamic Thought 5.01.2022 15:30-18:30 GB 2-16 BURHAN KÖROĞLU
1 PHIL 301 Islamic Philosophy I 10.01.2022 09:30-12:30 GB 2-31 ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 PHIL 403 Later Modern Philosophy 7.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-06 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 POLS 250 Classical Political Theory 12.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-23 HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 POLS 319 European Politics 5.01.2022 09:30-12:30 GB 2-27 ALİ ASLAN
1 POLS 401 Turkish Politics 14.01.2022 15:30-18:30 GB 2-29 ALİ ASLAN
1 POLS 418 War Studies 4.01.2022 09:30-12:30 GB 2-31 ERIK IVAR RINGMAR
1 POLS 430 International Political Economy 10.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-33 ERIK IVAR RINGMAR
1 POLS 445 Nationalism and Ethnicity 6.01.2022 09:30-12:30 GB 1-24 TALHA KÖSE
1 POLS 495 Internship in Political Science and International Relations 12.01.2022 09:30-12:30 GB 2-16 TALHA KÖSE
1 PR 406 Brand Management 13.01.2022 15:30-18:30 GB 2-30 İZZET BOZKURT
1 PSY 101 Introduction to Psychology 4.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-23 TIMOTYH RICHARD JORDAN
1 PSY 201 Research Methods in Psychology 4.01.2022 15:30-18:30 GB 2-28 ÜZEYİR OK
1 PSY 221 Social Psychology 6.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-23 EBRU MORGÜL
1 PSY 223 Psychology of Learning 10.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-23 THSEEN NAZIR
1 PSY 224 Selected Topics in Biological Psychology 5.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-04 ZAHİDE ÇAKIR ÇİLESİZ
1 PSY 301 Tests and Measurements in Psychology 13.01.2022 09:30-12:30 GB 2-29 ÜZEYİR OK
1 PSY 315 Cognitive Psychology 3.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-23 TIMOTYH RICHARD JORDAN
1 PSY 327 Developmental Psychology 14.01.2022 09:30-12:30 HARVARD HALL EBRU MORGÜL
1 PSY 330 Childhood and Adolescent Psychopathology 12.01.2022 15:30-18:30 GB 2-28 VAHDETTİN GÖRMEZ
1 PSY 352 Introduction to the Psychology of Trauma 10.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-33 SENEM EREN
1 PSY 411 Clinical Interviewing Skills 6.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-05 BURCU UYSAL
1 PSY 414 Industrial and Organizational Psychology 13.01.2022 09:30-12:30 GB 1-24 NORAINI BINTI MOHD NOOR
1 RUS 301 Basic Russian I 4.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-04 SALIMA ADZHIEVA
1 SIS 103 Intensive Basic Arabic 6.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-44 NASRALLAH ABDO, MUSTAFA KARAPINAR, ABDULMELİK YANGIN, YAKUP KARA
1 SIS 109 Kur’an Okuma ve Tecvid I 3.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-51 MUSTAFA ALTIN
2 SIS 109 Kur’an Okuma ve Tecvid I 13.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-51 ESRA YILMAZ
1 SIS 201 İslam İnanç Esasları 5.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-23 AHMET SÜRURİ
1 SIS 203 Siyer 10.01.2022 12:30-15:30 GB 2-28 YAŞAR ÇOLAK
1 SIS 205 Tefsir Tarihi ve Usulü 12.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-23 İHSAN KAHVECİ
1 SIS 209 Kur’an Okuma ve Tecvid III 3.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-51 MUSTAFA ALTIN
2 SIS 209 Kur’an Okuma ve Tecvid III 13.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-51 ESRA YILMAZ
1 SIS 211 Intensive Classical Arabic I 11.01.2022 09:30-12:30 GB 2-28 NASRALLAH ABDO, ABDULMELİK YANGIN, YAKUP KARA, MUSTAFA YAVUZ
1 SIS 301 al-Tafsir I 5.01.2022 09:30-12:30 GB 2-29 İHSAN KAHVECİ
1 SIS 305 Islamic Law I 12.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-53 TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 SIS 307 Klasik Mantık 4.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-35 AHMET SÜRURİ
1 SIS 311 Belağat 6.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-35 HAMZEH AL-BAKRI
1 SIS 402 İtikadi İslam Mezhepleri Tarihi 5.01.2022 15:30-18:30 ONLINE KADİR GÖMBEYAZ
1 SIS 419 Klasik Fıkıh Metinleri 11.01.2022 15:30-18:30 GB 1-24 HAMZEH AL-BAKRI
1 SIS 427 İslam Ahlak Esasları 7.01.2022 15:30-18:30 GB 2-27 AHMET MURAT ÖZEL
1 SOC 207 Social Change 11.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-33 ALEV ERKİLET
1 SOC 301 Classical Sociological Theory 4.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-35 ALEV ERKİLET
1 SOC 403 Khaldunian Sociology 13.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-33 HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 SPA 301 Basic Spanish I 5.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-35 BUSE KESKİN
2 SPA 301 Basic Spanish I 11.01.2022 15:30-18:30 DİLLER Z-34 ROJİN YUSUF
1 SPA 303 Intermediate Spanish I 5.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-50 BUSE KESKİN
Tüm SPS 101 Humanity and Society I 5.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
HALİL BERKTAY
1 STAT 201 Statistics I 4.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-23 GÖKHAN ÖVENÇ
Tüm TLL 101 Modern Turkish Literature I 7.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-50
ITBF B-51
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
1 TLL 301 Basic Ottoman Turkish 14.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-35 MUSTAFA ULUÇAY
2 TLL 301 Basic Ottoman Turkish 14.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-35 MUSTAFA ULUÇAY
3 TLL 301 Basic Ottoman Turkish 6.01.2022 09:30-12:30 GB 2-15 ABDULHADİ UYSAL
1 TLL 305 Ottoman Paleography and Diplomatica 12.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-05 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
LİSANSÜSTÜ
2021-2022 AKADEMİK YILI GÜZ YARIYILI LİSANSÜSTÜ FİNAL PROGRAMI
ŞUBE DERS KODU DERS ADI TARİH SAAT SINIF ÖĞRETİM ÜYESİ
1 ARA 501 Basic Arabic I 10.01.2022 12:30-15:30 GB 2-29 ABDURRAHMAN TABLAS
2 ARA 501 Basic Arabic I 10.01.2022 12:30-15:30 GB 2-30 MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
1 ARA 501C Basic Arabic I 10.01.2022 12:30-15:30 GB 2-29 ABDURRAHMAN TABLAS
2 ARA 501C Basic Arabic I 10.01.2022 12:30-15:30 GB 2-30 MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
1 BIS 533 Klasik Tefsir Metinleri 3.01.2022 15:30-18:30 DH İHSAN KAHVECİ
1 BIS 543 Siyer 13.01.2022 15:30-18:30 DH YAŞAR ÇOLAK
1 BIS 561 Klasik Mantık 11.01.2022 13:30-16:30 DH AHMET SÜRURİ
1 BIS 563 Klasik Kelam Metinleri 13.01.2022 12:30-15:30 DH HAMZEH AL-BAKRI
1 CPSY 515E Cognitive-Behavioral (CBT) Therapy 10.01.2022 15:30-18:30 GB 1-29 THSEEN NAZIR
1 CPSY 520 İleri Psikopatoloji 5.01.2022 09:30-12:30 GB 2-31 MEDAİM YANIK
1 ECON 501 Research Methods and Publication Ethics 7.01.2022 18:30-21:30 ITBF B-04 YUSUF VARLI
1 ECON 503 Microeconomic Analysis 12.01.2022 15:30-18:30 GB 2-31 ORHAN AYGÜN
1 ECON 505 Macroeconomic Analysis 12.01.2022 12:30-15:30 GB 2-31 ŞERİFE GENÇ İLERİ
1 ECON 601 Advanced Research Methods 14.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-07 ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 603 Advanced Microeconomics 5.01.2022 15:30-18:30 GB 2-31 SADULLAH YILDIRIM
1 EDU 518 Yönetim Bilimleri ve Süreçleri 13.01.2022 18:30-21:30 ITBF B-04 SÜMEYYE KUŞAKCI
1 EFIN 505 Corporate Finance 10.01.2022 12:30-15:30 GB 1-24 MUSTAFA KEMAL YILMAZ
1 EFIN 514 Risk Management in Financial Institutions 6.01.2022 18:30-21:30 ITBF B-04 NECLA İLTER KÜÇÜKÇOLAK
1 FRE 501 Basic French I 7.01.2022 15:30-18:30 GB 2-29 IBTISSEM CHATTA
1 FRE 501C Basic French I 7.01.2022 15:30-18:30 GB 2-29 IBTISSEM CHATTA
1 FRE 503 Intermediate French I 5.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-05 IBTISSEM CHATTA
1 HUK 509 Roma Statüsü Kapsamında Uluslararası Ceza Hukuku I 7.01.2022 09:30-12:30 GB 2-29 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 MIE 583 Arapça Akademik Yazım I 7.01.2022 15:30-18:30 SS ABDULLAH AL THALAJ
1 PERS 501 Basic Persian I 6.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-33 NARGES KESHANI
1 PERS 501C Basic Persian I 6.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-33 NARGES KESHANI
1 PSY 511 Bilişsel Davranışçı Psikoterapi I 7.01.2022 09:30-12:30 GB 2-18 MEHMET HAKAN TÜRKÇAPAR
1 PSY 521 İleri Psikopatoloji 5.01.2022 09:30-12:30 GB 2-31 MEDAİM YANIK
1 RTC 520 Medya Siyaset İlişkisi 5.01.2022 12:30-15:30 ONLINE HANDE ORTAY
1 RUS 501 Basic Russian I 4.01.2022 15:30-18:30 ITBF B-04 SALIMA ADZHIEVA
1 SPA 501 Basic Spanish I 5.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-35 BUSE KESKİN
1 SPA 501C Basic Spanish I 5.01.2022 12:30-15:30 ITBF B-35 BUSE KESKİN
1 TLL 505C Ottoman Paleography and Diplomatica 12.01.2022 09:30-12:30 ITBF B-05 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
2021-2022 Bahar
LİSANS
2021-2022 AKADEMİK YILI BAHAR YARIYILI LİSANS FİNAL PROGRAMI
ŞUBE DERS KODU DERS ADI TARİH SAAT SINIF ÖĞRETİM ÜYESİ
1 ANTH 202 Social-Cultural Anthropology 06.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-51 NURSEM KESKİN AKSAY
1 ARA 302 Basic Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
MOUSAB OLABI
2 ARA 302 Basic Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ABDULLAH AL THALAJ
3 ARA 302 Basic Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ABDULKADER ALKHALAF
4 ARA 302 Basic Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
MEHMET MAHİR KAFAS
5 ARA 302 Basic Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
MOHAMMAD SHEIKH KASSEM
1 ARA 304 Intermediate Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
SÜNDÜS ŞERİF
2 ARA 304 Intermediate Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
NASRALLAH ABDO
3 ARA 304 Intermediate Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
AMAR AL SOAH
4 ARA 304 Intermediate Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ABDULLAH AL THALAJ
5 ARA 304 Intermediate Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
MEHMET MAHİR KAFAS
1 ARA 308SP Intensive Intermediate Arabic 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ABDURRAHMAN TABLAS
1 DFT 404 Film and Critical Theories II 08.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-03 HASAN RAMAZAN YILMAZ
1 ECON 102 Principles of Macroeconomics 06.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23 GÖKHAN ÖVENÇ
1 ECON 202 Intermediate Macroeconomics 30.05.2022 09:30-12:30 ITBF B-06 ŞERİFE GENÇ İLERİ
1 ECON 204 Mathematical Economics 02.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-53 RASİM ÖZCAN
1 ECON 302 Econometrics II 07.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-04 FATİH AYHAN
1 ECON 304 Game Theory 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-03 ÖZER SELÇUK
1 ECON 306 Money, Banking and Financial Institutions 31.05.2022 15:30-18:30 GB 2-17 GÖKHAN ÖVENÇ
1 EDU 101 Introduction to Education 06.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-33 AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 EDU 203 Child Psychology 03.06.2022 09:30-12:30 GB 2-29 THSEEN NAZIR
1 EDU 203SP Child Psychology 03.06.2022 09:30-12:30 GB 2-29 THSEEN NAZIR
1 EDU 209 Basic Statistics 02.06.2022 09:30-12:30 GB 2-28 LOKMAN AKBAY
1 EDU 209SP Basic Statistics 02.06.2022 09:30-12:30 GB 2-28 LOKMAN AKBAY
1 EDU 212 Life Span Development and Adaptation Problems 10.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-23 NAİME DOĞRU
1 EDU 218 Nontest Techniques 01.06.2022 12:30-15:30 GB 2-28 SEFA BULUT
1 EDU 232 Gifted Children and Education 09.06.2022 12:30-15:30 GB 2-29 AYŞEGÜL İŞLEKELLER BOZCA
1 EDU 304 Group Counseling 31.05.2022 15:30-18:30 ITBF B-06 NAİME DOĞRU
1 EDU 306 Spiritual Counseling 09.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-03 ZUHAL AĞILKAYA ŞAHİN
1 EDU 410 Posttraumatic Counseling 31.05.2022 12:30-15:30 GB 2-29 NAİME DOĞRU
1 EDU 449 Special Education and Inclusion 02.06.2022 09:30-12:30 GB 1-30 AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 FRE 302 Basic French II 01.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-51 BÜŞRA KARAKOÇ
1 HART 412 Persian Literary Classics and Islamic Art 01.06.2022 09:30-12:30 GB 1-30 NACİYE ZEYNEP ÇAVUŞOĞLU
1 HEB 301 Basic Hebrew I 09.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-51 ELDAR HASANOĞLU
1 HEB 303 Intermediate Hebrew I 06.06.2022 15:30-18:30 GB 1-30 ELDAR HASANOĞLU
1 HIST 102 History of Modern Turkey II 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-51
ALİ ASLAN
10 HIST 102 History of Modern Turkey II 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-51
ALİ ASLAN
11 HIST 102 History of Modern Turkey II 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-51
ALİ ASLAN
12 HIST 102 History of Modern Turkey II 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-51
ALİ ASLAN
13 HIST 102 History of Modern Turkey II 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-51
ALİ ASLAN
2 HIST 102 History of Modern Turkey II 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-51
ALİ ASLAN
3 HIST 102 History of Modern Turkey II 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-51
ALİ ASLAN
4 HIST 102 History of Modern Turkey II 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-51
ALİ ASLAN
5 HIST 102 History of Modern Turkey II 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-51
ALİ ASLAN
6 HIST 102 History of Modern Turkey II 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-51
ALİ ASLAN
7 HIST 102 History of Modern Turkey II 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-51
ALİ ASLAN
8 HIST 102 History of Modern Turkey II 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-51
ALİ ASLAN
9 HIST 102 History of Modern Turkey II 03.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ITBF B-51
ALİ ASLAN
1 HIST 206 Lords and Peasants 09.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-44 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 208 Anatolian Civilizations 06.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-03 RULA NURİ BAYSAN
1 HIST 312 Islamic History: the Middle Period (c.945-1500) 06.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-44 ERCÜMENT ASİL
1 HIST 323 Byzantium: A Survey (400-1453) 10.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-51 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 351 Ottoman History II (1600-1800) 07.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-04 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 431 History of Ottoman Institutions 02.06.2022 09:30-12:30 GB 1-29 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HUK 211 Avrupa Birliği Hukuku 06.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-35 ZAFER GÜLER
1 HUK 302 Medeni Usul Hukuku II 10.06.2022 15:30-18:30 GB 2-29 ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 304 Ticaret Hukuku II 31.05.2022 12:30-15:30 GB 2-27 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 306 Eşya Hukuku 08.06.2022 15:30-18:30 GB 2-27 MUSTAFA CAHİT GÜNEL
1 HUK 308 Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi II 30.05.2022 12:30-15:30 GB 2-28 AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 HUK 310 Genel Kamu Hukuku 02.06.2022 09:30-12:30 GB 1-25 MUHAMMET CELAL KUL
1 HUK 316 İnsan Hakları Hukuku 06.06.2022 12:30-15:30 GB 1-26 YAVUZ ATAR
1 HUK 320 İslam Hukuk Metodolojisi 10.06.2022 09:30-12:30 GB 1-29 TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 HUK 402 Ceza Muhakemesi Hukuku 07.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-35 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 HUK 404 Milletlerarası Özel Hukuk II 08.06.2022 09:30-12:30 GB 2-29 MUSTAFA OĞUZ TUNA
1 HUK 406 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku II 01.06.2022 12:30-15:30 GB 2-29 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 408 Miras Hukuku 30.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-35 AHMET CAHİT İYİLİKLİ
1 HUK 417 Deniz Ticaret Hukuku 10.06.2022 15:30-18:30 GB 1-27 DURSUN SAAT
1 HUM 102 The World Through Art and Literature II 10.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
NAGİHAN HALİLOĞLU
2 HUM 102 The World Through Art and Literature II 10.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
NAGİHAN HALİLOĞLU
3 HUM 102 The World Through Art and Literature II 10.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
NAGİHAN HALİLOĞLU
4 HUM 102 The World Through Art and Literature II 10.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
NAGİHAN HALİLOĞLU
5 HUM 102 The World Through Art and Literature II 10.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
NAGİHAN HALİLOĞLU
6 HUM 102 The World Through Art and Literature II 10.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
NAGİHAN HALİLOĞLU
7 HUM 102 The World Through Art and Literature II 10.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
NAGİHAN HALİLOĞLU
8 HUM 102 The World Through Art and Literature II 10.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
NAGİHAN HALİLOĞLU
9 HUM 102 The World Through Art and Literature II 10.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
NAGİHAN HALİLOĞLU
1 HUM 102SP The World Through Art and Literature II 10.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
NAGİHAN HALİLOĞLU
1 JOR 204 Genres in Journalism 09.06.2022 12:30-15:30 GB 1-28 YASMIN ABBAS ABDALLAH ALDAMEN
1 JOR 405 Reading New Media 01.06.2022 09:30-12:30 GB 2-16 MEHMET KARANFİLOĞLU
1 KRD 301 Basic Kurdish I 09.06.2022 15:30-18:30 GB 1-29 MEVLÜT OĞUZ
1 LAW 102 Anayasa Hukuku II 06.06.2022 12:30-15:30 GB 2-28 YAVUZ ATAR
1 LAW 104 Medeni Hukuk II 08.06.2022 12:30-15:30 GB 2-28 RABİA İLHAN, ÖMER ÇINAR
1 LAW 106 Mukayeseli Hukuk II 02.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-33 OSMAN SAFA BURSALI
1 LAW 110 Legal English II 01.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-33 AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 LAW 202 Borçlar Hukuku Genel Hükümler II 30.05.2022 09:30-12:30 GB 2-29 ÖMER ÇINAR
1 LAW 204 İdare Hukuku II 07.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-33 ÖMER FARUK EROL
1 LAW 206 Ceza Hukuku Genel Hükümler II 31.05.2022 09:30-12:30 GB 2-29 MAHMUT KOCA
1 LAW 208 Public International Law II 01.06.2022 12:30-15:30 HARVARD HALL ENVER ARIKOĞLU
1 LAW 220 Mukayeseli Hukuk IV 10.06.2022 09:30-12:30 GB 1-27 FATİH ŞABANİ
1 LAW 302 Medeni Usul Hukuku II 10.06.2022 15:30-18:30 GB 2-29 ALİ YEŞİLIRMAK
1 LAW 304 Ticaret Hukuku II 31.05.2022 12:30-15:30 GB 2-27 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 LAW 306 Eşya Hukuku 08.06.2022 15:30-18:30 GB 2-27 MUSTAFA CAHİT GÜNEL
1 LAW 308 Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi II 30.05.2022 12:30-15:30 GB 2-28 AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 LAW 310 General Public Law 02.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-06 MUHAMMET CELAL KUL
1 LAW 315 Energy Law 02.06.2022 09:30-12:30 GB 1-31 MUSTAFA OĞUZ TUNA
1 LAW 320 İslam Hukuk Metodolojisi 10.06.2022 09:30-12:30 GB 1-29 TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 LAW 402 Ceza Muhakemesi Hukuku 07.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-35 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 LAW 404 Private International Law II 08.06.2022 09:30-12:30 GB 2-29 MUSTAFA OĞUZ TUNA
1 LAW 406 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku II 01.06.2022 12:30-15:30 GB 2-29 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 LAW 408 Miras Hukuku 30.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-35 AHMET CAHİT İYİLİKLİ
1 LAW 417 Deniz Ticaret Hukuku 10.06.2022 15:30-18:30 GB 1-27 DURSUN SAAT
1 LAW 426 Kıymetli Evrak Hukuku 31.05.2022 15:30-18:30 GB 2-16 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 LIT 210 Shakespeare 06.06.2022 09:30-12:30 GB 1-26 ZEHRA HALİLOĞLU
1 LIT 304 Narratology 08.06.2022 12:30-15:30 GB 2-27 İCLAL DİDEM ARVAS
1 LIT 407 Editorship and the Publishing Industry 10.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-44 MELİKE GÜNYÜZ
1 LIT 412 Translation: Theory and Practice 07.06.2022 09:30-12:30 GB 1-27 NAGİHAN HALİLOĞLU, MELİKE GÜNYÜZ, EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN, MERVE AKTAR
1 LIT 460 City in Literature 03.06.2022 15:30-18:30 GB 1-26 EMRAH PELVANOĞLU
1 MAN 202 Organizational Behavior 30.05.2022 09:30-12:30 ITBF B-33 SÜMEYYE KUŞAKCI
1 MAN 242 Financial Management 06.06.2022 12:30-15:30 GB 2-27 ÜMİT HACIOĞLU
1 MAN 344 Corporate Finance 06.06.2022 12:30-15:30 GB 2-29 MUSTAFA KEMAL YILMAZ
1 MAN 362 Operations Management 06.06.2022 09:30-12:30 GB 2-27 ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 MAN 403 Business Negotiations 30.05.2022 15:30-18:30 ITBF B-33 YASİN ROFÇANIN
1 MAN 408 Leadership and Change Management 30.05.2022 09:30-12:30 ITBF B-50 NECLA ÖYKÜ İYİGÜN
1 MAN 425 Social Media Marketing 06.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-07 MEHMET KARANFİLOĞLU
1 MATH 102 Calculus II 02.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-06 GAMZE YÜKSEL
1 MATH 431 Linear Algebra 02.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-51 ALİ KÖSEOĞLU
1 MATH 432 Differential Equations 31.05.2022 09:30-12:30 GB 1-29 ZAFER BEKİRYAZICI
1 MCOM 102 History of Media and Communication 31.05.2022 09:30-12:30 GB 2-28 İSMAİL ARDA ODABAŞI
1 MCOM 102SP History of Media and Communication 31.05.2022 09:30-12:30 GB 2-28 İSMAİL ARDA ODABAŞI
1 MCOM 308 Research Methods in Communication 09.06.2022 09:30-12:30 GB 2-31 YASMIN ABBAS ABDALLAH ALDAMEN
1 NS 102 Nature and Science II 07.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-23
ITBF B-44
ENIS DOKO
2 NS 102 Nature and Science II 07.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-23
ITBF B-44
ENIS DOKO
3 NS 102 Nature and Science II 07.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-23
ITBF B-44
ENIS DOKO
4 NS 102 Nature and Science II 07.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-23
ITBF B-44
ENIS DOKO
5 NS 102 Nature and Science II 07.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-23
ITBF B-44
ENIS DOKO
6 NS 102 Nature and Science II 07.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-23
ITBF B-44
ENIS DOKO
7 NS 102 Nature and Science II 07.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-23
ITBF B-44
ENIS DOKO
8 NS 102 Nature and Science II 07.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-23
ITBF B-44
ENIS DOKO
9 NS 102 Nature and Science II 07.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-23
ITBF B-44
ENIS DOKO
1 PERS 302 Basic Persian II 09.06.2022 15:30-18:30 GB 2-15 NARGES KESHANI
1 PHIL 104 Logic II 08.06.2022 09:30-12:30 GB 1-29 ENIS DOKO
1 PHIL 202 Ancient Philosophy 02.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-33 TONGUÇ SEFEROĞLU
1 PHIL 204 Metaphysics 31.05.2022 15:30-18:30 ITBF B-07 ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 PHIL 206 Introduction to Modern Thought 30.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-05 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 302 Islamic Philosophy II 02.06.2022 12:30-15:30 GB 1-25 BURHAN KÖROĞLU
1 PHIL 304 Early Modern Philosophy 03.06.2022 09:30-12:30 GB 1-27 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 404 Contemporary Philosophy 08.06.2022 09:30-12:30 GB 1-30 BURHAN KÖROĞLU
1 PHIL 443 Phenomenology 02.06.2022 15:30-18:30 GB 2-15 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 POLS 224 Social Statistics 09.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-35 NİHAT GÜMÜŞ
1 POLS 241 Constitutional Politics & Law 10.06.2022 09:30-12:30 GB 2-28 ALİ ASLAN
1 POLS 251 Modern Political Theory 01.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-35 MEHMET AKİF KAYAPINAR
1 POLS 318 Foreign Policy Analysis 07.06.2022 12:30-15:30 GB 1-27 WAHABUDDIN RAEES
1 POLS 365 Energy and Geopolitics 01.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-07 YAŞAR SARI
1 PR 202 Introduction to Public Relations 30.05.2022 09:30-12:30 ITBF B-53 MEHMET KARANFİLOĞLU
1 PR 204 Principles of Advertisement 02.06.2022 09:30-12:30 GB 1-27 NEVRİYE YILDIRIM
1 PR 309 Psychology of Communication 03.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-03 GÖKÇEN ÇATLI ÖZEN
1 PR 309SP Psychology of Communication 03.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-03 GÖKÇEN ÇATLI ÖZEN
1 PSY 104 Biological Basis of Human Behavior 06.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-23 TIMOTYH RICHARD JORDAN
1 PSY 122 History of Psychology 01.06.2022 15:30-18:30 GB 2-28 EBRU MORGÜL
1 PSY 206 Individual Differences and Theories of Personality 30.05.2022 09:30-12:30 ITBF B-23 ÜZEYİR OK
1 PSY 206SP Individual Differences and Theories of Personality 30.05.2022 09:30-12:30 ITBF B-23 ÜZEYİR OK
1 PSY 222 Selected Topics in Social Psychology 02.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-03 EBRU MORGÜL
1 PSY 316 Psychopathology 01.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-23 VAHDETTİN GÖRMEZ
1 PSY 316SP Psychopathology 01.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-23 VAHDETTİN GÖRMEZ
1 PSY 325 Introduction to Positive Psychology 31.05.2022 09:30-12:30 ITBF B-23 SENEM EREN
1 PSY 336 Memory 08.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-23 ZAHİDE ÇAKIR ÇİLESİZ
1 PSY 424 Selected Cases in Clinical Psychology 31.05.2022 09:30-12:30 ITBF B-50 BURCU UYSAL
1 PSY 426 Neuropsychology 01.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-05 ZAHİDE ÇAKIR ÇİLESİZ
1 PSY 434 Psychology of Religion 08.06.2022 12:30-15:30 GB 2-29 HASAN KAPLAN
1 PSY 453 Forensic Psychology 06.06.2022 12:30-15:30 GB 2-16 BURCU UYSAL
1 SIS 104 Intensive Intermediate Arabic 07.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-35 NASRALLAH ABDO, ABDULLAH AL THALAJ, ZEYNEP ACAR
1 SIS 202 İslam İbadet Esasları 03.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-23 HAMZEH AL-BAKRI
1 SIS 204 Islamic History 30.05.2022 15:30-18:30 ITBF B-23 YAŞAR ÇOLAK
1 SIS 206 History of Philosophy 09.06.2022 12:30-15:30 GB 2-28 SELMAN DİLEK
1 SIS 208 Sciences and History of Hadith 31.05.2022 12:30-15:30 GB 2-28 SERDAR DEMİREL
1 SIS 212 Intensive Classical Arabic II 07.06.2022 12:30-15:30 GB 2-28 MUDAR HAJ FARESS, MUSTAFA KARAPINAR, MEHMET MAHİR KAFAS
1 SIS 302 al-Tafsir II 01.06.2022 12:30-15:30 GB 1-28 İHSAN KAHVECİ
1 SIS 304 Hadis II 10.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-53 HAMZEH AL-BAKRI
1 SIS 306 Islamic Law II 08.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-35 BİLAL AYBAKAN
1 SIS 308 Kelam 31.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-35 AHMET SÜRURİ
1 SIS 310 Tasavvuf 30.05.2022 09:30-12:30 HARVARD HALL AHMET MURAT ÖZEL
1 SIS 312E History of Religions 03.06.2022 09:30-12:30 GB 2-28 BETÜL AVCI SEBETCİ
1 SOC 302 Contemporary Sociological Theory 07.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-07 ALEV ERKİLET
1 SOC 310 Social Stratification 02.06.2022 12:30-15:30 GB 2-28 ALEV ERKİLET
1 SOC 318 Social Movements 09.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-23 ALEV ERKİLET
2 SOC 402 Graduation Thesis II 10.06.2022 09:30-12:30 GB 1-31 RECEP ŞENTÜRK
4 SOC 402 Graduation Thesis II 10.06.2022 09:30-12:30 GB 1-30 NURSEM KESKİN AKSAY
1 SPS 102 Humanity and Society II 30.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-44
ITBF B-50
HALİL BERKTAY
10 SPS 102 Humanity and Society II 30.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-44
ITBF B-50
HALİL BERKTAY
2 SPS 102 Humanity and Society II 30.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-44
ITBF B-50
HALİL BERKTAY
3 SPS 102 Humanity and Society II 30.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-44
ITBF B-50
HALİL BERKTAY
4 SPS 102 Humanity and Society II 30.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-44
ITBF B-50
HALİL BERKTAY
5 SPS 102 Humanity and Society II 30.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-44
ITBF B-50
HALİL BERKTAY
6 SPS 102 Humanity and Society II 30.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-44
ITBF B-50
HALİL BERKTAY
7 SPS 102 Humanity and Society II 30.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-44
ITBF B-50
HALİL BERKTAY
8 SPS 102 Humanity and Society II 30.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-44
ITBF B-50
HALİL BERKTAY
9 SPS 102 Humanity and Society II 30.05.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-44
ITBF B-50
HALİL BERKTAY
1 SPS 104 Comparative Theories and Methods II 01.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-35
ITBF B-44
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
2 SPS 104 Comparative Theories and Methods II 01.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-35
ITBF B-44
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
3 SPS 104 Comparative Theories and Methods II 01.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-35
ITBF B-44
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
4 SPS 104 Comparative Theories and Methods II 01.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-35
ITBF B-44
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
5 SPS 104 Comparative Theories and Methods II 01.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-35
ITBF B-44
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
6 SPS 104 Comparative Theories and Methods II 01.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-35
ITBF B-44
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
7 SPS 104 Comparative Theories and Methods II 01.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-35
ITBF B-44
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
8 SPS 104 Comparative Theories and Methods II 01.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-35
ITBF B-44
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
9 SPS 104 Comparative Theories and Methods II 01.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-23
ITBF B-35
ITBF B-44
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
1 SPS 303 Comparative Ethics: Self, Society and State 8.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-51 ÖNDER KÜÇÜKKURAL, RECEP ŞENTÜRK, MOHAMAD LUTFI HAMMOUR
2 SPS 303 Comparative Ethics: Self, Society and State 8.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-51 ÖNDER KÜÇÜKKURAL, RECEP ŞENTÜRK, MOHAMAD LUTFI HAMMOUR
1 STAT 202 Statistics II 01.06.2022 15:30-18:30 GB 2-29 MURAT GÜVEN
1 TLL 102 Modern Turkish Literature II 08.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
10 TLL 102 Modern Turkish Literature II 08.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
11 TLL 102 Modern Turkish Literature II 08.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
2 TLL 102 Modern Turkish Literature II 08.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
3 TLL 102 Modern Turkish Literature II 08.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
4 TLL 102 Modern Turkish Literature II 08.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
5 TLL 102 Modern Turkish Literature II 08.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
6 TLL 102 Modern Turkish Literature II 08.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
7 TLL 102 Modern Turkish Literature II 08.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
8 TLL 102 Modern Turkish Literature II 08.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
9 TLL 102 Modern Turkish Literature II 08.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
2 TLL 302 Intermediate Ottoman Turkish 09.06.2022 15:30-18:30 GB 1-30 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TLL 306 Advanced Readings in Ottoman Historical Texts 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-51 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TUR 302 Basic Modern Turkish II 09.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-05 MERDİYE MANSUR
1 TUR 304 Intermediate Modern Turkish II 09.06.2022 15:30-18:30 GB 1-27 MELİKE NUR ÇEP
1 TUR 312 Advanced Readings in Modern Turkish II 09.06.2022 15:30-18:30 GB 1-28 RÜMEYSA ŞİŞMAN
LİSANSÜSTÜ
2021-2022 AKADEMİK YILI BAHAR YARIYILI LİSANSÜSTÜ FİNAL PROGRAMI
ŞUBE DERS KODU DERS ADI TARİH SAAT SINIF ÖĞRETİM ÜYESİ
1 ARA 502 Basic Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ABDURRAHMAN TABLAS
2 ARA 502 Basic Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
1 ARA 502C Basic Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
ABDURRAHMAN TABLAS
2 ARA 502C Basic Arabic II 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-23
ITBF B-33
ITBF B-35
ITBF B-44
MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
1 CPSY 502E Statistics 02.06.2022 12:30-15:30 GB 1-29 LOKMAN AKBAY
1 ECON 504 Microeconomic Theory 07.06.2022 09:30-12:30 GB 2-17 HASAN VERGİL
1 ECON 506 Macroeconomic Theory 01.06.2022 09:30-12:30 GB 2-17 RASİM ÖZCAN
1 ECON 514 Industrial Economics 30.05.2022 09:30-12:30 GB 2-33 RASİM ÖZCAN
1 ECON 602 Advanced Macroeconomics 08.06.2022 09:30-12:30 GB 1-28 ŞERİFE GENÇ İLERİ
1 EDU 504 Yönetimde İnsan İlişkileri 09.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-04 SÜMEYYE KUŞAKCI
1 EFIN 518 Islamic Finance 06.06.2022 12:30-15:30 GB 2-33 OMAR KACHKAR
1 FRE 502 Basic French II 01.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-51 BÜŞRA KARAKOÇ
1 FRE 502C Basic French II 01.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-51 BÜŞRA KARAKOÇ
1 HEB 501 Basic Hebrew I 09.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-51 ELDAR HASANOĞLU
1 HUK 511-O Anonim Şirketler Hukuku 30.05.2022 15:30-18:30 GB 2-27 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 528 Mukayeseli Hukukta İdari Usul 01.06.2022 12:30-15:30 GB 2-31 ÖMER FARUK EROL
1 HUK 534-O İş Hukukunda Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yöntemleri 30.05.2022 12:30-15:30 GB 2-17 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 538 Anonim Şirketler Hukuku 30.05.2022 15:30-18:30 GB 2-27 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 543 Terörle Mücadele Hukuku 02.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-50 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 HUK 614 İşçinin Kişisel Verilerinin Korunması 30.05.2022 09:30-12:30 GB 1-27 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 ISL 504 Yöneticiler İçin Muhasebe ve Finans 09.06.2022 12:30-15:30 ITBF B-50 TAMER AKSOY
1 KRD 501 Basic Kurdish I 09.06.2022 15:30-18:30 GB 1-29 MEVLÜT OĞUZ
1 MAN 504 Accounting and Finance for Managers 08.06.2022 09:30-12:30 GB 1-27 MUSTAFA KEMAL YILMAZ, OMAR KACHKAR
1 MAN 544 Data Analytics for Managers 31.05.2022 15:30-18:30 ITBF B-50 DURSUN DELEN
1 MIE 584 Arapça Akademik Yazım II 3.06.2022 15:30-18:30 SS ABDULLAH AL THALAJ
1 MIE 592 Türkçe Akademik Yazım II 1.06.2022 15:30-18:30 SS SALMAN NARLI
1 MIE 604 Modern Metinlerle Dünya Medeniyetleri 31.05.2022 09:30-12:30 SS NAGİHAN HALİLOĞLU
1 PERS 502 Basic Persian II 09.06.2022 15:30-18:30 GB 2-15 NARGES KESHANI
1 PERS 502C Basic Persian II 09.06.2022 15:30-18:30 GB 2-15 NARGES KESHANI
1 PSY 512 Bilişsel Davranışçı Psikoterapi II 03.06.2022 09:30-12:30 ITBF B-07 MEHMET HAKAN TÜRKÇAPAR
1 PSY 625E Clinical Positive Psychotherapy 31.05.2022 09:30-12:30 ITBF B-23 SENEM EREN
1 RTC 500 Seminer 01.06.2022 12:30-15:30 GB 1-29 MEHMET KARANFİLOĞLU
1 RTC 515E Digital Media Broadcasting 02.06.2022 12:30-15:30 GB 1-30 NEVRİYE YILDIRIM
1 RTC 517 Film Kuramları 30.05.2022 12:30-15:30 GB 1-30 İSMAİL ARDA ODABAŞI
2 TLL 502C Intermediate Ottoman Turkish 09.06.2022 15:30-18:30 GB 1-30 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TLL 506C Advanced Readings in Ottoman Historical Texts 07.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-51 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TUR 502 Basic Modern Turkish II 09.06.2022 15:30-18:30 ITBF B-05 MERDİYE MANSUR

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur