Öğrenci İşleri

Daire Başkanlığı

Ders Programları

2021-2022 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ
LİSANS DERS PROGRAMLARI
ŞUBE DERS KODU DERS ADI GÜN SAAT DERSLİK ÖĞRETİM ÜYESİ
1 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-28 MOUSAB OLABİ
2 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-27 ABDULLAH AL THALAJ
3 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-14 ABDULKADER ALKHALAF
4 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-29 MEHMET MAHİR KAFAS
5 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-30 MOHAMMAD SHEIKH KASSEM
1 ARA 303 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-34 SÜNDÜS ŞERİF
2 ARA 303 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-35 NASRALLAH ABDO
3 ARA 303 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-08 AMAR AL SOAH
4 ARA 303 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER Z-27 ABDULKADER ALKHALAF
5 ARA 303 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER Z-28 ABDULLAH AL THALAJ
1 ARA 401 Basic Classical Arabic Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE SELMAN KÜÇÜKSUCU
1 ARA 404 Advanced Classical Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE AHMET ENES ELHAN
1 ART 303 Creative Music Analysis and Composition Perşembe
Cuma
17:30-19:30
17:30-19:30
GB 2-27
GB 2-27
MEHMET DEMİRTAŞ
1 ART 307 Photography as an Art Form Perşembe 12:30-16:30 ITBF B-53 SEYFETTİN CEM KIVIRCIK
1 ART 315 Japanese Art Çarşamba
Perşembe
17:30-19:30
17:30-19:30
ITBF B-07
ITBF B-07
NAOKI YAMAMOTO, SELİN ÖZDEMİR
1 CHI 301 Basic Chinese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 CHI 302 Basic Chinese II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 DFT 301 Screenwriting Salı 09:30-13:30 GB 2-15 HAKKI ÖCAL
1 DFT 311 Video Editing Çarşamba 09:30-13:30 ITBF B-05 YAŞAR BUĞRA DEDEOĞLU
1 DFT 401 Documantary Video Production I Cuma 09:30-13:30 ONLINE AHMET ILGAZ
1 DFT 403 Film and Critical Theories I Çarşamba 13:30-16:30 GB 1-31 HAKKI ÖCAL
1 DFT 405 Film Analysis I Çarşamba
Perşembe
09:30-11:30
14:30-16:30
GB 1-29
GB 2-29
HAKKI ÖCAL
1 ECON 101 Principles of Microeconomics Salı
Perşembe
09:30-11:30
09:30-11:30
GB 2-28
GB 2-28
RASİM ÖZCAN
1 ECON 201 Intermediate Microeconomics Çarşamba
Cuma
09:30-11:30
14:30-16:30
ONLINE
ONLINE
SADULLAH YILDIRIM
1 ECON 301 Econometrics I Çarşamba
Cuma
13:30-16:30
09:30-11:30
GB 2-15
ITBF B-09
ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 303 Industrial Organization Salı 09:30-12:30 ONLINE ÖZER SELÇUK
1 ECON 305 International Economics Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE GÖKHAN ÖVENÇ
1 ECON 401 History of Economic Thought Pazartesi 13:30-16:30 GB 1-30 WAQAR BADSHAH
1 ECON 408 Islamic Economics and Finance Perşembe 09:30-12:30 GB 2-29 OMAR KACHKAR
1 ECON 409 Public Finance Perşembe 13:30-16:30 ONLINE MURAT TURGUT
1 ECON 411 Labor Economics Pazartesi 09:30-12:30 GB 2-33 ŞERİFE GENÇ İLERİ
1 EDU 201 Teaching Principals and Methods Salı 09:30-11:30 ONLINE SEFA BULUT
1 EDU 204 Research Methods in Education Çarşamba 09:30-11:30 ITBF B-06 MUNIRAH MOHAMMED ALABOUDI
1 EDU 207 Developmental Psychology II (Adult and Elderly) Çarşamba 14:30-16:30 ITBF B-06 SEFA BULUT
1 EDU 303 Turkish Educational System and School Management Çarşamba 10:30-12:30 ITBF B-04 YÜKSEL ÖZDEN
1 EDU 307 Techniques and Principals of Counseling Psychology Pazartesi 09:30-11:30 GB 2-27 NAİME DOĞRU
1 EDU 309 Career Guidance and Counseling (Theories) Cuma 14:30-16:30 ITBF B-04 SEFA BULUT
1 EDU 313 Psychological Testing Perşembe 09:30-12:30 ITBF B-04 THSEEN NAZIR
1 EDU 318 Learning Difficulties Perşembe 09:30-11:30 ITBF B-06 AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 EDU 319 Attention Deficit and Hyperactivity Disorder Cuma 09:30-11:30 ITBF B-04 AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 EDU 339 Creative Drama Salı 13:30-15:30 GB 2-29 MELİKE GÜNYÜZ
2 EDU 339 Creative Drama Salı 16:30-18:30 GB 2-29 MELİKE GÜNYÜZ
1 EDU 343 Measurement and Evaluation Perşembe 13:30-15:30 ITBF B-04 LOKMAN AKBAY
1 EDU 407 Ethics and Legal Issues in Counseling Perşembe 14:30-16:30 ONLINE NADİRE GÜLÇİN YILDIZ
1 EDU 409 Program Development in Counseling Pazartesi 14:30-16:30 GB 2-17 SEFA BULUT
1 EDU 411 Guidance and Counseling Practicum I Pazartesi
Cuma
12:30-14:30
09:30-15:30
GB 2-17
SEFA BULUT
2 EDU 411 Guidance and Counseling Practicum I Pazartesi
Cuma
12:30-14:30
09:30-15:30
GB 2-17
THSEEN NAZIR
3 EDU 411 Guidance and Counseling Practicum I Pazartesi
Cuma
12:30-14:30
09:30-15:30
GB 2-17
NAİME DOĞRU
1 EDU 419 Adult Teaching and Life Long Learning Çarşamba 13:30-15:30 GB 2-34 MEHMET AKIN BULUT
1 EDU 428 Preventive Guidance and Counseling Cuma 11:30-13:30 ITBF B-04 NAİME DOĞRU
1 EDU 441 Crisis Intervention Salı 13:30-15:30 ONLINE CEM MALAKCIOĞLU
1 EDU 447 Field Work I (Individual Counseling) Salı 09:30-12:30 GB 1-30 THSEEN NAZIR
2 EDU 447 Field Work I (Individual Counseling) Salı 09:30-12:30 GB 1-31 NAİME DOĞRU
1 EDU 449 Special Education and Inclusion Pazartesi 09:30-11:30 GB 2-16 AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 FRE 301 Basic French I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-10 IBTISSEM CHATTA
1 FRE 303 Intermediate French I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER Z-32 IBTISSEM CHATTA
1 GER 301 Basic German I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 GER 303 Intermediate German I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 HART 411 Islamic Miniatures Cuma 14:30-17:30 ITBF Z-62 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HEB 301 Basic Hebrew I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELDAR HASANOĞLU
1 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-24
FARUK YASLIÇİMEN
2 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-25
FARUK YASLIÇİMEN
3 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-26
FARUK YASLIÇİMEN
4 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-27
FARUK YASLIÇİMEN
5 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-28
FARUK YASLIÇİMEN
6 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-29
FARUK YASLIÇİMEN
7 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-30
FARUK YASLIÇİMEN
8 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-31
FARUK YASLIÇİMEN
9 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-15
FARUK YASLIÇİMEN
10 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
FARUK YASLIÇİMEN
11 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
FARUK YASLIÇİMEN
12 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
DİLLER Z-15
FARUK YASLIÇİMEN
13 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
DİLLER Z-16
FARUK YASLIÇİMEN
1 HIST 200A Expository Writing in History Perşembe 14:30-17:30 ONLINE MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 201A Introduction to Historical Thought and Method I Salı 10.30-13:30 GB 2-31 FARUK YASLIÇİMEN
1 HIST 203 Archeology and Culture Pazartesi 10:30-13:30 ONLINE MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 205 The City in History Çarşamba 10:30-13:30 ITBF B-50 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 210 Nations and Nationalism Perşembe 10:30-13:30 ITBF Z-53 HALİL BERKTAY
1 HIST 308 Oral History Perşembe 09:30-12:30 GB 2-16 RAMAZAN ARAS
1 HIST 311 Early Islamic History: A Survey (to AD 1100) Pazartesi 10:30-13:30 ONLINE ERCÜMENT ASİL
1 HIST 315 History of the Modern Middle East (to the 1920s) Cuma 10:30-13:30 ITBF B-05 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 325 Formations and Constructions of Europe Pazartesi 14:30-17:30 ITBF Z-53 HALİL BERKTAY
1 HIST 326 The Middle Ages: An Economic and Social History Cuma 14:30-17:30 ONLINE MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 341 Ottoman History I (1300-1600) Salı 10:30-13:30 ITBF B-50 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 409 Introduction to Oriental Studies (13th – 19th centuries) Çarşamba 10:30-13:30 ONLINE ŞEVKET KÜÇÜKHÜSEYİN
1 HIST 414 Three Gunpowder Empires Pazartesi 14.30-17.30 ITBF Z-32 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 432 History of Ottoman Political Thought Perşembe 14:30-17:30 ITBF Z-30 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 438 Islamic and Ottoman Material Culture Salı 14:30-17:30 ITBF B-50 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HUK 301 Medeni Usul Hukuku I Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-35 ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 303 Ticaret Hukuku I Salı
Perşembe
09:30-11:30
09:30-11:30
ITBF B-05
ITBF B-05
ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 305 Borçlar Hukuku Özel Hükümler Salı
Çarşamba
11:30-12:30
13:30-16:30
ITBF B-05
GB 2-28
ÖMER ÇINAR
1 HUK 307 Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi I Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 HUK 309 Ceza Hukuku Özel Hükümler Cuma 09:30-12:30 ITBF B-33 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 HUK 401 İcra ve İflas Hukuku Çarşamba
Perşembe
09:30-12:30
09:30-11:30
ONLINE
ONLINE
OĞUZ ATALAY
1 HUK 403 Milletlerarası Özel Hukuk I Perşembe 13:30-16:30 GB 2-34 YUSUF ÇALIŞKAN
1 HUK 405 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku I Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-07 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 407 Vergi Hukuku Cuma 14:30-17:30 ONLINE ZEYNEP NİHAN ÇAMURCU
1 HUK 418 Sigorta Hukuku Salı 09:30-12:30 ONLINE DURSUN SAAT
1 HUK 421 Bilişim Hukuku Cuma 09:30-12:30 ONLINE DURSUN SAAT
1 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-24
NAGİHAN HALİLOĞLU
2 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-25
NAGİHAN HALİLOĞLU
3 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-26
NAGİHAN HALİLOĞLU
4 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-27
NAGİHAN HALİLOĞLU
5 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-28
NAGİHAN HALİLOĞLU
6 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-29
NAGİHAN HALİLOĞLU
7 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-30
NAGİHAN HALİLOĞLU
8 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-31
NAGİHAN HALİLOĞLU
9 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-15
NAGİHAN HALİLOĞLU
10 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
NAGİHAN HALİLOĞLU
11 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
NAGİHAN HALİLOĞLU
12 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
DİLLER Z-15
NAGİHAN HALİLOĞLU
13 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
DİLLER Z-16
NAGİHAN HALİLOĞLU
1 JAP 301 Basic Japanese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JAP 302 Basic Japanese II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JOR 201 Writing for Media Çarşamba 13:30-17:30 ONLINE NEVRİYE YILDIRIM
1 JOR 301 News Analysis and Editorship Çarşamba 09:30-13:30 ONLINE HAKKI ÖCAL
1 JOR 307 Essentials of Publishing Design Perşembe 13:30-17:30 GB 2-30 İZZET BOZKURT
1 JOR 311 Media Ethics Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE EKMEL GEÇER
1 JOR 401 Interviewing Techniques Perşembe 09:30-13:30 Akademik Ofis YASMIN ABBAS ABDALLAH ALDAMEN
1 JOR 408 New Media Studies Cuma 09:30-13:30 GB 2-17 İZZET BOZKURT
1 JOR 412 New Media and Social Movements Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-15 İZZET BOZKURT
1 LAW 101 Anayasa Hukuku I Pazartesi
Salı
13:30-16:30
12:30-13:30
ITBF B-06
GB 2-28
YAVUZ ATAR
1 LAW 103 Medeni Hukuk I Çarşamba
Perşembe
13:30-15:30
12:30-14:30
GB 2-29
GB 2-29
RABİA İLHAN, ALİ DEMİRBAŞ
1 LAW 105 Mukayeseli Hukuk I Salı
Perşembe
11:30-12:30
14:30-16:30
ONLINE
ONLINE
NECMETTİN KIZILKAYA
1 LAW 107 Introduction to Law Cuma 14:30-17:30 ONLINE MUHAMMET CELAL KUL
1 LAW 109 Legal English I Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 LAW 201 Borçlar Hukuku Genel Hükümler I Perşembe
Cuma
14:30-16:30
14:30-16:30
ONLINE
ONLINE
MUSTAFA CAHİT GÜNEL
1 LAW 203 İdare Hukuku I Salı
Perşembe
11:30-13:30
12:30-14:30
ITBF B-07
ITBF B-07
ÖMER FARUK EROL
1 LAW 205 Ceza Hukuku Genel Hükümler I Salı
Perşembe
09:30-11:30
09:30-11:30
ONLINE
ONLINE
MAHMUT KOCA
1 LAW 207 Public International Law I Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE ENVER ARIKOĞLU
1 LAW 212 International Organizations Cuma 09:30-12:30 ONLINE MUHAMMET CELAL KUL
1 LAW 219 Mukayeseli Hukuk III Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-18 BİLAL AYBAKAN
1 LAW 251 Introduction to Law Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE ZEHRA BADAK
1 LAW 301 Medeni Usul Hukuku I Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-35 ALİ YEŞİLIRMAK
1 LAW 303 Ticaret Hukuku I Salı
Perşembe
09:30-11:30
09:30-11:30
ITBF B-05
ITBF B-05
ŞÜKRÜ YILDIZ
1 LAW 305 Borçlar Hukuku Özel Hükümler Salı
Çarşamba
11:30-12:30
13:30-16:30
ITBF B-05
GB 2-28
ÖMER ÇINAR
1 LAW 307 Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi I Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 LAW 309 Ceza Hukuku Özel Hükümler Cuma 09:30-12:30 ITBF B-33 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 LAW 321 International Investment Law Cuma 14:30-17:30 ITBF B-33 YUSUF ÇALIŞKAN
1 LAW 323 Sözleşmelerin Müzakere Edilmesi ve Hazırlanması Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-28 ÖMER ÇINAR, ALİ DEMİRBAŞ
1 LAW 325 International Criminal Law Salı 13:30-16:30 GB 2-28 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 LAW 351 Commercial Law Salı 09:30-12:30 ONLINE İSMAİL PAMUK
1 LAW 401 İcra ve İflas Hukuku Çarşamba
Perşembe
09:30-12:30
09:30-11:30
ONLINE
ONLINE
OĞUZ ATALAY
1 LAW 403 Private International Law I Perşembe 17:30-20:30 GB 2-30 YUSUF ÇALIŞKAN
1 LAW 405 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku I Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-07 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 LAW 407 Vergi Hukuku Cuma 14:30-17:30 ONLINE ZEYNEP NİHAN ÇAMURCU
1 LAW 418 Sigorta Hukuku Salı 09:30-12:30 ONLINE DURSUN SAAT
1 LAW 421 Bilişim Hukuku Cuma 09:30-12:30 ONLINE DURSUN SAAT
1 LAW 423 International Commercial Arbitration Law Pazartesi 09:30-12:30 GB 2-32 ALİ YEŞİLIRMAK
1 LAW 424 Introduction to Air Law Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-50 ÖMER FARUK EROL
1 LIT 201 Introduction to Literary Theory I Perşembe 09:30-12:30 GB 2-33 EMRAH PELVANOĞLU
1 LIT 203 Genres and Modes Perşembe 13:30-16:30 Akademik Ofis EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
1 LIT 205 Poetry and Poetics Pazartesi 09:30-12:30 Akademik Ofis MERVE AKTAR
1 LIT 207 Myth in Literature Cuma 09:30-12:30 Akademik Ofis MERVE AKTAR
1 LIT 209 Ancient Greek Drama Pazartesi 11:30-14:30 Akademik Ofis NAGİHAN HALİLOĞLU
1 LIT 211 Children’s and Youth Literature Perşembe 09:30-12:30 GB 2-34 MELİKE GÜNYÜZ
1 LIT 214 British Romanticism Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-34 MERVE AKTAR
1 LIT 301 Literature and Civilization: Near East and Africa Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE NAGİHAN HALİLOĞLU, MIRIAM COOKE
1 LIT 307 The Novel Perşembe 13:30-16:30 GB 2-33 EMRAH PELVANOĞLU
1 LIT 402 Postmodern Futures Salı 09:30-12:30 ONLINE NAGİHAN HALİLOĞLU, ENIS DOKO
1 LIT 411 Literary Criticism Cuma 09:30-12:30 ONLINE NESLİHAN ALBAY
1 MAN 101 Introduction to Business Management Cuma 09:30-12:30 ITBF B-06 ÜMİT HACIOĞLU
1 MAN 241 Fundamentals of Financial Accounting Cuma 14:30-17:30 GB 2-27 TAMER AKSOY
1 MAN 301 Human Resource Management Çarşamba 09:30-12:30 GB 1-27 MAHMUT ARSLAN
1 MAN 321 Principles of Marketing Cuma 09:30-12:30 ONLINE MURAD CANBULUT
1 MAN 323 Consumer Behavior Perşembe 13:30-16:30 ONLINE AHMET BARDAKCI
1 MAN 343 Managerial Accounting Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE HÜLYA YILMAZ
1 MAN 353 Quantitative Methods for Business Çarşamba 13:30-16:30 GB 1-27 ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 MAN 401 Strategic Management Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-09 SÜMEYYE KUŞAKCI
1 MAN 404 Innovation and Entrepreneurship Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE HANDE BEGÜM BUMİN DOYDUK
1 MAN 423 Global Marketing Cuma 09:30-12:30 ONLINE REMZİ ALTUNIŞIK
1 MAN 461 Management Information Systems Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-31 AHMET KAPLAN
1 MATH 101 Calculus I Salı
Cuma
11:30-13:30
09:30-11:30
GB 2-29
GB 2-28
YUSUF VARLI
1 MCOM 101 Introduction to Communication Science Perşembe 17:30-20:30 ONLINE İZZET BOZKURT
1 MCOM 201 Basic Photography Perşembe 12:30-16:30 ITBF B-53 SEYFETTİN CEM KIVIRCIK
1 MCOM 301 Communication Theories Pazartesi 09:30-12:30 GB 2-15 HAKKI ÖCAL
1 MCOM 401 Communication Studies and Media Analysis Salı 09:30-13:30 ONLINE HAKKI ÖCAL
1 MCOM 403 Graduation Project I Pazartesi
Çarşamba
18:30-20:30
18:30-20:30
ONLINE
ONLINE
İZZET BOZKURT
2 MCOM 403 Graduation Project I Pazartesi
Çarşamba
18:30-20:30
18:30-20:30
ONLINE
ONLINE
YASMIN ABBAS ABDALLAH ALDAMEN
1 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-24
ENIS DOKO
2 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-25
ENIS DOKO
3 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-26
ENIS DOKO
4 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-27
ENIS DOKO
5 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-28
ENIS DOKO
6 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-29
ENIS DOKO
7 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-30
ENIS DOKO
8 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-31
ENIS DOKO
9 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-15
ENIS DOKO
10 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
ENIS DOKO
11 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
ENIS DOKO
12 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
DİLLER Z-15
ENIS DOKO
13 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
DİLLER Z-16
ENIS DOKO
1 PERS 301 Basic Persian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PERS 303 Intermediate Persian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PHIL 101 Basic Questions of Philosophy Cuma 09:30-12:30 ITBF B-52 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 103 Logic I Pazartesi 09:30-12:30 Akademik Ofis ENIS DOKO
1 PHIL 201 Ancient Thought Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-16 ŞABAN TEOMAN DURALI
1 PHIL 203 Theory of Knowledge Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 PHIL 208 Introduction to Islamic Thought Çarşamba 13:30-16:30 Akademik Ofis BURHAN KÖROĞLU
1 PHIL 301 Islamic Philosophy I Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 PHIL 303 Introduction to Medieval Christian Thought Salı 09:30-12:30 ONLINE SELMAN DİLEK
1 PHIL 305 Philosophy of Science Çarşamba 09:30-12:30 Akademik Ofis ENIS DOKO
1 PHIL 403 Later Modern Philosophy Cuma 14:30-17:30 Akademik Ofis MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 412 Chinese Philosophy Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-51 ELVİDA ÜNAL
1 PHIL 449 Philosophy of Religion Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE BURHAN KÖROĞLU
1 POLS 101 Political Science Salı 09:30-12:30 ONLINE WAHABUDDIN RAEES
1 POLS 250 Classical Political Theory Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-44 HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 POLS 301 Comparative Politics Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-33 ABDULLAH ENES TÜZGEN
1 POLS 307 Research Methods Perşembe 13:30-16:30 ONLINE HÜSEYİN ALPTEKİN
1 POLS 319 European Politics Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-34 ALİ ASLAN
1 POLS 325 Islamic Political Thought Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-35 MEHMET AKİF KAYAPINAR
1 POLS 370 Comparative Politics of the Middle East Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-16 ABDULLAH ENES TÜZGEN
1 POLS 375 Russian and Central Asian Politics Cuma 14:30-17:30 ONLINE VUGAR İMANBEYLİ
1 POLS 380 Great Powers in World Politics Perşembe 09:30-12:30 GB 1-28 MEHMET AKİF KAYAPINAR
1 POLS 401 Turkish Politics Cuma 09:30-12:30 GB 2-34 ALİ ASLAN
1 POLS 418 War Studies Salı 09:30-12:30 GB 2-17 ERIK IVAR RINGMAR
1 POLS 430 International Political Economy Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-50 ERIK IVAR RINGMAR
1 POLS 445 Nationalism and Ethnicity Perşembe 09:30-12:30 ONLINE TALHA KÖSE
1 POLS 495 Internship in Political Science and International Relations TALHA KÖSE
1 PR 206 Corporate Communication Çarşamba 09:30-12:30 GB 1-24 İZZET BOZKURT
1 PR 303 Sociology of Communications Perşembe 13:30-16:30 ONLINE GÖKÇEN ÇATLI ÖZEN
1 PR 307 Media Planning Perşembe
Cuma
14:30-16:30
11:30-13:30
ITBF B-07
GB 2-30
NEVRİYE YILDIRIM
1 PR 403 Campaign Design in PR Çarşamba 12:30-16:30 GB 2-32 İZZET BOZKURT
1 PR 406 Brand Management Perşembe 13:30-17:30 GB 2-17 İZZET BOZKURT
1 PR 407 Communication and Propaganda Perşembe
Cuma
10:30-12:30
14:30-16:30
GB 2-17
GB 2-17
NEVRİYE YILDIRIM
1 PSY 101 Introduction to Psychology Salı 11:30-14:30 ITBF B-23 TIMOTYH RICHARD JORDAN
2 PSY 101 Introduction to Psychology Salı 11:30-14:30 ITBF B-23 TIMOTYH RICHARD JORDAN
1 PSY 201 Research Methods in Psychology Salı 11:30-14:30 HARVARD HALL ÜZEYİR OK
1 PSY 221 Social Psychology Perşembe 13:30-16:30 HARVARD HALL EBRU MORGÜL
1 PSY 223 Psychology of Learning Pazartesi 09:30-12:30 HARVARD HALL THSEEN NAZIR
1 PSY 301 Tests and Measurements in Psychology Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-44 ÜZEYİR OK
1 PSY 315 Cognitive Psychology Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-51 TIMOTYH RICHARD JORDAN
1 PSY 322 Cultural Psychology Salı 11:30-14:30 ONLINE SENEM EREN
1 PSY 327 Developmental Psychology Cuma 10:30-13:30 GB 2-29 EBRU MORGÜL
1 PSY 330 Childhood and Adolescent Psychopathology Çarşamba 13:30-16:30 HARVARD HALL VAHDETTİN GÖRMEZ
1 PSY 352 Introduction to the Psychology of Trauma Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE SENEM EREN
1 PSY 400 Internship in Psychology BURCU UYSAL
1 PSY 401 Clinical Psychology Pazartesi 13:30-16:30 GB 1-31 HOOMAN KESHAVARZI
1 PSY 403 Introduction to Counseling Psychology Salı 09:30-12:30 ONLINE CEM MALAKCIOĞLU
1 PSY 411 Clinical Interviewing Skills Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-52 BURCU UYSAL
1 PSY 414 Industrial and Organizational Psychology Perşembe 09:30-12:30 ONLINE NORAINI BINTI MOHD NOOR
1 PSY 458 Family Therapy Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE ITIR TARI CÖMERT
1 RUS 301 Basic Russian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-08 SALIMA ADZHIEVA
1 SIS 103 Intensive Basic Arabic Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
15:30-18:30
11:30-13:30
15:30-18:30
08:30-09:30
14:30-15:30
ONLINE
ONLINE
ONLINE
GB 2-28
ITBF B-33
NASRALLAH ABDO, MUSTAFA KARAPINAR, ABDULMELİK YANGIN, YAKUP KARA
1 SIS 109 Kur’an Okuma ve Tecvid I Pazartesi
Çarşamba
10:30-12:30
10:30-12:30
GB 2-17
GB 2-17
MUSTAFA ALTIN
2 SIS 109 Kur’an Okuma ve Tecvid I Salı
Perşembe
13:30-15:30
15:30-17:30
GB 2-16
ITBF B-05
ESRA YILMAZ
1 SIS 201 İslam İnanç Esasları Çarşamba 10:30-13:30 ITBF B-07 AHMET SÜRURİ
1 SIS 203 Siyer Pazartesi 14:30-17:30 GB 2-27 YAŞAR ÇOLAK
1 SIS 205 Tefsir Tarihi ve Usulü Çarşamba 14:30-17:30 ITBF B-07 İHSAN KAHVECİ
1 SIS 209 Kur’an Okuma ve Tecvid III Pazartesi
Çarşamba
08:30-10:30
08:30-10:30
GB 2-17
GB 2-17
MUSTAFA ALTIN
2 SIS 209 Kur’an Okuma ve Tecvid III Perşembe
Cuma
12:30-14:30
08:30-10:30
ITBF B-05
GB 2-30
ESRA YILMAZ
1 SIS 211 Intensive Classical Arabic I Pazartesi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
Perşembe
Cuma
10:30-12:30
17:30-18:30
09:30-11:30
17:30-18:30
08:30-09:30
15:30-16:30
16:30-17:30
10:30-11:30
ONLINE
ONLINE
GB 2-29
ONLINE
ONLINE
ITBF B-33
ONLINE
ONLINE
NASRALLAH ABDO, ABDULMELİK YANGIN, YAKUP KARA, MUSTAFA YAVUZ
1 SIS 301 al-Tafsir I Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-29 İHSAN KAHVECİ
1 SIS 303 Hadis I Cuma 09:30-12:30 GB 2-31 SERDAR DEMİREL
1 SIS 305 Islamic Law I Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-18 TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 SIS 307 Klasik Mantık Salı 10:30-13:30 GB 2-18 AHMET SÜRURİ
1 SIS 311 Belağat Perşembe 09:30-12:30 GB 2-18 HAMZEH AL-BAKRI
1 SIS 313 İslam Felsefesi Perşembe 13:30-16:30 GB 2-28 ATİLLA ARKAN
1 SIS 401 Usul al-Fiqh Pazartesi
Çarşamba
09:30-11:30
13:30-15:30
Akademik Ofis
Akademik Ofis
BİLAL AYBAKAN
1 SIS 402 İtikadi İslam Mezhepleri Tarihi Çarşamba 17:30-20:30 ONLINE KADİR GÖMBEYAZ
1 SIS 417 Vaz’ İlmi Cuma 09:30-12:30 ONLINE İBRAHİM ÖZDEMİR
1 SIS 419 Klasik Fıkıh Metinleri Salı 09:30-12:30 Akademik Ofis HAMZEH AL-BAKRI
1 SIS 427 İslam Ahlak Esasları Cuma 14:30-17:30 GB 2-34 AHMET MURAT ÖZEL
1 SOC 101 Introduction to Sociology Cuma 10:30-13:30 ITBF B-07 DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 201 Thinking Sociologically Pazartesi 13:30-16:30 GB 1-28 RAMAZAN ARAS
1 SOC 204 Qualitative Research Methods Perşembe 09:30-12:30 GB 2-32 NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 205 Gender Cuma 14:30-17:30 GB 2-31 NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 207 Social Change Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-27 ALEV ERKİLET
1 SOC 210 Historical Sociology Pazartesi 09:30-12:30 ITBF B-06 DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 215 Sociology of the Family Perşembe 13:30-16:30 GB 2-32 DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 301 Classical Sociological Theory Salı 09:30-12:30 GB 2-16 ALEV ERKİLET
1 SOC 313 Sociology of Crime and Deviance Pazartesi 09:30-12:30 GB 2-31 DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 401 Graduation Thesis I Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS ALEV ERKİLET
2 SOC 401 Graduation Thesis I Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS RECEP ŞENTÜRK
3 SOC 401 Graduation Thesis I Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS RAMAZAN ARAS
4 SOC 401 Graduation Thesis I Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS NURSEM KESKİN AKSAY
5 SOC 401 Graduation Thesis I Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 403 Khaldunian Sociology Perşembe 09:30-12:30 GB 2-30 HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 SOC 405 Classical Social Thought in the Muslim World Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-35 RECEP ŞENTÜRK
1 SOC 410 Urban Studies Cuma 09:30-12:30 ONLINE EDA YÜCESOY
1 SOC 414 Special Topics in Sociology I Çarşamba 13:30-16:30 GB 1-28 NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 417 Sociology of Media Perşembe 13:30-16:30 ONLINE ALİ MURAT YEL
1 SPA 301 Basic Spanish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-15 BUSE KESKİN
1 SPA 303 Intermediate Spanish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-09 BUSE KESKİN
1 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-24
HALİL BERKTAY
2 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-25
HALİL BERKTAY
3 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-26
HALİL BERKTAY
4 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-27
HALİL BERKTAY
5 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-28
HALİL BERKTAY
6 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-29
HALİL BERKTAY
7 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-30
HALİL BERKTAY
8 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-31
HALİL BERKTAY
9 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-15
HALİL BERKTAY
10 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
HALİL BERKTAY
11 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
HALİL BERKTAY
12 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
DİLLER Z-15
HALİL BERKTAY
13 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
DİLLER Z-16
HALİL BERKTAY
1 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-24
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
2 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-25
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
3 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-26
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
4 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-27
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
5 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-28
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
6 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-29
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
7 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-30
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
8 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-31
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
9 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-15
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
10 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
11 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
12 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
DİLLER Z-15
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
13 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
DİLLER Z-16
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
1 STAT 201 Statistics I Pazartesi
Salı
13:30-15:30
11:30-13:30
ONLINE
ONLINE
GÖKHAN ÖVENÇ
1 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-24
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
2 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-25
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
3 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-26
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
4 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-27
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
5 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-28
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
6 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-29
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
7 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-30
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
8 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-31
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
9 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-15
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
10 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
11 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
12 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
DİLLER Z-15
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
13 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
DİLLER Z-16
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
1 TLL 301 Basic Ottoman Turkish Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-25 ABDULHADİ UYSAL
2 TLL 301 Basic Ottoman Turkish Çarşamba
Cuma
09:30-11:30
09:30-12:30
GB 2-33
GB 2-33
MUSTAFA ULUÇAY
3 TLL 301 Basic Ottoman Turkish Perşembe
Cuma
09:30-11:30
14:30-17:30
GB 2-27
ITBF B-06
MUSTAFA ULUÇAY
1 TLL 303 Advanced Ottoman Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-10 ABDULHADİ UYSAL
1 TLL 305 Ottoman Paleography and Diplomatica Çarşamba
Perşembe
Cuma
10:30-12:30
11:30-13:30
09:30-10:30
GB 2-32
GB 2-27
ITBF B-05
MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TUR 301 Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-26 GÖKHAN GÜLER
2 TUR 301 Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-11 GÖKHAN GÜLER
1 TUR 303 Intermediate Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-27 GÜLHAN GEDİK
2 TUR 303 Intermediate Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-12 GÜLHAN GEDİK
1 TUR 311 Advanced Readings in Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-28 MELİKE NUR ÇEP
2 TUR 311 Advanced Readings in Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-13 MELİKE NUR ÇEP
2021-2022 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ
LİSANSÜSTÜ DERS PROGRAMLARI
ŞUBE DERS KODU DERS ADI GÜN SAAT DERSLİK ÖĞRETİM ÜYESİ
1 AIR 502 Fundamentals of Airline Management TBA TBA TBA EKREM TATOĞLU
1 AIR 503 Aviation Economics and Financial Analysis TBA TBA TBA MUSTAFA KEMAL YILMAZ
1 AIR 505 Airlines Marketing Strategies TBA TBA TBA ÜMİT HACIOĞLU
1 AIR 514 Airport Planning and Management TBA TBA TBA AHMET KAPLAN
1 AIR 515 Information Systems and Business Analytics in Air Transportation TBA TBA TBA ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 AIR 517 Aviation Safety, Security and Crisis Management TBA TBA TBA NİHAT GÜMÜŞ
1 AIR 522 International Strategic Management TBA TBA TBA ÜMİT HACIOĞLU
1 AIR 526 International Human Resources Management TBA TBA TBA SÜMEYYE KUŞAKCI
1 AIR 595 Graduation Project
1 AIR 599 Master’s Thesis
1 ANTH 611 Ethnography of Space and Place Cuma 09:30-12:30 ITBF Z-62 NURSEM KESKİN AKSAY
1 ARA 501 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-31 ABDURRAHMAN TABLAS
2 ARA 501 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-32 MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
3 ARA 501 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-33 MUDAR FARESS
1 ARA 501C Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-31 ABDURRAHMAN TABLAS
2 ARA 501C Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-32 MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
3 ARA 501C Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-33 MUDAR FARESS
1 ARA 601 Basic Classical Arabic Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE SELMAN KÜÇÜKSUCU
1 ARA 601C Basic Classical Arabic Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE SELMAN KÜÇÜKSUCU
1 ARA 604 Advanced Classical Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE AHMET ENES ELHAN
1 ARA 604C Advanced Classical Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE AHMET ENES ELHAN
1 BIS 501 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Pazartesi 09:30-12:30 DH AHMET SÜRURİ
1 BIS 503E Formation of Islamic Sciences Perşembe 09:30-12:30 DH BİLAL AYBAKAN
1 BIS 531 Kuran İlimleri Perşembe 13:30-16:30 ONLINE MEHMET PAÇACI
1 BIS 533 Klasik Tefsir Metinleri Pazartesi 13:30-16:30 DH İHSAN KAHVECİ
1 BIS 541 Hadis Literatürü Pazartesi 13:30-16:30 DH HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 543 Siyer Perşembe 13:30-16:30 DH YAŞAR ÇOLAK
1 BIS 551 Ahvâl-i Şahsiyye Perşembe 13:30-16:30 DH TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 BIS 553 Klasik Fıkıh Metinleri Çarşamba 13:30-16:30 DH HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 561 Klasik Mantık Pazartesi 13:30-16:30 DH AHMET SÜRURİ
1 BIS 563 Klasik Kelam Metinleri Çarşamba 09:30-12:30 DH HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 581 Tasavvuf Kurumları Tarihi Perşembe 13:30-16:30 ONLINE HACI BAYRAM BAŞER
1 BIS 583 Klasik Tasavvuf Metinleri Pazartesi 13:30-16:30 DH AHMET MURAT ÖZEL
1 BIS 599 Yüksek Lisans Tezi
1 BIS 601E Scientific Research Techniques and Publication Ethics Perşembe 09:30-12:30 DH YAŞAR ÇOLAK
1 BIS 631 Kur’an Tarihi Perşembe 13:30-16:30 DH İHSAN KAHVECİ
1 BIS 633 Rivayet Tefsiri Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE MEHMET AKİF KOÇ
1 BIS 635E Problems of Tafsir Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE MEHMET PAÇACI
1 BIS 641 İsnâd Tenkidi Pazartesi 13:30-16:30 DH MAHIEDDİN AVVAMA
1 BIS 642 Metin Tenkidi Perşembe 13:30-16:30 DH HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 647 Çağdaş Hadis Tartışmaları Çarşamba 13:30-16:30 DH SERDAR DEMİREL
1 BIS 651 Fukahâ Usûl Düşüncesi Perşembe 13:30-16:30 DH BİLAL AYBAKAN
1 BIS 653 İslam Aile Hukuku Çarşamba 09:30-12:30 DH TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 BIS 657 Osmanlı Hukuk Sistemi Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE ŞÜKRÜ ÖZEN
1 BIS 661 Kelâmın Bilgi Anlayışı Perşembe 17:30-20:30 ONLINE HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 663E Concept of Cosmos in Kalam Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE MEHMET BULGEN
1 BIS 667 Kelâma Yöneltilen Eleştiriler Perşembe 13:30-16:30 DH AHMET SÜRURİ
1 BIS 681 Tasavvuf Tarihi Metodolojisi Perşembe 13:30-16:30 ONLINE NECDET TOSUN
1 BIS 683 Anadolu’da Tasavvuf ve Tarikatlar Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE SEMİH CEYHAN
1 BIS 687 Osmanlı Tasavvuf Düşüncesi Pazartesi 09:30-12:30 DH AHMET MURAT ÖZEL
1 BIS 697 Doktora Yeterlik Sınavı
1 BIS 698 Doktora Tez Önerisi
1 BIS 699 Doktora Tezi
1 CHI 501 Basic Chinese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 CHI 501C Basic Chinese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 CHI 502 Basic Chinese II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 CHI 502C Basic Chinese II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 CPSY 500E Seminar Çarşamba 17:30-20:30 ONLINE SEFA BULUT, THSEEN NAZIR
1 CPSY 501 Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve Yayın Etiği Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-31 MUNIRAH MOHAMMED ALABOUDI
1 CPSY 515E Cognitive-Behavioral (CBT) Therapy Salı 13:30-16:30 GB 2-27 THSEEN NAZIR
1 CPSY 517 Bireysel Psikolojik Danışma Uygulamaları Salı 09:30-12:30 GB 2-30 SEFA BULUT
1 CPSY 520 İleri Psikopatoloji Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-27 MEDAİM YANIK
1 CPSY 599 Yüksek Lisans Tezi
1 ECON 500 Seminar Cuma 14:30-17:30 GB 2-33 RASİM ÖZCAN, ŞERİFE GENÇ İLERİ, YUSUF VARLI, ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 501 Research Methods and Publication Ethics Pazartesi 09:30-12:30 GB 1-30 YUSUF VARLI
1 ECON 503 Microeconomic Analysis Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE ORHAN AYGÜN
1 ECON 505 Macroeconomic Analysis Çarşamba 09:30-12:30 GB 1-30 ŞERİFE GENÇ İLERİ
1 ECON 511 Innovation Economics Perşembe 17:30-20:30 GB 2-17 RASİM ÖZCAN
1 ECON 516 Public Economics Cuma 09:30-12:30 ONLINE MURAT TURGUT
1 ECON 524 Economic Jurisprudence in Islam Salı 09:30-12:30 Akademik Ofis OMAR KACHKAR
1 ECON 546 Economic History of Modern Turkey Perşembe 09:30-12:30 GB 1-31 ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 599 Master’s Thesis
1 ECON 600 Seminar Cuma 14:30-17:30 GB 2-33 RASİM ÖZCAN, ŞERİFE GENÇ İLERİ, YUSUF VARLI, ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 601 Advanced Research Methods Pazartesi 13:30-16:30 Akademik Ofis ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 603 Advanced Microeconomics Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE SADULLAH YILDIRIM
1 ECON 697 PhD Qualifying Exam
1 ECON 698 PhD Thesis Proposal
1 ECON 699 PhD Thesis
1 EDU 500 Seminer Salı 09:30-12:30 GB 2-32 MUNIRAH MOHAMMED ALABOUDI
1 EDU 501 Araştırma Yöntemleri ve Eğitim Yönetimi Uygulamaları Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-31 MUNIRAH MOHAMMED ALABOUDI
1 EDU 514 Eğitimde Değişim Yönetimi Perşembe 09:30-12:30 GB 2-31 YÜKSEL ÖZDEN
1 EDU 550 Okulların Yapısı ve İşleyişi Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-30 YAKUP EKLEME
1 EDU 599 Yüksek Lisans Tezi
1 EFIN 501 Research Methods and Publication Ethics Cuma 14:30-17:30 ITBF B-05 NİHAT GÜMÜŞ
1 EFIN 505 Corporate Finance Pazartesi 13:30-16:30 Akademik Ofis MUSTAFA KEMAL YILMAZ
1 EFIN 514 Risk Management in Financial Institutions Perşembe 13:30-16:30 ONLINE NECLA İLTER KÜÇÜKÇOLAK
1 EFIN 599 Master’s Thesis
1 FRE 501 Basic French I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-10 IBTISSEM CHATTA
1 FRE 501C Basic French I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-10 IBTISSEM CHATTA
1 FRE 503 Intermediate French I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER Z-32 IBTISSEM CHATTA
1 FRE 503C Intermediate French I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER Z-32 IBTISSEM CHATTA
1 GER 501 Basic German I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 GER 501C Basic German I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 GER 503 Intermediate German I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 GER 503C Intermediate German I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 HEB 501 Basic Hebrew I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELDAR HASANOĞLU
1 HEB 501C Basic Hebrew I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELDAR HASANOĞLU
1 HIST 503 World History I Salı 17:30-20:30 ONLINE ERCÜMENT ASİL
1 HIST 508 Oral History Perşembe 13:30-16:30 GB 2-31 RAMAZAN ARAS
1 HIST 511 Early Islamic History: A Survey (to AD 1100) Pazartesi 10:30-13:30 ONLINE ERCÜMENT ASİL
1 HIST 514 Three Gunpowder Empires Pazartesi 14.30-17.30 ITBF Z-32 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 515 History of the Modern Middle East (to the 1920s) Cuma 10:30-13:30 ITBF B-05 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 532 History of Ottoman Political Thought Perşembe 14:30-17:30 ITBF Z-30 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 538 Introduction to Islamic and Ottoman Material Culture Salı 14:30-17:30 ITBF B-50 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 541 Sources and Methods for Ottoman History, 1300-1600 Salı 10:30-13:30 ITBF B-50 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 562 Modernization and Reform in the Ottoman Empire Cuma 14:30-17:30 ITBF Z-32 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 571 From “Far Asia” to the Mediterranean: Turkish History, Turkey’s History Salı 10:30-13:30 ITBF Z-53 HALİL BERKTAY
1 HIST 600 Seminar Çarşamba 13:30-16:30 ITBF Z-53 HALİL BERKTAY
1 HIST 604 Research Seminar in Islamic and Ottoman Material Culture Salı 14:30-17:30 ITBF B-50 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 651 Research Seminar for Ottoman History, 1600-1800 Cuma 10:30-13:30 ITBF Z-32 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 697 PhD Qualifying Exam
1 HIST 698 PhD Thesis Proposal
1 HIST 699 PhD Thesis
1 HIST 741 Literature Survey: Ottoman History, 1300-1600 Çarşamba 13:30-16:30 ITBF Z-32 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HUK 500 Seminer Çarşamba 17:30-18:30 ONLINE ÖMER FARUK EROL
1 HUK 500-O Seminer Çarşamba 17:30-18:30 ONLINE YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 501 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE ÖMER FARUK EROL
1 HUK 501-O Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 504-O İşçinin Kişisel Verilerinin Korunması Perşembe 13:30-16:30 Akademik Ofis YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 509 Roma Statüsü Kapsamında Uluslararası Ceza Hukuku I Cuma 14:30-17:30 ITBF B-09 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 HUK 516-O Telif Hukuku Pazartesi 09:30-12:30 GB 1-24 ALİ DEMİRBAŞ
1 HUK 517 Avrupa Birliği Telif Hukuku I Pazartesi 09:30-12:30 GB 1-24 ALİ DEMİRBAŞ
1 HUK 519 Uluslararası Ticari Tahkim Hukuku I Salı 09:30-12:30 Akademik Ofis ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 520-O Teminat Hukuku Perşembe 09:30-12:30 GB 1-29 ÖMER ÇINAR
1 HUK 523 Hava Hukukunun Temel İlkeleri Pazartesi 13.30-16.30 GB 1-29 ÖMER FARUK EROL
1 HUK 524-O Uluslararası Ticari Tahkim Hukuku Salı 09:30-12:30 Akademik Ofis ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 529 İşçinin Kişisel Verilerinin Korunması Perşembe 13:30-16:30 Akademik Ofis YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 531 Teminat Hukuku I Perşembe 09:30-12:30 GB 1-29 ÖMER ÇINAR
1 HUK 533-O Marka Hukuku Çarşamba 13:30-16:30 GB 1-29 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 541 Marka Hukuku Çarşamba 13:30-16:30 GB 1-29 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 599 Yüksek Lisans Tezi
1 HUK 599-O Yüksek Lisans Tezi
1 HUK 601 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Pazartesi 09.30-12:30 ONLINE ÖMER ÇINAR
1 HUK 603 Tüketici Hukukunun Güncel Sorunları I Salı 09:30-12:30 Akademik Ofis ALİ DEMİRBAŞ
1 HUK 607 Uluslararası Özel Hukukta Güncel Gelişmeler Çarşamba 09:30-12:30 Akademik Ofis YUSUF ÇALIŞKAN
1 HUK 609 Tahkim Hukukunun Güncel Sorunları Çarşamba 13:30-16:30 Akademik Ofis ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 613 Teknolojik Gelişmelerin İş Hukukuna Yansıyan Etkileri Perşembe 09:30-12:30 Akademik Ofis YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 619 Kamu Özel Ortaklığı (PPP Sözleşmeleri) Cuma 09:30-12:30 Akademik Ofis RABİA İLHAN
1 HUK 629 Ticaret Hukukunun Güncel Sorunları Pazartesi 13:30-16:30 Akademik Ofis ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 697 Doktora Yeterlik Sınavı
1 HUK 698 Doktora Tez Önerisi
1 HUK 699 Doktora Tezi
1 ISL 501 Araştırma Yöntemleri ve Yayın Etiği Pazartesi 17:30-20:30 ITBF B-04 NİHAT GÜMÜŞ
1 ISL 502 Pazarlama Yönetimi Salı 17:30-20:30 ONLINE SALİH ÖZHAN
1 ISL 503 Çağdaş Yönetim Teknikleri Çarşamba 17:30-20:30 ONLINE ELİF DEĞİRMENCİ
1 ISL 512 Üretim ve İşlemler Yönetimi Perşembe 17:30-20:30 ITBF B-05 ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 ISL 543 Denetim ve İç Kontrol Perşembe 17:30-20:30 ITBF B-04 TAMER AKSOY
1 ISL 595 Mezuniyet Projesi
1 ISL 599 Yüksek Lisans Tezi
1 JAP 501 Basic Japanese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JAP 501C Basic Japanese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JAP 502 Basic Japanese II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JAP 502C Basic Japanese II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 MAN 501 Research Methods and Publication Ethics Cuma 14:30-17:30 ITBF B-05 NİHAT GÜMÜŞ
1 MAN 502 Marketing Management Perşembe 09:30-12:30 ONLINE GÜLBERK GÜLTEKİN SALMAN
1 MAN 503 Contemporary Management Cuma 09:30-12:30 GB 2-32 EKREM TATOĞLU
1 MAN 510 Innovation and Entrepreneurship Salı 09:30-12:30 GB 1-24 AHMET KAPLAN
1 MAN 512 Operations Management Pazartesi 13:30-16:30 GB 1-27 ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 MAN 599 Master’s Thesis
1 MAN 601 Advanced Research Methods I Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE SELİM ZAİM
1 MAN 603 Organization Theory Perşembe 09:30-12:30 Akademik Ofis MAHMUT ARSLAN
1 MAN 610 Special Topics in Finance Çarşamba 13:30-16:30 Akademik Ofis ÜMİT HACIOĞLU
1 MAN 635 Big Data and Business Analytics Perşembe 17:30-20:30 ONLINE DURSUN DELEN
1 MAN 681 History of Management Thought Cuma 14:30-17:30 GB 2-30 EKREM TATOĞLU
1 MAN 697 PhD Qualifying Exam
1 MAN 698 PhD Thesis Proposal
1 MAN 699 PhD Thesis
1 MIE 502 Dünya Medeniyetleri Tarihi Salı 17:30-20:30 ONLINE ERCÜMENT ASİL
1 MIE 503 Medeniyet Araştırmalarında Teori ve Metod Pazartesi 14:30-17:30 ONLINE HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT, BRUCE BENNETT LAWRENCE
1 MIE 517 Çağdaş İslam Düşüncesi I Perşembe 13:30-16:30 SS VAHDETTİN IŞIK
1 MIE 521 İslam Medeniyeti Tarihi I Pazartesi 10:30-13:30 ONLINE ERCÜMENT ASİL
1 MIE 525 Society Ethics and Environment Perşembe 13:30-16:30 SS ÖNDER KÜÇÜKURAL, MEHMET ALİ ÜZELGÜN
1 MIE 527 Cities, Citizenship and Civilization Cuma 14:30-17:30 SS HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 MIE 528 Uluslararası İlişkiler, Perspektifler ve Teoriler Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE WAHABUDDIN RAEES
1 MIE 553 İslam Düşüncesinin Gelişimi I Perşembe 17:30-20:30 ONLINE BİLAL KUŞPINAR
1 MIE 563 Siyaset Sosyolojisi Salı 09:30-12:30 SS ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
1 MIE 564 Modern Ortadoğu Tarihi Cuma 10:30-13:30 ITBF B-05 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 MIE 581 Arapça I Cuma
Cuma
09:30-12:30
14:30-17:30
SS
SS
MEHMET MAHİR KAFAS
1 MIE 583 Arapça Akademik Yazım I Cuma 14:30-17:30 SS AMAR AL SOAH
1 MIE 585 İngilizce Akademik Yazım I Pazartesi 17:30-20:30 SS ERCÜMENT ASİL
1 MIE 591 Türkçe Akademik Yazım I Çarşamba 16:30-19:30 SS HARUN AKSU
1 MIE 593 Edebiyat ve Medeniyet Çarşamba 17:30-20:30 ONLINE NAGİHAN HALİLOĞLU, MIRIAM COOKE
1 MIE 597 İslam Felsefesinde Temel Problemler Cuma 09:30-12:30 SS İBRAHİM KALIN
1 MIE 599 Yüksek Lisans Tezi
1 MIE 603 Klasik Metinlerle Dünya Medeniyetleri Perşembe 09:30-12:30 SS ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 MIE 605 Medeniyet Kuramları Çarşamba 09:30-12:30 SS TAHSİN GÖRGÜN
1 MIE 645 Osmanlı Modernleşmesinin Meseleleri Pazartesi 13:30-16:30 SS VAHDETTİN IŞIK, ERCÜMENT ASİL, İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 MIE 647 Şarkiyatçılık Salı 09:30-12:30 SS NAGİHAN HALİLOĞLU
1 MIE 697 Doktora Yeterlik Sınavı
1 MIE 698 Doktora Tez Önerisi
1 MIE 699 Doktora Tezi
1 PERS 501 Basic Persian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PERS 501C Basic Persian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PERS 503 Intermediate Persian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PERS 503C Intermediate Persian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PHIL 510 Islamic Philosophy I: Advanced Course Perşembe 13:30-16:30 Akademik Ofis BURHAN KÖROĞLU
1 PHIL 516 Farabi Cuma 09:30-12:30 SS İBRAHİM KALIN
1 PHIL 537 Philosophy of Death and Afterlife Salı 17:30-20:30 ITBF B-04 ENIS DOKO
1 PHIL 560 Medieval Christian Philosophy Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE SELMAN DİLEK
1 PHIL 566 Hegel Çarşamba 13:30-16:30 GB 1-30 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 599 Master’s Thesis
1 POLS 500 Seminar Perşembe 13:30-14:30 ITBF B-06 ALİ ASLAN
1 POLS 501 Methodology in Political Science Cuma 09:30-12:30 ITBF B-51 TALHA KÖSE
1 POLS 502 Theories of International Relations Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-51 ALİ ASLAN
1 POLS 505 Turkish Politics Salı 09:30-12:30 ITBF B-06 BURHANETTİN DURAN
2 POLS 505 Turkish Politics Pazartesi 10:30-13:30 GB 2-34 ALİ ASLAN
1 POLS 516 Theories of Strategy Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-52 WAHABUDDIN RAEES
1 POLS 525 Comparative Political Thought Pazartesi 09:30-12:30 ITBF B-35 MEHMET AKİF KAYAPINAR
1 POLS 530 International Political Economy Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-50 ERIK IVAR RINGMAR
1 POLS 532 Cities and Citizenship Perşembe 15:30-18:30 ITBF B-06 HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 POLS 535 Identity, Ethnicity, and Nationalism Perşembe 09:30-12:30 ONLINE TALHA KÖSE
1 POLS 599 Master’s Thesis
1 PSY 511 Bilişsel Davranışçı Psikoterapi I Cuma 16:30-19:30 ONLINE MEHMET HAKAN TÜRKÇAPAR
1 PSY 521 İleri Psikopatoloji Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-27 MEDAİM YANIK
1 PSY 524 Çocuk ve Ergen Psikopatolojisi Cuma 09:30-12:30 ITBF B-50 ÖMER MÜCAHİT ÖZTÜRK
1 PSY 531 Klinik Görüşme ve Danışmanlık Becerileri Perşembe 09:30-12:30 GB 1-24 BURCU UYSAL
1 PSY 599 Yüksek Lisans Tezi
1 PSY 601E Advanced Research Methods and Ethics in Clinical Psychology Salı 09:30-12:30 ONLINE NORAINI BINTI MOHD NOOR
1 PSY 632 İleri Klinik Uygulama Salı 13:30-17:30 ONLINE BELKIS NİLGÜN ÖCAL
1 PSY 636 Klinik Süpervizyon II Salı 09:30-12:30 ONLINE BELKIS NİLGÜN ÖCAL
1 PSY 640E Psychotherapy and Culture Salı 11:30-14:30 ONLINE SENEM EREN
1 PSY 673E Experiential Psychotherapies in Practice Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-50 HOOMAN KESHAVARZI
1 PSY 675 Kabul ve Kararlılık Terapisi Temelli Vaka Analizi Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-17 HASAN TURAN KARATEPE
1 PSY 696A Klinik Stajı I VAHDETTİN GÖRMEZ
2 PSY 696A Klinik Stajı I HASAN TURAN KARATEPE
1 PSY 697 Doktora Yeterlik Sınavı
1 PSY 698 Doktora Tez Önerisi
1 PSY 699 Doktora Tezi
1 RLST 501 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Pazartesi 09:30-12:30 DH HASAN KAPLAN
1 RLST 503E Modern Theories of Religion Pazartesi 13:30-16:30 DH BETÜL AVCI SEBETCİ
1 RLST 505 Kitab-ı Mukaddes Tetkikleri Perşembe 13:30-16:30 ONLINE SALİME LEYLA GÜRKAN
1 RLST 508E Muslim-Christian Relations Perşembe 10:30-13:30 DH BETÜL AVCI SEBETCİ
1 RLST 513 Psikoloji Ekollerinde Din Perşembe 13:30-16:30 DH HASAN KAPLAN
1 RLST 517 İslam Toplumu ve Kültürü Salı 09:30-12:30 DH VAHDETTİN IŞIK
1 RLST 518E Spiritual Care and Counseling Cuma 09:30-12:30 Akademik Ofis ÜZEYİR OK
1 RLST 519E Sociology of Religion Perşembe 09:30-12:30 DH KEMAL ATAMAN
1 RLST 527E Theories of Human Nature Cuma 14:30-17:30 DH HASAN KAPLAN
1 RLST 536 İslam ve Psikoloji Çarşamba 09:30-12:30 DH HAYATİ HÖKELEKLİ
1 RLST 599 Yüksek Lisans Tezi
1 RTC 501E Scientific Research Methods and Publication Ethics Cuma 09:30-12:30 GB 2-27 YASMIN ABBAS ABDALLAH ALDAMEN
1 RTC 503E Social Theory and Media Studies Cuma 14:30-17:30 ONLINE AYLİN GÖZTAŞ
1 RTC 507 Yeni Medya ve Toplumsal Hareketler Perşembe 09:30-12:30 GB 1-27 BERRİN KALSIN
1 RTC 508E Media Analysis Perşembe 13:30-16:30 GB 2-27 HAKKI ÖCAL
1 RTC 520 Medya Siyaset İlişkisi Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE HANDE ORTAY
1 RTC 599 Yüksek Lisans Tezi
1 RUS 501 Basic Russian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-08 SALIMA ADZHIEVA
1 RUS 501C Basic Russian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-08 SALIMA ADZHIEVA
1 SOC 501 Research Methods and Publication Ethics Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-51 ALEV ERKİLET, RECEP ŞENTÜRK, RAMAZAN ARAS, NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 503 Social Theory I Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-52 RAMAZAN ARAS
1 SOC 505 Political Sociology Salı 09:30-12:30 SS RECEP ŞENTÜRK, ÖNDER KÜÇÜKURAL
1 SOC 514 Urban Sociology Cuma 14:30-17:30 ITBF Z-30 ALEV ERKİLET
1 SOC 535 Sociology and Anthropology of Secularism Salı 09:30-12:30 ITBF Z-62 RAMAZAN ARAS
1 SOC 599 Master’s Thesis
1 SOC 600 Seminar Pazartesi 09:30-12:30 ITBF B-52 ALEV ERKİLET, RECEP ŞENTÜRK, RAMAZAN ARAS, NURSEM KESKİN AKSAY, DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 601 Advanced Research Methods Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-51 ALEV ERKİLET, RECEP ŞENTÜRK, RAMAZAN ARAS, NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 603 Advanced Readings in Classical Sociological Theory Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-52 RAMAZAN ARAS
1 SOC 617 Sociology of Media Perşembe 09:30-12:30 ONLINE ALİ MURAT YEL
1 SOC 643 Social Inequality Pazartesi 13:30-16:30 ITBF Z-62 ALEV ERKİLET
1 SOC 697 PhD Qualifying Exam
1 SOC 698 PhD Thesis Proposal
1 SOC 699 PhD Thesis
1 SPA 501 Basic Spanish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-15 BUSE KESKİN
1 SPA 501C Basic Spanish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-15 BUSE KESKİN
1 SPA 503 Intermediate Spanish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-09 BUSE KESKİN
1 SPA 503C Intermediate Spanish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-09 BUSE KESKİN
1 TLL 501 Basic Ottoman Turkish Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-25 MUSTAFA ULUÇAY
2 TLL 501 Basic Ottoman Turkish Çarşamba
Cuma
09:30-11:30
09:30-12:30
GB 2-33
GB 2-33
MUSTAFA ULUÇAY
3 TLL 501 Basic Ottoman Turkish Perşembe
Cuma
09:30-11:30
14:30-17:30
GB 2-27
ITBF B-06
ABDULHADİ UYSAL
1 TLL 501C Basic Ottoman Turkish Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-25 MUSTAFA ULUÇAY
2 TLL 501C Basic Ottoman Turkish Çarşamba
Cuma
09:30-11:30
09:30-12:30
GB 2-33
GB 2-33
MUSTAFA ULUÇAY
3 TLL 501C Basic Ottoman Turkish Perşembe
Cuma
09:30-11:30
14:30-17:30
GB 2-27
ITBF B-06
ABDULHADİ UYSAL
1 TLL 503 Advanced Ottoman Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-10 ABDULHADİ UYSAL
1 TLL 503C Advanced Ottoman Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-10 ABDULHADİ UYSAL
1 TLL 505 Ottoman Paleography and Diplomatica Çarşamba
Perşembe
Cuma
10:30-12:30
11:30-13:30
09:30-10:30
GB 2-32
GB 2-27
ITBF B-05
MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TLL 505C Ottoman Paleography and Diplomatica Çarşamba
Perşembe
Cuma
10:30-12:30
11:30-13:30
09:30-10:30
GB 2-32
GB 2-27
ITBF B-05
MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TS 500 Pro-Seminar Çarşamba 13:30-16:30 ITBF Z-53 HALİL BERKTAY
1 TS 599 Master’s Thesis
1 TUR 501 Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-26 GÖKHAN GÜLER
2 TUR 501 Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-11 GÖKHAN GÜLER
1 TUR 501C Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 1-26 GÖKHAN GÜLER
2 TUR 501C Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-11 GÖKHAN GÜLER

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur