Öğrenci İşleri

Daire Başkanlığı

Ders Programları

2021-2022 Güz

NOT: ITBF kodlu derslikler İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi binasında,

GB kodlu derslikler Giriş Binası Sağ Blok Haydar Aliyev Avrasya Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde,

DİLLER kodlu derslikler Diller Okulu binasında bulunmaktadır.

Akademik ofislerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

2021-2022 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ
LİSANS DERS PROGRAMLARI
ŞUBE DERS KODU DERS ADI GÜN SAAT DERSLİK ÖĞRETİM ÜYESİ
1 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-28 MOUSAB OLABİ
2 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-27 ABDULLAH AL THALAJ
3 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ABDULKADER ALKHALAF
4 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE MEHMET MAHİR KAFAS
5 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-30 MOHAMMAD SHEIKH KASSEM
1 ARA 303 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE SÜNDÜS ŞERİF
2 ARA 303 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE NASRALLAH ABDO
3 ARA 303 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-35 AMAR AL SOAH
5 ARA 303 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE ABDULLAH AL THALAJ
1 ART 315 Japanese Art Çarşamba
Perşembe
17:30-19:30
17:30-19:30
GB 2-29
GB 2-29
NAOKI YAMAMOTO, SELİN ÖZDEMİR
1 CHI 301 Basic Chinese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 DFT 301 Screenwriting Salı 09:30-13:30 GB 2-15 MEHMET KARANFİLOĞLU
1 DFT 311 Video Editing Çarşamba 09:30-13:30 ONLINE YAŞAR BUĞRA DEDEOĞLU
1 DFT 401 Documantary Video Production I Cuma 09:30-13:30 ONLINE AHMET ILGAZ
1 DFT 403 Film and Critical Theories I Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-33 İSMAİL ARDA ODABAŞI
1 DFT 405 Film Analysis I Çarşamba
Perşembe
09:30-11:30
14:30-16:30
GB 1-29
GB 1-31
İSMAİL ARDA ODABAŞI
1 ECON 101 Principles of Microeconomics Salı
Perşembe
09:30-11:30
09:30-11:30
GB 2-29
ITBF B-51
RASİM ÖZCAN
1 ECON 201 Intermediate Microeconomics Çarşamba
Cuma
09:30-11:30
14:30-16:30
ONLINE
ONLINE
SADULLAH YILDIRIM
1 ECON 301 Econometrics I Çarşamba
Cuma
13:30-16:30
09:30-11:30
GB 2-15
ITBF B-09
ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 303 Industrial Organization Salı 09:30-12:30 ONLINE ÖZER SELÇUK
1 ECON 305 International Economics Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE GÖKHAN ÖVENÇ
1 ECON 401 History of Economic Thought Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-31 ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 408 Islamic Economics and Finance Perşembe 09:30-12:30 GB 2-30 OMAR KACHKAR
1 ECON 409 Public Finance Perşembe 13:30-16:30 ONLINE MURAT TURGUT
1 ECON 411 Labor Economics Pazartesi 09:30-12:30 GB 2-33 ŞERİFE GENÇ İLERİ
1 EDU 201 Teaching Principals and Methods Salı 09:30-11:30 ONLINE SEFA BULUT
1 EDU 204 Research Methods in Education Çarşamba 09:30-11:30 GB 2-27 MUNIRAH MOHAMMED ALABOUDI
1 EDU 207 Developmental Psychology II (Adult and Elderly) Çarşamba 14:30-16:30 GB 2-29 SEFA BULUT
1 EDU 303 Turkish Educational System and School Management Çarşamba 10:30-12:30 ITBF B-07 YÜKSEL ÖZDEN
1 EDU 307 Techniques and Principals of Counseling Psychology Pazartesi 09:30-11:30 GB 2-27 NAİME DOĞRU
1 EDU 309 Career Guidance and Counseling (Theories) Cuma 14:30-16:30 ITBF B-53 SEFA BULUT
1 EDU 313 Psychological Testing Perşembe 09:30-12:30 ITBF B-50 THSEEN NAZIR
1 EDU 318 Learning Difficulties Perşembe 09:30-11:30 HARVARD HALL AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 EDU 319 Attention Deficit and Hyperactivity Disorder Cuma 09:30-11:30 ITBF B-07 AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 EDU 339 Creative Drama Salı 13:30-15:30 GB 2-29 MELİKE GÜNYÜZ
2 EDU 339 Creative Drama Salı 16:30-18:30 GB 2-29 MELİKE GÜNYÜZ
1 EDU 343 Measurement and Evaluation Perşembe 12:30-14:30 ONLINE LOKMAN AKBAY
1 EDU 407 Ethics and Legal Issues in Counseling Perşembe 14:30-16:30 ONLINE NADİRE GÜLÇİN YILDIZ
1 EDU 409 Program Development in Counseling Perşembe 09:30-11:30 GB 2-29 NAİME DOĞRU
1 EDU 411 Guidance and Counseling Practicum I Pazartesi
Cuma
12:30-14:30
09:30-15:30
GB 1-24
SEFA BULUT
2 EDU 411 Guidance and Counseling Practicum I Pazartesi
Cuma
12:30-14:30
09:30-15:30
GB 1-24
THSEEN NAZIR
3 EDU 411 Guidance and Counseling Practicum I Pazartesi
Cuma
12:30-14:30
09:30-15:30
GB 1-24
NAİME DOĞRU
1 EDU 419 Adult Teaching and Life Long Learning Çarşamba 13:30-15:30 GB 2-34 MEHMET AKIN BULUT
1 EDU 441 Crisis Intervention Salı 13:30-15:30 ONLINE CEM MALAKCIOĞLU
1 EDU 447 Field Work I (Individual Counseling) Salı 09:30-12:30 GB 2-16 THSEEN NAZIR
2 EDU 447 Field Work I (Individual Counseling) Salı 09:30-12:30 GB 2-33 NAİME DOĞRU
1 EDU 449 Special Education and Inclusion Pazartesi 09:30-11:30 ITBF B-51 AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 FRE 301 Basic French I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-42 IBTISSEM CHATTA
1 FRE 303 Intermediate French I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-32 IBTISSEM CHATTA
1 GER 301 Basic German I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 GER 303 Intermediate German I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 HART 411 Islamic Miniatures Cuma 14:30-17:30 ITBF B-50 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HEB 301 Basic Hebrew I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELDAR HASANOĞLU
1 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-15
FARUK YASLIÇİMEN
2 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
FARUK YASLIÇİMEN
3 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-17
FARUK YASLIÇİMEN
4 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
FARUK YASLIÇİMEN
5 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-27
FARUK YASLIÇİMEN
6 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-30
FARUK YASLIÇİMEN
7 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-31
FARUK YASLIÇİMEN
8 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-32
FARUK YASLIÇİMEN
9 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-34
FARUK YASLIÇİMEN
10 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-06
FARUK YASLIÇİMEN
11 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-50
FARUK YASLIÇİMEN
12 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-24
FARUK YASLIÇİMEN
13 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-28
FARUK YASLIÇİMEN
1 HIST 200A Expository Writing in History Perşembe 13:30-16:30 ONLINE MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 201A Introduction to Historical Thought and Method I Salı 10:30-13:30 ITBF B-06 FARUK YASLIÇİMEN
1 HIST 210 Nations and Nationalism Perşembe 09:30-12:30 ITBF B-52 HALİL BERKTAY
1 HIST 308 Oral History Perşembe 09:30-12:30 ITBF B-53 RAMAZAN ARAS
1 HIST 311 Early Islamic History: A Survey (to AD 1100) Pazartesi 10:30-13:30 ONLINE ERCÜMENT ASİL
1 HIST 315 History of the Modern Middle East (to the 1920s) Cuma 10:30-13:30 ITBF B-05 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 325 Formations and Constructions of Europe Pazartesi 14:30-17:30 ITBF Z-53 HALİL BERKTAY
1 HIST 326 The Middle Ages: An Economic and Social History Cuma 13:30-16:30 ONLINE MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 341 Ottoman History I (1300-1600) Salı 10:30-13:30 ITBF B-50 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 409 Introduction to Oriental Studies (13th – 19th centuries) Çarşamba 10:30-13:30 ONLINE ŞEVKET KÜÇÜKHÜSEYİN
1 HIST 414 Three Gunpowder Empires Pazartesi 13:30:00-16:30 ITBF B-04 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 432 History of Ottoman Political Thought Perşembe 14:30-17:30 ITBF B-05 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 438 Islamic and Ottoman Material Culture Salı 13:30-16:30 ITBF B-51 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 498 Special Readings I Çarşamba 13:30-16:30 Akademik Ofis MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HUK 301 Medeni Usul Hukuku I Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-35 ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 303 Ticaret Hukuku I Salı
Perşembe
09:30-11:30
09:30-11:30
ITBF B-51
ITBF B-06
ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 305 Borçlar Hukuku Özel Hükümler Salı
Çarşamba
11:30-12:30
13:30-16:30
ITBF B-07
ITBF B-07
ÖMER ÇINAR
1 HUK 307 Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi I Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 HUK 309 Ceza Hukuku Özel Hükümler Cuma 09:30-12:30 ITBF B-51 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 HUK 401 İcra ve İflas Hukuku Perşembe
Cuma
09:30-11:30
14:30-17:30
ONLINE
ONLINE
OĞUZ ATALAY
1 HUK 403 Milletlerarası Özel Hukuk I Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-50 YUSUF ÇALIŞKAN
1 HUK 405 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku I Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-51 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 407 Vergi Hukuku Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE ZEYNEP NİHAN ÇAMURCU
1 HUK 418 Sigorta Hukuku Salı 09:30-12:30 ONLINE DURSUN SAAT
1 HUK 421 Bilişim Hukuku Cuma 09:30-12:30 ONLINE DURSUN SAAT
1 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
NAGİHAN HALİLOĞLU
2 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-17
NAGİHAN HALİLOĞLU
3 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
NAGİHAN HALİLOĞLU
4 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-27
NAGİHAN HALİLOĞLU
5 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-30
NAGİHAN HALİLOĞLU
6 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-31
NAGİHAN HALİLOĞLU
7 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-32
NAGİHAN HALİLOĞLU
8 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-34
NAGİHAN HALİLOĞLU
9 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-04
NAGİHAN HALİLOĞLU
1 JAP 301 Basic Japanese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JAP 302 Basic Japanese II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JOR 201 Writing for Media Çarşamba 13:30-17:30 ONLINE NEVRİYE YILDIRIM
1 JOR 301 News Analysis and Editorship Çarşamba 09:30-13:30 ONLINE HAKKI ÖCAL
1 JOR 311 Media Ethics Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE EKMEL GEÇER
1 JOR 401 Interviewing Techniques Perşembe 09:30-13:30 Akademik Ofis YASMIN ABBAS ABDALLAH ALDAMEN
1 LAW 101 Anayasa Hukuku I Pazartesi
Salı
13:30-16:30
12:30-13:30
ITBF B-05
ITBF B-07
YAVUZ ATAR
1 LAW 103 Medeni Hukuk I Çarşamba
Perşembe
13:30-15:30
12:30-14:30
ITBF B-51
ITBF B-51
RABİA İLHAN, ALİ DEMİRBAŞ
1 LAW 105 Mukayeseli Hukuk I Salı
Perşembe
11:30-12:30
14:30-16:30
ONLINE
ONLINE
NECMETTİN KIZILKAYA
1 LAW 107 Introduction to Law Cuma 14:30-17:30 ONLINE MUHAMMET CELAL KUL
1 LAW 109 Legal English I Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 LAW 201 Borçlar Hukuku Genel Hükümler I Perşembe
Cuma
14:30-16:30
14:30-16:30
ONLINE
ONLINE
MUSTAFA CAHİT GÜNEL
1 LAW 203 İdare Hukuku I Salı
Perşembe
11:30-13:30
11:30-13:30
GB 2-29
HARVARD HALL
ÖMER FARUK EROL
1 LAW 205 Ceza Hukuku Genel Hükümler I Salı
Perşembe
09:30-11:30
09:30-11:30
ONLINE
ONLINE
MAHMUT KOCA
1 LAW 207 Public International Law I Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE ENVER ARIKOĞLU
1 LAW 212 International Organizations Cuma 09:30-12:30 ONLINE MUHAMMET CELAL KUL
1 LAW 219 Mukayeseli Hukuk III Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-18 BİLAL AYBAKAN
1 LAW 251 Introduction to Law Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE ZEHRA BADAK
1 LAW 301 Medeni Usul Hukuku I Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-35 ALİ YEŞİLIRMAK
1 LAW 303 Ticaret Hukuku I Salı
Perşembe
09:30-11:30
09:30-11:30
ITBF B-51
ITBF B-06
ŞÜKRÜ YILDIZ
1 LAW 305 Borçlar Hukuku Özel Hükümler Salı
Çarşamba
11:30-12:30
13:30-16:30
ITBF B-07
ITBF B-07
ÖMER ÇINAR
1 LAW 307 Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi I Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 LAW 309 Ceza Hukuku Özel Hükümler Cuma 09:30-12:30 ITBF B-51 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 LAW 321 International Investment Law Cuma 14:30-16:30
17:30-18:30
ITBF B-06
ITBF B-06
YUSUF ÇALIŞKAN
1 LAW 323 Sözleşmelerin Müzakere Edilmesi ve Hazırlanması Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-53 ÖMER ÇINAR, ALİ DEMİRBAŞ
1 LAW 325 International Criminal Law Salı 13:30-16:30 GB 1-28 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 LAW 351 Commercial Law Salı 09:30-12:30 ONLINE İSMAİL PAMUK
1 LAW 401 İcra ve İflas Hukuku Perşembe
Cuma
09:30-11:30
14:30-17:30
ONLINE
ONLINE
OĞUZ ATALAY
1 LAW 403 Private International Law I Perşembe 17:30-20:30 GB 2-30 YUSUF ÇALIŞKAN
1 LAW 405 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku I Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-51 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 LAW 407 Vergi Hukuku Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE ZEYNEP NİHAN ÇAMURCU
1 LAW 421 Bilişim Hukuku Cuma 09:30-12:30 ONLINE DURSUN SAAT
1 LAW 423 International Commercial Arbitration Law Pazartesi 09:30-12:30 GB 2-32 ALİ YEŞİLIRMAK
1 LAW 424 Introduction to Air Law Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-50 ÖMER FARUK EROL
1 LIT 201 Introduction to Literary Theory I Perşembe 09:30-12:30 GB 1-26 EMRAH PELVANOĞLU
1 LIT 203 Genres and Modes Perşembe 13:30-16:30 Akademik Ofis EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
1 LIT 205 Poetry and Poetics Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE MERVE AKTAR
1 LIT 209 Ancient Greek Drama Pazartesi 13:30-16:30 Akademik Ofis NAGİHAN HALİLOĞLU
1 LIT 211 Children’s and Youth Literature Perşembe 09:30-12:30 GB 2-34 MELİKE GÜNYÜZ
1 LIT 214 British Romanticism Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-34 MERVE AKTAR
1 LIT 301 Literature and Civilization: Near East and Africa Çarşamba 17:30-20:30 ONLINE NAGİHAN HALİLOĞLU, MIRIAM COOKE
1 LIT 307 The Novel Perşembe 13:30-16:30 GB 2-33 EMRAH PELVANOĞLU
1 LIT 402 Postmodern Futures Salı 09:30-12:30 ONLINE NAGİHAN HALİLOĞLU, ENIS DOKO
1 LIT 411 Literary Criticism Cuma 09:30-12:30 ONLINE NESLİHAN ALBAY
1 MAN 101 Introduction to Business Management Cuma 09:30-12:30 ITBF B-33 ÜMİT HACIOĞLU
1 MAN 241 Fundamentals of Financial Accounting Cuma 14:30-17:30 ITBF B-52 TAMER AKSOY
1 MAN 301 Human Resource Management Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-03 MAHMUT ARSLAN
1 MAN 321 Principles of Marketing Cuma 09:30-12:30 ONLINE MURAD CANBULUT
1 MAN 323 Consumer Behavior Perşembe 13:30-16:30 ONLINE AHMET BARDAKCI
1 MAN 343 Managerial Accounting Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE HÜLYA YILMAZ
1 MAN 401 Strategic Management Cuma 13:30-16:30 ITBF B-51 SÜMEYYE KUŞAKCI
1 MAN 404 Innovation and Entrepreneurship Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE HANDE BEGÜM BUMİN DOYDUK
1 MAN 423 Global Marketing Cuma 09:30-12:30 ONLINE REMZİ ALTUNIŞIK
1 MAN 461 Management Information Systems Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-06 AHMET KAPLAN
1 MATH 101 Calculus I Salı
Cuma
11:30-13:30
09:30-11:30
GB 2-31
ITBF B-35
YUSUF VARLI
1 MCOM 101 Introduction to Communication Science Perşembe 17:30-20:30 ONLINE İZZET BOZKURT
1 MCOM 201 Basic Photography Perşembe 12:30-16:30 ITBF B-03 SEYFETTİN CEM KIVIRCIK
1 MCOM 301 Communication Theories Pazartesi 09:30-12:30 ITBF B-50 MEHMET KARANFİLOĞLU
1 MCOM 401 Communication Studies and Media Analysis Salı 09:30-13:30 ONLINE HAKKI ÖCAL
1 MCOM 403 Graduation Project I Pazartesi
Çarşamba
18:30-20:30
18:30-20:30
ONLINE
ONLINE
İZZET BOZKURT
1 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-15
ENIS DOKO
2 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
ENIS DOKO
3 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-17
ENIS DOKO
4 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
ENIS DOKO
5 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-27
ENIS DOKO
6 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-30
ENIS DOKO
8 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-32
ENIS DOKO
9 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-33
ENIS DOKO
10 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-34
ENIS DOKO
1 PERS 301 Basic Persian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PHIL 101 Basic Questions of Philosophy Cuma 09:30-12:30 ITBF B-52 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 103 Logic I Pazartesi 09:30-12:30 GB 2-18 ENIS DOKO
1 PHIL 201 Ancient Thought Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-27 ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 PHIL 203 Theory of Knowledge Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 PHIL 208 Introduction to Islamic Thought Çarşamba 13:30-16:30 GB 1-24 BURHAN KÖROĞLU
1 PHIL 301 Islamic Philosophy I Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 PHIL 303 Introduction to Medieval Christian Thought Salı 13:30-16:30 ONLINE SELMAN DİLEK
1 PHIL 305 Philosophy of Science Çarşamba 09:30-12:30 Akademik Ofis ENIS DOKO
1 PHIL 403 Later Modern Philosophy Cuma 14:30-17:30 ITBF B-35 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 412 Chinese Philosophy Perşembe 13:30-16:30 GB 1-30 ELVİDA ÜNAL
1 PHIL 449 Philosophy of Religion Pazartesi 17:30-20:30 ONLINE BURHAN KÖROĞLU
1 POLS 101 Political Science Salı 09:30-12:30 ONLINE WAHABUDDIN RAEES
1 POLS 250 Classical Political Theory Çarşamba 13:30-16:30 HARVARD HALL HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 POLS 301 Comparative Politics Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-06 ABDULLAH ENES TÜZGEN
1 POLS 307 Research Methods Perşembe 13:30-16:30 ONLINE HÜSEYİN ALPTEKİN
1 POLS 319 European Politics Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-04 ALİ ASLAN
1 POLS 325 Islamic Political Thought Çarşamba 09:30-12:30 HARVARD HALL MEHMET AKİF KAYAPINAR, RECEP ŞENTÜRK
1 POLS 370 Comparative Politics of the Middle East Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-16 ABDULLAH ENES TÜZGEN
1 POLS 380 Great Powers in World Politics Perşembe 09:30-12:30 Akademik Ofis MEHMET AKİF KAYAPINAR
1 POLS 401 Turkish Politics Cuma 09:30-12:30 HARVARD HALL ALİ ASLAN
1 POLS 418 War Studies Salı 09:30-12:30 GB 1-27 ERIK IVAR RINGMAR
1 POLS 430 International Political Economy Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-18 ERIK IVAR RINGMAR
1 POLS 445 Nationalism and Ethnicity Perşembe 09:30-12:30 ONLINE TALHA KÖSE
1 POLS 495 Internship in Political Science and International Relations TALHA KÖSE
1 PR 303 Sociology of Communications Perşembe 13:30-16:30 ONLINE GÖKÇEN ÇATLI ÖZEN
1 PR 403 Campaign Design in PR Çarşamba 12:30-16:30 GB 2-32 MEHMET KARANFİLOĞLU
1 PR 406 Brand Management Perşembe 13:30-17:30 GB 1-29 İZZET BOZKURT
1 PSY 101 Introduction to Psychology Salı 11:30-14:30 ITBF B-23 TIMOTYH RICHARD JORDAN
2 PSY 101 Introduction to Psychology Salı 11:30-14:30 ITBF B-23 EBRU MORGÜL
1 PSY 201 Research Methods in Psychology Salı 11:30-14:30 HARVARD HALL ÜZEYİR OK
1 PSY 221 Social Psychology Perşembe 13:30-16:30 HARVARD HALL EBRU MORGÜL
1 PSY 223 Psychology of Learning Pazartesi 09:30-12:30 HARVARD HALL THSEEN NAZIR
1 PSY 224 Selected Topics in Biological Psychology Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-05 ZAHİDE ÇAKIR ÇİLESİZ
1 PSY 301 Tests and Measurements in Psychology Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-44 ÜZEYİR OK
1 PSY 315 Cognitive Psychology Pazartesi 13:30-16:30 HARVARD HALL TIMOTYH RICHARD JORDAN
1 PSY 322 Cultural Psychology Salı 11:30-14:30 ONLINE SENEM EREN
1 PSY 327 Developmental Psychology Cuma 10:30-13:30 GB 2-29 EBRU MORGÜL
1 PSY 330 Childhood and Adolescent Psychopathology Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-28 VAHDETTİN GÖRMEZ
1 PSY 352 Introduction to the Psychology of Trauma Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE SENEM EREN
1 PSY 400 Internship in Psychology BURCU UYSAL
1 PSY 401 Clinical Psychology Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-52 HOOMAN KESHAVARZI
1 PSY 403 Introduction to Counseling Psychology Salı 09:30-12:30 ONLINE CEM MALAKCIOĞLU
1 PSY 411 Clinical Interviewing Skills Perşembe 13:30-16:30 GB 1-24 BURCU UYSAL
1 PSY 414 Industrial and Organizational Psychology Perşembe 09:30-12:30 ONLINE NORAINI BINTI MOHD NOOR
1 PSY 458 Family Therapy Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE ITIR TARI CÖMERT
1 RUS 301 Basic Russian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-08 SALIMA ADZHIEVA
1 SIS 103 Intensive Basic Arabic Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
15:30-18:30
11:30-13:30
15:30-18:30
08:30-09:30
14:30-15:30
ONLINE
ONLINE
ONLINE
GB 2-28
GB 2-28
NASRALLAH ABDO, MUSTAFA KARAPINAR, ABDULMELİK YANGIN, YAKUP KARA
1 SIS 109 Kur’an Okuma ve Tecvid I Pazartesi
Çarşamba
10:30-12:30
10:30-12:30
GB 2-29
ITBF B-51
MUSTAFA ALTIN
2 SIS 109 Kur’an Okuma ve Tecvid I Salı
Perşembe
13:30-15:30
15:30-17:30
GB 2-27
ITBF B-53
ESRA YILMAZ
1 SIS 201 İslam İnanç Esasları Çarşamba 10:30-13:30 GB 2-28 AHMET SÜRURİ
1 SIS 203 Siyer Pazartesi 14:30-17:30 GB 2-28 YAŞAR ÇOLAK
1 SIS 205 Tefsir Tarihi ve Usulü Çarşamba 14:30-17:30 ITBF B-33 İHSAN KAHVECİ
1 SIS 209 Kur’an Okuma ve Tecvid III Pazartesi
Çarşamba
08:30-10:30
08:30-10:30
GB 2-29
ITBF B-51
MUSTAFA ALTIN
2 SIS 209 Kur’an Okuma ve Tecvid III Perşembe
Cuma
12:30-14:30
08:30-10:30
ITBF B-53
GB 2-29
ESRA YILMAZ
1 SIS 211 Intensive Classical Arabic I Pazartesi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
Perşembe
Cuma
10:30-12:30
17:30-18:30
09:30-11:30
17:30-18:30
08:30-09:30
15:30-16:30
16:30-17:30
10:30-11:30
ONLINE
ONLINE
GB 2-28
ONLINE
ONLINE
GB 2-28
ONLINE
ONLINE
NASRALLAH ABDO, ABDULMELİK YANGIN, YAKUP KARA, MUSTAFA YAVUZ
1 SIS 301 al-Tafsir I Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-29 İHSAN KAHVECİ
1 SIS 303 Hadis I Cuma 09:30-12:30 ITBF B-53 SERDAR DEMİREL
1 SIS 305 Islamic Law I Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-53 TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 SIS 307 Klasik Mantık Salı 10:30-13:30 GB 2-18 AHMET SÜRURİ
1 SIS 311 Belağat Perşembe 09:30-12:30 ITBF B-07 HAMZEH AL-BAKRI
1 SIS 313 İslam Felsefesi Perşembe 13:30-16:30 GB 1-27 ATİLLA ARKAN
1 SIS 401 Usul al-Fiqh Pazartesi
Çarşamba
09:30-12:30
12:30-13:30
ITBF B-07
GB 2-18
BİLAL AYBAKAN
1 SIS 402 İtikadi İslam Mezhepleri Tarihi Çarşamba 17:30-20:30 ONLINE KADİR GÖMBEYAZ
1 SIS 419 Klasik Fıkıh Metinleri Salı 09:30-12:30 Akademik Ofis HAMZEH AL-BAKRI
1 SIS 427 İslam Ahlak Esasları Cuma 14:30-17:30 GB 1-29 AHMET MURAT ÖZEL
1 SOC 101 Introduction to Sociology Cuma 10:30-13:30 GB 2-28 DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 201 Thinking Sociologically Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-53 RAMAZAN ARAS
1 SOC 204 Qualitative Research Methods Perşembe 09:30-12:30 ITBF B-04 NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 205 Gender Cuma 14:30-17:30 ITBF B-03 NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 207 Social Change Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-18 ALEV ERKİLET
1 SOC 210 Historical Sociology Pazartesi 09:30-12:30 ITBF B-06 DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 215 Sociology of the Family Perşembe 13:30-16:30 Akademik Ofis DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 301 Classical Sociological Theory Salı 09:30-12:30 GB 2-27 ALEV ERKİLET
1 SOC 313 Sociology of Crime and Deviance Pazartesi 09:30-12:30 GB 2-31 DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 401 Graduation Thesis I Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS ALEV ERKİLET
2 SOC 401 Graduation Thesis I Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS RECEP ŞENTÜRK
3 SOC 401 Graduation Thesis I Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS RAMAZAN ARAS
4 SOC 401 Graduation Thesis I Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS NURSEM KESKİN AKSAY
5 SOC 401 Graduation Thesis I Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 403 Khaldunian Sociology Perşembe 09:30-12:30 GB 2-28 HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 SOC 405 Classical Social Thought in the Muslim World Çarşamba 09:30-12:30 HARVARD HALL RECEP ŞENTÜRK, MEHMET AKİF KAYAPINAR
1 SOC 410 Urban Studies Cuma 09:30-12:30 ONLINE EDA YÜCESOY
1 SOC 414 Special Topics in Sociology I Çarşamba 13:30-16:30 GB 1-28 NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 417 Sociology of Media Perşembe 13:30-16:30 ONLINE ALİ MURAT YEL
1 SPA 301 Basic Spanish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-40 BUSE KESKİN
2 SPA 301 Basic Spanish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-34 ROJİN YUSUF
1 SPA 303 Intermediate Spanish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-09 BUSE KESKİN
1 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-13:30
13:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
GB 2-16
HALİL BERKTAY
2 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-13:30
13:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
GB 2-17
HALİL BERKTAY
3 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-13:30
13:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
ONLINE
HALİL BERKTAY
4 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-13:30
13:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
ONLINE
HALİL BERKTAY
5 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-13:30
13:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
GB 2-30
HALİL BERKTAY
6 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-13:30
13:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
GB 2-31
HALİL BERKTAY
7 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-13:30
13:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
GB 2-32
HALİL BERKTAY
8 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-13:30
13:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
GB 2-18
HALİL BERKTAY
9 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-13:30
13:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
GB 2-27
HALİL BERKTAY
10 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-13:30
13:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
GB 2-34
HALİL BERKTAY
1 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-15
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
2 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
3 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-17
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
4 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
5 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-30
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
7 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-32
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
8 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-33
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
9 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-34
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
10 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-04
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
1 STAT 201 Statistics I Pazartesi
Salı
13:30-15:30
11:30-13:30
ONLINE
ONLINE
GÖKHAN ÖVENÇ
1 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
2 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
3 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
4 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
5 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ONLINE
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
6 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-17
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
7 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
8 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-27
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
9 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-34
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
10 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-06
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
11 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-50
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
1 TLL 301 Basic Ottoman Turkish Çarşamba
Perşembe
Cuma
16:30-18:30
16:30-18:30
17:30-18:30
ITBF B-06
ITBF B-07
ITBF B-07
MUSTAFA ULUÇAY
2 TLL 301 Basic Ottoman Turkish Çarşamba
Cuma
09:30-11:30
09:30-12:30
GB 2-33
GB 2-33
MUSTAFA ULUÇAY
3 TLL 301 Basic Ottoman Turkish Perşembe
Cuma
09:30-11:30
14:30-17:30
ITBF B-44
ITBF B-06
ABDULHADİ UYSAL
1 TLL 303 Advanced Ottoman Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-10 ABDULHADİ UYSAL
1 TLL 305 Ottoman Paleography and Diplomatica Çarşamba
Perşembe
Cuma
10:30-12:30
11:30-13:30
09:30-10:30
GB 2-32
GB 2-27
ITBF B-05
MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TUR 301 Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-39 GÖKHAN GÜLER
1 TUR 303 Intermediate Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-38 GÜLHAN GEDİK
2021-2022 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ
LİSANSÜSTÜ DERS PROGRAMLARI
ŞUBE DERS KODU DERS ADI GÜN SAAT DERSLİK ÖĞRETİM ÜYESİ
1 AIR 502 Fundamentals of Airline Management TBA TBA TBA TBA
1 AIR 503 Aviation Economics and Financial Analysis TBA TBA TBA MUSTAFA KEMAL YILMAZ
1 AIR 505 Airlines Marketing Strategies TBA TBA TBA ÜMİT HACIOĞLU
1 AIR 514 Airport Planning and Management TBA TBA TBA AHMET KAPLAN
1 AIR 515 Information Systems and Business Analytics in Air Transportation TBA TBA TBA ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 AIR 517 Aviation Safety, Security and Crisis Management TBA TBA TBA NİHAT GÜMÜŞ
1 AIR 522 International Strategic Management TBA TBA TBA ÜMİT HACIOĞLU
1 AIR 526 International Human Resources Management TBA TBA TBA SÜMEYYE KUŞAKCI
1 AIR 595 Graduation Project
1 AIR 599 Master’s Thesis
1 ANTH 611 Ethnography of Space and Place Cuma 09:30-12:30 ITBF Z-62 NURSEM KESKİN AKSAY
1 ARA 501 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ABDURRAHMAN TABLAS
2 ARA 501 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-32 MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
1 ARA 501C Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ABDURRAHMAN TABLAS
2 ARA 501C Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-32 MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
1 ARA 601 Basic Classical Arabic Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE SELMAN KÜÇÜKSUCU
1 ARA 601C Basic Classical Arabic Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE SELMAN KÜÇÜKSUCU
1 BIS 501 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Pazartesi 09:30-12:30 DH AHMET SÜRURİ
1 BIS 503E Formation of Islamic Sciences Perşembe 09:30-12:30 DH BİLAL AYBAKAN
1 BIS 531 Kuran İlimleri Perşembe 13:30-16:30 ONLINE MEHMET PAÇACI
1 BIS 533 Klasik Tefsir Metinleri Pazartesi 13:30-16:30 DH İHSAN KAHVECİ
1 BIS 541 Hadis Literatürü Pazartesi 13:30-16:30 DH HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 543 Siyer Perşembe 13:30-16:30 DH YAŞAR ÇOLAK
1 BIS 551 Ahvâl-i Şahsiyye Perşembe 13:30-16:30 DH TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 BIS 553 Klasik Fıkıh Metinleri Çarşamba 13:30-16:30 DH HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 561 Klasik Mantık Pazartesi 13:30-16:30 DH AHMET SÜRURİ
1 BIS 563 Klasik Kelam Metinleri Çarşamba 09:30-12:30 DH HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 581 Tasavvuf Kurumları Tarihi Perşembe 13:30-16:30 ONLINE HACI BAYRAM BAŞER
1 BIS 583 Klasik Tasavvuf Metinleri Pazartesi 13:30-16:30 DH AHMET MURAT ÖZEL
1 BIS 599 Yüksek Lisans Tezi
1 BIS 647 Çağdaş Hadis Tartışmaları Çarşamba 13:30-16:30 DH SERDAR DEMİREL
1 BIS 651 Fukahâ Usûl Düşüncesi Perşembe 13:30-16:30 DH TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 BIS 697 Doktora Yeterlik Sınavı
1 BIS 698 Doktora Tez Önerisi
1 BIS 699 Doktora Tezi
1 CPSY 500E Seminar Çarşamba 17:30-20:30 ONLINE SEFA BULUT, THSEEN NAZIR
1 CPSY 501 Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve Yayın Etiği Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-31 MUNIRAH MOHAMMED ALABOUDI
1 CPSY 515E Cognitive-Behavioral (CBT) Therapy Salı 13:30-16:30 GB 1-24 THSEEN NAZIR
1 CPSY 517 Bireysel Psikolojik Danışma Uygulamaları Salı 09:30-12:30 GB 1-29 SEFA BULUT
1 CPSY 520 İleri Psikopatoloji Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-17 MEDAİM YANIK
1 CPSY 599 Yüksek Lisans Tezi
1 ECON 500 Seminar Cuma 14:30-17:30 Akademik Ofis RASİM ÖZCAN, ŞERİFE GENÇ İLERİ, YUSUF VARLI, ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 501 Research Methods and Publication Ethics Pazartesi 09:30-12:30 Akademik Ofis YUSUF VARLI
1 ECON 503 Microeconomic Analysis Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE ORHAN AYGÜN
1 ECON 505 Macroeconomic Analysis Çarşamba 09:30-12:30 GB 1-30 ŞERİFE GENÇ İLERİ
1 ECON 511 Innovation Economics Perşembe 17:30-20:30 GB 2-17 RASİM ÖZCAN
1 ECON 516 Public Economics Cuma 09:30-12:30 ONLINE MURAT TURGUT
1 ECON 546 Economic History of Modern Turkey Perşembe 09:30-12:30 GB 1-31 ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 599 Master’s Thesis
1 ECON 601 Advanced Research Methods Pazartesi 13:30-16:30 GB 1-27 ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 603 Advanced Microeconomics Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE SADULLAH YILDIRIM
1 ECON 697 PhD Qualifying Exam
1 ECON 698 PhD Thesis Proposal
1 ECON 699 PhD Thesis
1 EDU 500 Seminer Salı 09:30-12:30 Akademik Ofis MUNIRAH MOHAMMED ALABOUDI
1 EDU 501 Araştırma Yöntemleri ve Eğitim Yönetimi Uygulamaları Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-31 MUNIRAH MOHAMMED ALABOUDI
1 EDU 514 Eğitimde Değişim Yönetimi Salı 17:30-20:30 Akademik Ofis YÜKSEL ÖZDEN
1 EDU 518 Yönetim Bilimleri ve Süreçleri Perşembe 17:30-20:30 ITBF B-06 SÜMEYYE KUŞAKCI
1 EDU 550 Okulların Yapısı ve İşleyişi Çarşamba 17:30-20:30 Akademik Ofis YAKUP EKLEME
1 EDU 599 Yüksek Lisans Tezi
1 EFIN 501 Research Methods and Publication Ethics Cuma 14:30-17:30 GB 1-26 NİHAT GÜMÜŞ
1 EFIN 505 Corporate Finance Pazartesi 13:30-16:30 Akademik Ofis MUSTAFA KEMAL YILMAZ
1 EFIN 514 Risk Management in Financial Institutions Perşembe 13:30-16:30 ONLINE NECLA İLTER KÜÇÜKÇOLAK
1 EFIN 599 Master’s Thesis
1 FRE 501 Basic French I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-42 IBTISSEM CHATTA
1 FRE 501C Basic French I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-42 IBTISSEM CHATTA
1 FRE 503 Intermediate French I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-32 IBTISSEM CHATTA
1 GER 501 Basic German I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 GER 501C Basic German I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 HEB 501 Basic Hebrew I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELDAR HASANOĞLU
1 HIST 511 Early Islamic History: A Survey (to AD 1100) Pazartesi 10:30-13:30 ONLINE ERCÜMENT ASİL
1 HIST 514 Three Gunpowder Empires Pazartesi 13:30:00-16:30 ITBF B-04 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 515 History of the Modern Middle East (to the 1920s) Cuma 10:30-13:30 ITBF B-05 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 532 History of Ottoman Political Thought Perşembe 14:30-17:30 ITBF B-05 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 541 Sources and Methods for Ottoman History, 1300-1600 Salı 10:30-13:30 ITBF B-50 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 562 Modernization and Reform in the Ottoman Empire Cuma 14:30-17:30 Akademik Ofis İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 604 Research Seminar in Islamic and Ottoman Material Culture Salı 13:30-16:30 ITBF B-51 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 651 Research Seminar for Ottoman History, 1600-1800 Cuma 10:30-13:30 Akademik Ofis MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 697 PhD Qualifying Exam
1 HIST 741 Literature Survey: Ottoman History, 1300-1600 Çarşamba 13:30-16:30 Akademik Ofis MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HUK 500 Seminer Çarşamba 17:30-18:30 ONLINE ÖMER FARUK EROL
1 HUK 500-O Seminer Çarşamba 17:30-18:30 ONLINE YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 501 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE ÖMER FARUK EROL
1 HUK 501-O Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 509 Roma Statüsü Kapsamında Uluslararası Ceza Hukuku I Cuma 14:30-17:30 Akademik Ofis ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 HUK 516-O Telif Hukuku Pazartesi 09:30-12:30 Akademik Ofis ALİ DEMİRBAŞ
1 HUK 519 Uluslararası Ticari Tahkim Hukuku I Salı 09:30-12:30 Akademik Ofis ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 520-O Teminat Hukuku Perşembe 09:30-12:30 Akademik Ofis ÖMER ÇINAR
1 HUK 524-O Uluslararası Ticari Tahkim Hukuku Salı 09:30-12:30 Akademik Ofis ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 529 İşçinin Kişisel Verilerinin Korunması Perşembe 13:30-16:30 Akademik Ofis YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 531 Teminat Hukuku I Perşembe 09:30-12:30 Akademik Ofis ÖMER ÇINAR
1 HUK 533-O Marka Hukuku Çarşamba 13:30-16:30 Akademik Ofis ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 541 Marka Hukuku Çarşamba 13:30-16:30 Akademik Ofis ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 599 Yüksek Lisans Tezi
1 HUK 599-O Yüksek Lisans Tezi
1 HUK 601 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE ÖMER ÇINAR
1 HUK 603 Tüketici Hukukunun Güncel Sorunları I Salı 09:30-12:30 Akademik Ofis ALİ DEMİRBAŞ
1 HUK 609 Tahkim Hukukunun Güncel Sorunları Çarşamba 13:30-16:30 Akademik Ofis ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 613 Teknolojik Gelişmelerin İş Hukukuna Yansıyan Etkileri Perşembe 09:30-12:30 Akademik Ofis YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 619 Kamu Özel Ortaklığı (PPP Sözleşmeleri) Cuma 09:30-12:30 Akademik Ofis RABİA İLHAN
1 HUK 697 Doktora Yeterlik Sınavı
1 HUK 698 Doktora Tez Önerisi
1 HUK 699 Doktora Tezi
1 ISL 501 Araştırma Yöntemleri ve Yayın Etiği Pazartesi 17:30-20:30 ITBF B-04 NİHAT GÜMÜŞ
1 ISL 502 Pazarlama Yönetimi Salı 17:30-20:30 ONLINE SALİH ÖZHAN
1 ISL 503 Çağdaş Yönetim Teknikleri Çarşamba 17:30-20:30 ONLINE ELİF DEĞİRMENCİ
1 ISL 512 Üretim ve İşlemler Yönetimi Cuma 17:30-20:30 ITBF B-05 ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 ISL 543 Denetim ve İç Kontrol Perşembe 17:30-20:30 ITBF B-04 TAMER AKSOY
1 ISL 595 Mezuniyet Projesi
1 ISL 599 Yüksek Lisans Tezi
1 MAN 501 Research Methods and Publication Ethics Cuma 14:30-17:30 GB 1-26 NİHAT GÜMÜŞ
1 MAN 502 Marketing Management Perşembe 09:30-12:30 ONLINE GÜLBERK GÜLTEKİN SALMAN
1 MAN 503 Contemporary Management Cuma 09:30-12:30 Akademik Ofis TBA
1 MAN 510 Innovation and Entrepreneurship Salı 09:30-12:30 Akademik Ofis AHMET KAPLAN
1 MAN 599 Master’s Thesis
1 MAN 601 Advanced Research Methods I Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE SELİM ZAİM
1 MAN 603 Organization Theory Perşembe 09:30-12:30 Akademik Ofis MAHMUT ARSLAN
1 MAN 610 Special Topics in Finance Çarşamba 13:30-16:30 Akademik Ofis ÜMİT HACIOĞLU
1 MAN 635 Big Data and Business Analytics Perşembe 17:30-20:30 ONLINE DURSUN DELEN
1 MAN 681 History of Management Thought Cuma 14:30-17:30 Akademik Ofis TBA
1 MAN 697 PhD Qualifying Exam
1 MAN 698 PhD Thesis Proposal
1 MAN 699 PhD Thesis
1 MIE 502 Dünya Medeniyetleri Tarihi Salı 17:30-20:30 ONLINE ERCÜMENT ASİL
1 MIE 503 Medeniyet Araştırmalarında Teori ve Metod Pazartesi 14:30-17:30 ONLINE HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT, BRUCE BENNETT LAWRENCE
1 MIE 517 Çağdaş İslam Düşüncesi I Perşembe 13:30-16:30 SS VAHDETTİN IŞIK
1 MIE 521 İslam Medeniyeti Tarihi I Pazartesi 10:30-13:30 ONLINE ERCÜMENT ASİL
1 MIE 525 Society Ethics and Environment Perşembe 13:30-16:30 SS ÖNDER KÜÇÜKURAL, MEHMET ALİ ÜZELGÜN
1 MIE 527 Cities, Citizenship and Civilization Cuma 14:30-17:30 SS HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 MIE 553 İslam Düşüncesinin Gelişimi I Perşembe 17:30-20:30 ONLINE BİLAL KUŞPINAR
1 MIE 563 Siyaset Sosyolojisi Salı 09:30-12:30 SS ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
1 MIE 583 Arapça Akademik Yazım I Cuma 14:30-17:30 SS ABDULLAH AL THALAJ
1 MIE 585 İngilizce Akademik Yazım I Pazartesi 17:30-20:30 SS ERCÜMENT ASİL
1 MIE 591 Türkçe Akademik Yazım I Çarşamba 16:30-19:30 SS SALMAN NARLI
1 MIE 593 Edebiyat ve Medeniyet Çarşamba 17:30-20:30 ONLINE NAGİHAN HALİLOĞLU, MIRIAM COOKE
1 MIE 597 İslam Felsefesinde Temel Problemler Cuma 09:30-12:30 SS İBRAHİM KALIN
1 MIE 599 Yüksek Lisans Tezi
1 MIE 603 Klasik Metinlerle Dünya Medeniyetleri Perşembe 09:30-12:30 SS ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 MIE 605 Medeniyet Kuramları Çarşamba 09:30-12:30 SS TAHSİN GÖRGÜN
1 MIE 697 Doktora Yeterlik Sınavı
1 MIE 699 Doktora Tezi
1 PERS 501 Basic Persian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PERS 501C Basic Persian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PHIL 510 Islamic Philosophy I: Advanced Course Perşembe 13:30-16:30 ITBF Z-62 BURHAN KÖROĞLU
1 PHIL 516 Farabi Cuma 09:30-12:30 SS İBRAHİM KALIN
1 PHIL 537 Philosophy of Death and Afterlife Salı 17:30-20:30 ITBF B-04 ENIS DOKO
1 PHIL 560 Medieval Christian Philosophy Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE SELMAN DİLEK
1 PHIL 566 Hegel Çarşamba 13:30-16:30 Akademik Ofis MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 599 Master’s Thesis
1 POLS 500 Seminar Perşembe 13:30-14:30 ITBF B-07 ALİ ASLAN
1 POLS 501 Methodology in Political Science Cuma 09:30-12:30 Akademik Ofis TALHA KÖSE
1 POLS 502 Theories of International Relations Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-04 ALİ ASLAN
1 POLS 505 Turkish Politics Salı 09:30-12:30 GB 1-30 BURHANETTİN DURAN
1 POLS 516 Theories of Strategy Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE WAHABUDDIN RAEES
1 POLS 525 Islamic Political Thought Çarşamba 09:30-12:30 HARVARD HALL MEHMET AKİF KAYAPINAR
1 POLS 530 International Political Economy Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-18 ERIK IVAR RINGMAR
1 POLS 535 Identity, Ethnicity, and Nationalism Perşembe 09:30-12:30 ONLINE TALHA KÖSE
1 POLS 599 Master’s Thesis
1 PSY 511 Bilişsel Davranışçı Psikoterapi I Cuma 16:30-19:30 ONLINE MEHMET HAKAN TÜRKÇAPAR
1 PSY 521 İleri Psikopatoloji Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-17 MEDAİM YANIK
1 PSY 524 Çocuk ve Ergen Psikopatolojisi Cuma 09:30-12:30 ITBF B-04 ÖMER MÜCAHİT ÖZTÜRK
1 PSY 531 Klinik Görüşme ve Danışmanlık Becerileri Perşembe 09:30-12:30 GB 1-24 BURCU UYSAL
1 PSY 599 Yüksek Lisans Tezi
1 PSY 601E Advanced Research Methods and Ethics in Clinical Psychology Salı 09:30-12:30 ONLINE NORAINI BINTI MOHD NOOR
1 PSY 632 İleri Klinik Uygulama Salı 13:30-17:30 ONLINE BELKIS NİLGÜN ÖCAL
1 PSY 636 Klinik Süpervizyon II Salı 09:30-12:30 ONLINE BELKIS NİLGÜN ÖCAL
1 PSY 673E Experiential Psychotherapies in Practice Perşembe 13:30-16:30 GB 2-15 HOOMAN KESHAVARZI
1 PSY 675 Kabul ve Kararlılık Terapisi Temelli Vaka Analizi Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-17 HASAN TURAN KARATEPE
1 PSY 694A Öğretim Deneyimi I EBRU MORGÜL
1 PSY 695A Araştırma Deneyimi I BURCU UYSAL
1 PSY 696A Klinik Stajı I VAHDETTİN GÖRMEZ
2 PSY 696A Klinik Stajı I HASAN TURAN KARATEPE
1 PSY 698 Doktora Tez Önerisi
1 PSY 699 Doktora Tezi
1 RLST 501 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Pazartesi 09:30-12:30 DH HASAN KAPLAN
1 RLST 503E Modern Theories of Religion Pazartesi 13:30-16:30 DH BETÜL AVCI SEBETCİ
1 RLST 505 Kitab-ı Mukaddes Tetkikleri Perşembe 13:30-16:30 ONLINE SALİME LEYLA GÜRKAN
1 RLST 508E Muslim-Christian Relations Perşembe 10:30-13:30 DH BETÜL AVCI SEBETCİ
1 RLST 513 Psikoloji Ekollerinde Din Perşembe 13:30-16:30 DH HASAN KAPLAN
1 RLST 517 İslam Toplumu ve Kültürü Salı 09:30-12:30 DH VAHDETTİN IŞIK
1 RLST 519E Sociology of Religion Perşembe 09:30-12:30 DH KEMAL ATAMAN
1 RLST 527E Theories of Human Nature Çarşamba 16:30-19:30 ONLINE HASAN KAPLAN
1 RLST 536 İslam ve Psikoloji Salı 13:30-16:30 ONLINE HAYATİ HÖKELEKLİ
1 RLST 599 Yüksek Lisans Tezi
1 RTC 501E Scientific Research Methods and Publication Ethics Cuma 09:30-12:30 GB 1-27 YASMIN ABBAS ABDALLAH ALDAMEN
1 RTC 503E Social Theory and Media Studies Cuma 14:30-17:30 ONLINE AYLİN GÖZTAŞ
1 RTC 507 Yeni Medya ve Toplumsal Hareketler Perşembe 09:30-12:30 GB 1-27 BERRİN KALSIN
1 RTC 508E Media Analysis Perşembe 13:30-16:30 Akademik Ofis HAKKI ÖCAL
1 RTC 520 Medya Siyaset İlişkisi Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE HANDE ORTAY
1 RTC 599 Yüksek Lisans Tezi
1 RUS 501 Basic Russian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 DİLLER 1-08 SALIMA ADZHIEVA
1 SOC 501 Research Methods and Publication Ethics Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-50 ALEV ERKİLET, RECEP ŞENTÜRK, RAMAZAN ARAS, NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 503 Social Theory I Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-52 RAMAZAN ARAS
1 SOC 505 Political Sociology Salı 09:30-12:30 SS RECEP ŞENTÜRK, ÖNDER KÜÇÜKURAL
1 SOC 514 Urban Sociology Cuma 14:30-17:30 ITBF B-04 ALEV ERKİLET
1 SOC 535 Sociology and Anthropology of Secularism Salı 09:30-12:30 ITBF Z-62 RAMAZAN ARAS
1 SOC 599 Master’s Thesis
1 SOC 600 Seminar Pazartesi 09:30-12:30 ITBF B-52 ALEV ERKİLET, RECEP ŞENTÜRK, RAMAZAN ARAS, NURSEM KESKİN AKSAY, DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 601 Advanced Research Methods Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-50 ALEV ERKİLET, RECEP ŞENTÜRK, RAMAZAN ARAS, NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 617 Sociology of Media Perşembe 09:30-12:30 ONLINE ALİ MURAT YEL
1 SOC 643 Social Inequality Pazartesi 13:30-16:30 ITBF Z-62 ALEV ERKİLET
1 SPA 501 Basic Spanish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-40 BUSE KESKİN
1 SPA 501C Basic Spanish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-40 BUSE KESKİN
1 TS 599 Master’s Thesis
1 TUR 501 Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-39 GÖKHAN GÜLER
2021-2022 Bahar

NOT: ITBF kodlu derslikler İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi binasında,

GB kodlu derslikler Giriş Binası Sağ Blok Haydar Aliyev Avrasya Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde,

DİLLER kodlu derslikler Diller Okulu binasında bulunmaktadır.

Akademik ofislerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

2021-2022 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ
LİSANS DERS PROGRAMLARI
ŞUBE DERS KODU DERS ADI GÜN SAAT DERSLİK ÖĞRETİM ELEMANI
1 ANTH 202 Social-Cultural Anthropology Pazartesi 09:30-12:30 ITBF B-04 NURSEM KESKİN AKSAY
1 ANTH 450 Anthropology of Islam and Muslim Societies Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-03 RAMAZAN ARAS
1 ARA 302 Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-28 MOUSAB OLABİ
2 ARA 302 Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-27 ABDULLAH AL THALAJ
3 ARA 302 Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ABDULKADER ALKHALAF
4 ARA 302 Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE MEHMET MAHİR KAFAS
5 ARA 302 Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-30 MOHAMMAD SHEIKH KASSEM
1 ARA 304 Intermediate Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE SÜNDÜS ŞERİF
2 ARA 304 Intermediate Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE NASRALLAH ABDO
3 ARA 304 Intermediate Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-35 AMAR AL SOAH
4 ARA 304 Intermediate Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE ABDULLAH AL THALAJ
5 ARA 304 Intermediate Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE MEHMET MAHİR KAFAS
1 ARA 308 Intensive Intermediate Arabic Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 09:30-11:30 DİLLER Z-30 ABDURRAHMAN TABLAS
1 ART 303 Creative Music Analysis and Composition Salı
Perşembe
17:30-19:30
17:30-19:30
ITBF B-03
ITBF B-03
MEHMET DEMİRTAŞ
1 ART 307 Photography as an Art Form Perşembe 12:30-16:30 ITBF B-53 SEYFETTİN CEM KIVIRCIK
1 ART 315 Japanese Art Çarşamba
Cuma
19:30-21:30
19:30-21:30
ONLINE
ONLINE
SELİN ÖZDEMİR
1 ART 316 Etkili İletişim ve Sunum Teknikleri Salı 09:30-13:30 GB 2-31 İZZET BOZKURT
1 CHI 301 Basic Chinese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 CHI 302 Basic Chinese II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 20:30-21:30 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 CHI 401 Ancient Chinese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 18:00-19:00 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 DFT 202 Introduction to Filmmaking Pazartesi
Çarşamba
13:30-15:30
09:30-11:30
GB 2-33
ITBF B-06
HASAN RAMAZAN YILMAZ
1 DFT 309 Advanced Photography Perşembe 12:30-16:30 ITBF B-53 SEYFETTİN CEM KIVIRCIK
1 DFT 402 Documantary Video Production II Salı
Perşembe
13:30-15:30
17:30-19:30
AKADEMİK OFİS
AKADEMİK OFİS
HASAN RAMAZAN YILMAZ
1 DFT 404 Film and Critical Theories II Çarşamba 13:30-16:30 GB 1-31 HASAN RAMAZAN YILMAZ
1 ECON 102 Principles of Macroeconomics Pazartesi 17:30-21:30 ITBF B-03 GÖKHAN ÖVENÇ
1 ECON 202 Intermediate Macroeconomics Pazartesi
Çarşamba
09:30-12:30
10:30-11:30
ITBF B-07
ITBF B-07
ŞERİFE GENÇ İLERİ
1 ECON 204 Mathematical Economics Pazartesi
Perşembe
13:30-15:30
14:30-16:30
ONLINE
ONLINE
RASİM ÖZCAN
1 ECON 302 Econometrics II Salı
Salı
10:30-13:30
15:30-17:30
ONLINE
ONLINE
FATİH AYHAN
1 ECON 304 Game Theory Cuma 09:30-12:30 ONLINE ÖZER SELÇUK
1 ECON 306 Money, Banking and Financial Institutions Salı 17:30-20:30 ONLINE GÖKHAN ÖVENÇ
1 ECON 402 Turkish Economy Pazartesi 09:30-12:30 GB 2-27 RASİM ÖZCAN
1 ECON 407 Globalization and Emerging Markets Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-04 RASİM ÖZCAN
1 ECON 410 International Finance Perşembe 13:30-16:30 ONLINE MURAT TURGUT
1 ECON 433 Time Series Econometrics Pazartesi 17:30-20:30 ITBF B-04 ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 490 Graduation Project Cumartesi 09:30-15:30 AKADEMİK OFİS RASİM ÖZCAN
2 ECON 490 Graduation Project Cumartesi 09:30-15:30 AKADEMİK OFİS ŞERİFE GENÇ İLERİ
3 ECON 490 Graduation Project Cumartesi 09:30-15:30 AKADEMİK OFİS ASAD UL ISLAM KHAN
1 EDU 101 Introduction to Education Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-07 AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 EDU 202 History of Turkish Education Salı 09:30-11:30 GB 2-27 AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 EDU 203 Child Psychology Cuma 09:30-11:30 ITBF B-06 THSEEN NAZIR
1 EDU 208 Community Service Cuma 14:30-17:30 GB 2-27 THSEEN NAZIR
1 EDU 209 Basic Statistics Perşembe 09:30-11:30 ITBF B-07 LOKMAN AKBAY
1 EDU 211 Educational Anthropology Pazartesi 15:30-17:30 GB 2-27 THSEEN NAZIR
1 EDU 212 Life Span Development and Adaptation Problems Cuma 11:30-13:30 ITBF B-06 NAİME DOĞRU
1 EDU 214 Character and Value Education Çarşamba 09:30-11:30 ONLINE THSEEN NAZIR
1 EDU 218 Nontest Techniques Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-29 SEFA BULUT
1 EDU 221 Sexual Health Education Perşembe 14:30-16:30 ONLINE NADİRE GÜLÇİN YILDIZ
1 EDU 232 Gifted Children and Education Perşembe 12:30-14:30 ONLINE AYŞEGÜL İŞLEKELLER BOZCA
1 EDU 302 Classroom Management Salı 09:30-11:30 ITBF B-05 YÜKSEL ÖZDEN
1 EDU 304 Group Counseling Perşembe 09:30-11:30 GB 2-18 NAİME DOĞRU
1 EDU 306 Spiritual Counseling Çarşamba 13:30-15:30 ONLINE ZUHAL AĞILKAYA ŞAHİN
1 EDU 308 Moral and Ethics in Education Pazartesi 09:30-11:30 ONLINE THSEEN NAZIR
1 EDU 310 Career Counseling (Practicum) Cuma 09:30-12:30 ITBF B-33 SEFA BULUT
1 EDU 312 Psychological Counseling Skills Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-34 ÜZEYİR OK
1 EDU 345 Human Nature Perşembe 12:30-14:30 ITBF B-07 HASAN KAPLAN
1 EDU 402 Guidance and Counseling Practicum II Pazartesi
Cuma
09:30-15:30
14:30-16:30

ITBF B-33
SEFA BULUT
2 EDU 402 Guidance and Counseling Practicum II Pazartesi
Cuma
09:30-15:30
14:30-16:30

ITBF B-33
THSEEN NAZIR
1 EDU 410 Posttraumatic Counseling Salı 12:30-14:30 ITBF B-05 NAİME DOĞRU
1 EDU 412 Seminar in Guidance and Psychological Counseling Salı 09:30-11:30 ITBF B-50 SEFA BULUT
1 EDU 448 Field Work II (Individual Counseling) Çarşamba 09:30-12:30 GB 1-27 THSEEN NAZIR
2 EDU 448 Field Work II (Individual Counseling) Çarşamba 09:30-12:30 GB 1-28 NAİME DOĞRU
1 EDU 449 Special Education and Inclusion Perşembe 09:30-11:30 ONLINE AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 FRE 302 Basic French II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE BÜŞRA KARAKOÇ, ZEYNEP SALİHOĞULLARI CASERMEIRO ARJONA
1 FRE 304 Intermediate French II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE BÜŞRA KARAKOÇ, ZEYNEP SALİHOĞULLARI CASERMEIRO ARJONA
1 GER 302 Basic German II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 GER 304 Intermediate German II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 HART 412 Persian Literary Classics and Islamic Art Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-52 NACİYE ZEYNEP ÇAVUŞOĞLU
1 HEB 301 Basic Hebrew I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELDAR HASANOĞLU
1 HEB 303 Intermediate Hebrew I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE ELDAR HASANOĞLU
1 HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-24
ALİ ASLAN
2 HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 1-27
ALİ ASLAN
3 HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-15
ALİ ASLAN
4 HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
ALİ ASLAN
5 HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-17
ALİ ASLAN
6 HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
ALİ ASLAN
7 HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-30
ALİ ASLAN
8 HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-31
ALİ ASLAN
9 HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-32
ALİ ASLAN
10 HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-33
ALİ ASLAN
11 HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-34
ALİ ASLAN
12 HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-04
ALİ ASLAN
13 HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:30-10:30
09:30-10:30
09:30-11:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-05
ALİ ASLAN
1 HIST 201B Introduction to Historical Thought and Method II Salı 10:30-13:30 ITBF B-53 FARUK YASLIÇİMEN
1 HIST 206 Lords and Peasants Perşembe 13:30-16:30 ONLINE MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 208 Anatolian Civilizations Pazartesi 10:30-13:30 ONLINE RULA NURİ BAYSAN
1 HIST 312 Islamic History: the Middle Period (c.945-1500) Pazartesi 10:30-13:30 ONLINE ERCÜMENT ASİL
1 HIST 316 History of the Contemporary Middle East (from the 1920s) Cuma 10:30-13:30 ITBF B-07 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 323 Byzantium: A Survey (400-1453) Cuma 14:30-17:30 ONLINE MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 351 Ottoman History II (1600-1800) Salı 10:30-13:30 GB 2-18 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 361 Ottoman History III (1789-1908) Perşembe 14:30-17:30 ITBF B-51 FARUK YASLIÇİMEN
1 HIST 419 Mediterranean Cities Salı 13:30-16:30 ITBF B-04 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 431 History of Ottoman Institutions Perşembe 10:30-13:30 ITBF B-09 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 499 Special Readings II Cuma 14:30-17:30 AKADEMİK OFİS MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
2 HIST 499 Special Readings II Cuma 14:30-17:30 AKADEMİK OFİS İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HUK 211 Avrupa Birliği Hukuku Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE ZAFER GÜLER
1 HUK 302 Medeni Usul Hukuku II Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-33 ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 304 Ticaret Hukuku II Pazartesi
Salı
09:30-12:30
12:30-13:30
GB 2-31
ITBF B-04
ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 306 Eşya Hukuku Perşembe
Cuma
13:30-16:30
14:30-16:30
ONLINE
ONLINE
MUSTAFA CAHİT GÜNEL
1 HUK 308 Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi II Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 HUK 310 Genel Kamu Hukuku Perşembe 09:30-12:30 ONLINE MUHAMMET CELAL KUL
1 HUK 316 İnsan Hakları Hukuku Salı 13:30-16:30 ONLINE YAVUZ ATAR
1 HUK 320 İslam Hukuk Metodolojisi Cuma 09:30-12:30 ITBF B-52 TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 HUK 402 Ceza Muhakemesi Hukuku Salı
Perşembe
09:30-12:30
09:30-11:30
ITBF B-03
ITBF B-50
ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 HUK 404 Milletlerarası Özel Hukuk II Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE MUSTAFA OĞUZ TUNA
1 HUK 406 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku II Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-53 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 408 Miras Hukuku Pazartesi
Perşembe
09:30-11:30
12:30-14:30
ONLINE
ONLINE
AHMET CAHİT İYİLİKLİ
1 HUK 417 Deniz Ticaret Hukuku Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE DURSUN SAAT
1 HUM 102 The World Through Art and Literature II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
NAGİHAN HALİLOĞLU
2 HUM 102 The World Through Art and Literature II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-17
NAGİHAN HALİLOĞLU
3 HUM 102 The World Through Art and Literature II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
NAGİHAN HALİLOĞLU
4 HUM 102 The World Through Art and Literature II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-30
NAGİHAN HALİLOĞLU
5 HUM 102 The World Through Art and Literature II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-31
NAGİHAN HALİLOĞLU
6 HUM 102 The World Through Art and Literature II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-32
NAGİHAN HALİLOĞLU
7 HUM 102 The World Through Art and Literature II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-33
NAGİHAN HALİLOĞLU
8 HUM 102 The World Through Art and Literature II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-34
NAGİHAN HALİLOĞLU
9 HUM 102 The World Through Art and Literature II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:30-11:30
10:30-11:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-04
NAGİHAN HALİLOĞLU
1 HUM 405 Imperialism and Colonialism in Art and Literature Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-53 HALİL BERKTAY
1 JAP 302 Basic Japanese II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JAP 303 Intermediate Japanese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JAP 401 Basic Kanji (Japanese Alphabet) I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 18:00-19:00 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JOR 204 Genres in Journalism Perşembe 13:30-16:30 ONLINE YASMIN ABBAS ABDALLAH ALDAMEN
1 JOR 309 Digital Writing Pazartesi 09:30-13:30 ONLINE HAKKI ÖCAL
1 JOR 405 Reading New Media Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-15 MEHMET KARANFİLOĞLU
1 KOR 301 Basic Korean I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE AYŞE AYDOĞAN
1 KRD 301 Basic Kurdish I Pazartesi
Çarşamba
16:30-19:30
08:00-09:30
GB 1-24
GB 1-24
MEVLÜT OĞUZ
1 LAW 102 Anayasa Hukuku II Pazartesi
Salı
13:30-16:30
12:30-13:30
HARVARD HALL
ITBF B-51
YAVUZ ATAR
1 LAW 104 Medeni Hukuk II Çarşamba
Perşembe
13:30-15:30
12:30-14:30
ITBF B-51
GB 2-28
RABİA İLHAN, ÖMER ÇINAR
1 LAW 106 Mukayeseli Hukuk II Çarşamba
Perşembe
15:30-16:30
14:30-16:30
ONLINE
ONLINE
OSMAN SAFA BURSALI
1 LAW 110 Legal English II Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 LAW 202 Borçlar Hukuku Genel Hükümler II Pazartesi
Çarşamba
09:30-11:30
09:30-11:30
ITBF B-51
ITBF B-50
ÖMER ÇINAR
1 LAW 204 İdare Hukuku II Salı
Perşembe
11:30-13:30
12:30-14:30
GB 2-27
HARVARD HALL
ÖMER FARUK EROL
1 LAW 206 Ceza Hukuku Genel Hükümler II Salı
Perşembe
09:30-11:30
09:30-11:30
ONLINE
ONLINE
MAHMUT KOCA
1 LAW 208 Public International Law II Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE ENVER ARIKOĞLU
1 LAW 220 Mukayeseli Hukuk IV Cuma 09:30-12:30 ITBF B-51 FATİH ŞABANİ
1 LAW 302 Medeni Usul Hukuku II Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-33 ALİ YEŞİLIRMAK
1 LAW 304 Ticaret Hukuku II Pazartesi
Salı
09:30-12:30
12:30-13:30
GB 2-31
ITBF B-04
ŞÜKRÜ YILDIZ
1 LAW 306 Eşya Hukuku Perşembe
Cuma
13:30-16:30
14:30-16:30
ONLINE
ONLINE
MUSTAFA CAHİT GÜNEL
1 LAW 308 Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi II Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 LAW 310 General Public Law Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE MUHAMMET CELAL KUL
1 LAW 315 Energy Law Perşembe 09:30-12:30 ONLINE MUSTAFA OĞUZ TUNA
1 LAW 320 İslam Hukuk Metodolojisi Cuma 09:30-12:30 ITBF B-52 TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 LAW 322 International Commercial Law Salı 09:30-12:30 GB 1-24 ALİ YEŞİLIRMAK
1 LAW 402 Ceza Muhakemesi Hukuku Salı
Perşembe
09:30-12:30
09:30-11:30
ITBF B-03
ITBF B-50
ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 LAW 404 Private International Law II Perşembe 14:30-17:30 ONLINE MUSTAFA OĞUZ TUNA
1 LAW 406 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku II Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-53 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 LAW 408 Miras Hukuku Pazartesi
Perşembe
09:30-11:30
12:30-14:30
ONLINE
ONLINE
AHMET CAHİT İYİLİKLİ
1 LAW 417 Deniz Ticaret Hukuku Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE DURSUN SAAT
1 LAW 426 Kıymetli Evrak Hukuku Salı 13:30-16:30 ITBF B-06 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 LIT 202 Introduction to Literary Theory II Cuma 09:30-12:30 ONLINE EMRAH PELVANOĞLU
1 LIT 204 Survey of English Literature Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE MERVE AKTAR
1 LIT 210 Shakespeare Pazartesi 11:30-14:30 ONLINE ZEHRA HALİLOĞLU
1 LIT 304 Narratology Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE İCLAL DİDEM ARVAS
1 LIT 306 Survey of Social Commentary Fiction Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE MERVE AKTAR
1 LIT 340 Gender and Literature Cuma 09:30-12:30 GB 1-29 MERVE AKTAR
1 LIT 407 Editorship and the Publishing Industry Perşembe 09:30-12:30 GB 2-29 MELİKE GÜNYÜZ
1 LIT 412 Translation: Theory and Practice Salı 09:30-12:30 GB 1-31 NAGİHAN HALİLOĞLU, MELİKE GÜNYÜZ, EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN, MERVE AKTAR
1 LIT 450 Ottoman Muslim Women Writers Perşembe 13:30-16:30 GB 1-31 EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
1 LIT 460 City in Literature Cuma 14:30-17:30 ONLINE EMRAH PELVANOĞLU
1 MAN 102 Business Communications Salı 09:30-12:30 ONLINE HÜSEYİN HAYRİ NUROĞLU
1 MAN 202 Organizational Behavior Pazartesi 09:30-12:30 ITBF B-53 SÜMEYYE KUŞAKCI
1 MAN 242 Financial Management Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-18 ÜMİT HACIOĞLU
1 MAN 244 Digital Applications in Business Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-52 AHMET KAPLAN
1 MAN 322 Marketing Management Salı 09:30-12:30 ONLINE GÜLBERK GÜLTEKİN SALMAN
1 MAN 327 Business Applications in Data Management Cuma 14:30-17:30 ITBF B-51 AHMET KAPLAN
1 MAN 344 Corporate Finance Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-52 MUSTAFA KEMAL YILMAZ
1 MAN 351 Business Ethics and the Islamic Ahi Tradition Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-50 MAHMUT ARSLAN
1 MAN 362 Operations Management Pazartesi 09:30-12:30 ITBF B-50 ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 MAN 364 Business Research Methods Perşembe 09:30-12:30 ONLINE ARAFAT SALİH AYDINER
1 MAN 402 International Business Cuma 09:30-12:30 ONLINE ÜMİT HACIOĞLU
1 MAN 403 Business Negotiations Pazartesi 17:30-20:30 ONLINE YASIN ROFCANIN
1 MAN 408 Leadership and Change Management Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE NECLA ÖYKÜ İYİGÜN
1 MAN 425 Social Media Marketing Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-04 MEHMET KARANFİLOĞLU
1 MAN 462 Business Forecasting Cuma 14:30-17:30 ITBF B-03 ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 MATH 102 Calculus II Perşembe
Perşembe
09:30-12:30
17:30-18:30
ONLINE
ONLINE
GAMZE YÜKSEL
1 MATH 431 Linear Algebra Perşembe 09:30-12:30 ONLINE ALİ KÖSEOĞLU
1 MATH 432 Differential Equations Salı 09:30-12:30 ONLINE ZAFER BEKİRYAZICI
1 MCOM 102 History of Media and Communication Salı 11:30-14:30 HARVARD HALL İSMAİL ARDA ODABAŞI
1 MCOM 104 Technical Skills for Media Cuma 09:30-13:30 ONLINE HAKKI ÖCAL
1 MCOM 308 Research Methods in Communication Salı 09:30-12:30 ONLINE YASMIN ABBAS ABDALLAH ALDAMEN
1 MCOM 404 Graduation Project II Pazartesi
Salı
18:30-20:30
18:30-20:30
ONLINE         ONLINE İZZET BOZKURT
1 NS 102 Nature and Science II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-17
ENIS DOKO
2 NS 102 Nature and Science II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
ENIS DOKO
3 NS 102 Nature and Science II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-30
ENIS DOKO
4 NS 102 Nature and Science II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-31
ENIS DOKO
5 NS 102 Nature and Science II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-32
ENIS DOKO
6 NS 102 Nature and Science II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-33
ENIS DOKO
7 NS 102 Nature and Science II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-34
ENIS DOKO
8 NS 102 Nature and Science II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-04
ENIS DOKO
9 NS 102 Nature and Science II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
13:30-14:30
13:30-14:30
14:30-16:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-05
ENIS DOKO
1 PERS 302 Basic Persian II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PERS 304 Intermediate Persian II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PHIL 102 Introduction to Ethics Pazartesi 09:30-12:30 GB 2-15 ENIS DOKO
1 PHIL 104 Logic II Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-16 ENIS DOKO
1 PHIL 202 Ancient Philosophy Perşembe 18:30-21:30 ONLINE TONGUÇ SEFEROĞLU
1 PHIL 204 Metaphysics Salı 09:30-12:30 ONLINE ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 PHIL 206 Introduction to Modern Thought Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-15 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 302 Islamic Philosophy II Perşembe 13:30-16:30 GB 1-27 BURHAN KÖROĞLU
1 PHIL 304 Early Modern Philosophy Cuma 09:30-12:30 GB 1-30 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 306 Aesthetics and Philosophy of Art Cuma
Cuma
12:30-13:30
14:30-16:30
ONLINE
ONLINE
ABDULLAH BAŞARAN
1 PHIL 404 Contemporary Philosophy Salı 18:30-21:30 ONLINE BURHAN KÖROĞLU
1 PHIL 410 Graduation Project Cumartesi 09:30-12:30 AKADEMİK OFİS BURHAN KÖROĞLU
1 PHIL 423 Philosophy of Kalam Çarşamba 18:30-21:30 ONLINE MEHMET BULGEN
1 PHIL 443 Phenomenology Pazartesi 09:30-12:30 GB 2-16 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 457 Methods in Philosophy Çarşamba
Çarşamba
12:30-13:30
14:30-16:30
GB 2-31
GB 2-31
ENIS DOKO
1 POLS 102 International Relations Çarşamba 17:30-20:30 ONLINE ERIK IVAR RINGMAR
1 POLS 224 Social Statistics Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-44 NİHAT GÜMÜŞ
2 POLS 224 Social Statistics Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-32 TESNIM KHRIJI
1 POLS 241 Constitutional Politics & Law Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-27 ALİ ASLAN
1 POLS 251 Modern Political Theory Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-06 MEHMET AKİF KAYAPINAR
1 POLS 315 Diplomatic History Pazartesi 17:30-20:30 ONLINE ERIK IVAR RINGMAR
1 POLS 318 Foreign Policy Analysis Salı 09:30-12:30 ONLINE WAHABUDDIN RAEES
1 POLS 346 International Law & Organizations Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE ŞİRİN DUYGULU ELCİM
1 POLS 352 Political Ideologies Perşembe 13:30-16:30 GB 1-24 ABDULLAH ENES TÜZGEN
1 POLS 365 Energy and Geopolitics Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE YAŞAR SARI
1 POLS 412 Turkish Foreign Policy Perşembe 09:30-12:30 ONLINE TALHA KÖSE
1 POLS 427 Religion and Politics Perşembe 17:30-20:30 ONLINE HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 POLS 440 Conflict Analysis and Resolution Perşembe 13:30-16:30 ONLINE TALHA KÖSE
1 POLS 463 Grand Strategy and Geopolitics Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-16 ALİ ASLAN
1 POLS 477 American Foreign Policy Cuma 14:30-17:30 AKADEMİK OFİS ALİ ASLAN
1 PR 202 Introduction to Public Relations Pazartesi 09:30-12:30 ITBF B-06 MEHMET KARANFİLOĞLU
1 PR 204 Principles of Advertisement Perşembe 09:30-12:30 ONLINE NEVRİYE YILDIRIM
1 PR 309 Psychology of Communication Cuma 09:30-12:30 ONLINE GÖKÇEN ÇATLI ÖZEN
1 PR 404 Public Opinion, Public Diplomacy and Lobbying Perşembe 09:30-13:30 ONLINE YUSUF DEVRAN
1 PSY 104 Biological Basis of Human Behavior Salı 11:30-14:30 ITBF B-23 TIMOTYH RICHARD JORDAN
1 PSY 122 History of Psychology Pazartesi
Çarşamba
15:30-17:30
11:30-12:30
ITBF B-03
ITBF B-06
EBRU MORGÜL
1 PSY 204 Statistical Methods in Psychology Perşembe 13:30-16:30 ONLINE BURCU UYSAL
1 PSY 206 Individual Differences and Theories of Personality Pazartesi 09:30-12:30 HARVARD HALL ÜZEYİR OK
1 PSY 222 Selected Topics in Social Psychology Perşembe
Cuma
12:30-13:30
14:30-16:30
ITBF B-51
ITBF B-50
EBRU MORGÜL
1 PSY 316 Psychopathology Çarşamba 09:30-12:30 HARVARD HALL VAHDETTİN GÖRMEZ
1 PSY 320 Conducting Experiments in Psychology Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-28 TIMOTYH RICHARD JORDAN
1 PSY 325 Introduction to Positive Psychology Salı 11:30-14:30 ONLINE SENEM EREN
1 PSY 336 Memory Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-28 ZAHİDE ÇAKIR ÇİLESİZ
1 PSY 400 Internship in Psychology BURCU UYSAL
1 PSY 418 Psychology in the Islamic Tradition Perşembe 09:30-12:30 GB 1-24 HOOMAN KESHAVARZI
1 PSY 424 Selective Cases in Clinical Psychology Salı 09:30-12:30 GB 2-30 BURCU UYSAL
1 PSY 426 Neuropsychology Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-34 ZAHİDE ÇAKIR ÇİLESİZ
1 PSY 434 Psychology of Religion Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-07 HASAN KAPLAN
1 PSY 453 Forensic Psychology Cuma 09:30-12:30 ONLINE BURCU UYSAL
1 RUS 302 Basic Russian II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 DİLLER 1-14 ALENA PETROVA
1 SIS 104 Intensive Intermediate Arabic Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
15:30-18:30
11:30-13:30
15:30-18:30
16:30-18:30
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE
NASRALLAH ABDO, ABDULLAH AL THALAJ, ZEYNEP ACAR
1 SIS 110 Kur’an Okuma ve Tecvid II Pazartesi
Çarşamba
10:30-12:30
10:30-12:30
GB 2-17
GB 2-17
MUSTAFA ALTIN
2 SIS 110 Kur’an Okuma ve Tecvid II Perşembe
Cuma
14:30-16:30
14:30-16:30
ITBF B-06
ITBF B-06
ESRA YILMAZ
1 SIS 202 İslam İbadet Esasları Cuma 09:30-12:30 GB 2-29 HAMZEH AL-BAKRI
1 SIS 204 Islamic History Pazartesi 15:30-18:30 GB 2-29 YAŞAR ÇOLAK
1 SIS 206 History of Philosophy Perşembe 14:30-17:30 GB 2-27 SELMAN DİLEK
1 SIS 208 Sciences and History of Hadith Salı 09:30-12:30 GB 2-28 SERDAR DEMİREL
1 SIS 210 Kur’an Okuma ve Tecvid IV Pazartesi
Çarşamba
13:30-15:30
13:30-15:30
GB 2-17
GB 2-17
MUSTAFA ALTIN
2 SIS 210 Kur’an Okuma ve Tecvid IV Perşembe
Cuma
12:30-14:30
16:30-18:30
ITBF B-06
ITBF B-06
ESRA YILMAZ
1 SIS 212 Intensive Classical Arabic II Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
13:30-16:30
15:30-18:30
09:30-11:30
14:30-16:30
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE
MUSTAFA KARAPINAR, MADAR HAJ FARESS, MAHİR KAFKAS
1 SIS 302 al-Tafsir II Perşembe 13:30-16:30 AKADEMİK OFİS İHSAN KAHVECİ
1 SIS 304 Hadis II Cuma 14:30-17:30 GB 2-29 HAMZEH AL-BAKRI
1 SIS 306 Islamic Law II Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-52 BİLAL AYBAKAN
1 SIS 308 Kelam Salı 09:30-12:30 ITBF B-07 AHMET SÜRURİ
1 SIS 310 Tasavvuf Perşembe 09:30-12:30 ITBF B-51 AHMET MURAT ÖZEL
1 SIS 312E History of Religions Cuma 10:30-13:30 GB 2-27 BETÜL AVCI SEBETCİ
1 SIS 424 Dindarlık ve Maneviyat: Güncel Akımlar Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-31 BETÜL AVCI SEBETCİ
1 SOC 216 Sociology of Childhood Salı 09:30-12:30 ONLINE DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 302 Contemporary Sociological Theory Salı 09:30-12:30 GB 2-17 ALEV ERKİLET
1 SOC 309 Sociology of Religion Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-03 TESNIM KHRIJI
1 SOC 310 Social Stratification Perşembe 09:30-12:30 GB 2-27 ALEV ERKİLET
1 SOC 314 Sociology of Organizations Cuma 14:30-17:30 ONLINE DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 318 Social Movements Perşembe 13:30-16:30 GB 2-29 ALEV ERKİLET
1 SOC 402 Graduation Thesis II Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS ALEV ERKİLET
2 SOC 402 Graduation Thesis II Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS RECEP ŞENTÜRK
3 SOC 402 Graduation Thesis II Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS RAMAZAN ARAS
4 SOC 402 Graduation Thesis II Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS NURSEM KESKİN AKSAY
5 SOC 402 Graduation Thesis II Cumartesi 09:30-14:30 AKADEMİK OFİS DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 406 Contemporary Social Thought in the Muslim World Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-50 IRFAN AHMAD
1 SPA 302 Basic Spanish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-34 ROJİN YUSUF
1 SPA 304 Intermediate Spanish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE BUSE KESKİN
1 SPS 102 Humanity and Society II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
HALİL BERKTAY
2 SPS 102 Humanity and Society II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-17
HALİL BERKTAY
3 SPS 102 Humanity and Society II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
HALİL BERKTAY
4 SPS 102 Humanity and Society II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-30
HALİL BERKTAY
5 SPS 102 Humanity and Society II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-31
HALİL BERKTAY
6 SPS 102 Humanity and Society II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-32
HALİL BERKTAY
7 SPS 102 Humanity and Society II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-33
HALİL BERKTAY
8 SPS 102 Humanity and Society II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-34
HALİL BERKTAY
9 SPS 102 Humanity and Society II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-04
HALİL BERKTAY
10 SPS 102 Humanity and Society II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:30-10:30
09:30-10:30
12:30-14:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-05
HALİL BERKTAY
1 SPS 104 Comparative Theories and Methods II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
2 SPS 104 Comparative Theories and Methods II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-17
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
3 SPS 104 Comparative Theories and Methods II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
4 SPS 104 Comparative Theories and Methods II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-30
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
5 SPS 104 Comparative Theories and Methods II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-31
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
6 SPS 104 Comparative Theories and Methods II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-32
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
7 SPS 104 Comparative Theories and Methods II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-33
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
8 SPS 104 Comparative Theories and Methods II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-34
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
9 SPS 104 Comparative Theories and Methods II Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:30-15:30
14:30-15:30
16:30-18:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-04
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
1 SPS 303 Comparative Ethics: Self, Society and State Pazartesi
Cuma
15:30-17:30
14:30-16:30
ITBF B-23
GB 1-24
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK, MOHAMAD LUTFI HAMMOUR
2 SPS 303 Comparative Ethics: Self, Society and State Pazartesi
Cuma
15:30-17:30
14:30-16:30
ITBF B-23
GB 1-27
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK, MOHAMAD LUTFI HAMMOUR
3 SPS 303 Comparative Ethics: Self, Society and State Pazartesi
Cuma
15:30-17:30
14:30-16:30
ITBF B-23
GB 2-15
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK, MOHAMAD LUTFI HAMMOUR
4 SPS 303 Comparative Ethics: Self, Society and State Pazartesi
Cuma
15:30-17:30
14:30-16:30
ITBF B-23
GB 2-16
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK, MOHAMAD LUTFI HAMMOUR
1 STAT 202 Statistics II Çarşamba 12:30-16:30 ONLINE MURAT GÜVEN
1 TLL 102 Modern Turkish Literature II Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-15
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
2 TLL 102 Modern Turkish Literature II Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-16
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
3 TLL 102 Modern Turkish Literature II Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-17
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
4 TLL 102 Modern Turkish Literature II Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-18
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
5 TLL 102 Modern Turkish Literature II Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-30
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
6 TLL 102 Modern Turkish Literature II Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-31
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
7 TLL 102 Modern Turkish Literature II Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-32
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
8 TLL 102 Modern Turkish Literature II Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-33
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
9 TLL 102 Modern Turkish Literature II Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
GB 2-34
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
10 TLL 102 Modern Turkish Literature II Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-04
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
11 TLL 102 Modern Turkish Literature II Salı
Perşembe
Cuma
10:30-11:30
10:30-11:30
11:30-13:30
ITBF B-23
ITBF B-23
ITBF B-05
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
1 TLL 302 Intermediate Ottoman Turkish Çarşamba
Cuma
13:30-16:30
11:30-13:30
GB 2-16
GB 1-24
MUSTAFA ULUÇAY
2 TLL 302 Intermediate Ottoman Turkish Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ITBF B-50 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TLL 306 Advanced Readings in Ottoman Historical Texts Çarşamba
Perşembe
Cuma
11:30-13:30
13:30-15:30
09:30-10:30
AKADEMİK OFİS
AKADEMİK OFİS
AKADEMİK OFİS
MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TUR 302 Basic Modern Turkish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-39 MERDİYE MANSUR
1 TUR 304 Intermediate Modern Turkish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-38 MELİKE NUR ÇEP
1 TUR 312 Advanced Readings in Modern Turkish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-40 RÜMEYSA ŞİŞMAN
2021-2022 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ
LİSANSÜSTÜ DERS PROGRAMLARI
ŞUBE DERS KODU DERS ADI GÜN SAAT DERSLİK ÖĞRETİM ELEMANI
1 AIR 500 Seminar TBA TBA ONLINE ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 AIR 501 Research Methods and Publication Ethics TBA TBA TBA NİHAT GÜMÜŞ
1 AIR 506 Airline Business Models and Strategic Management TBA TBA TBA MUSTAFA KEMAL YILMAZ
1 AIR 513 Network, Fleet and Schedule Planning TBA TBA TBA ÜMİT HACIOĞLU
1 AIR 523 Revenue Management in Aviation TBA TBA TBA ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 AIR 595 Graduation Project
1 AIR 599 Master’s Thesis
1 ANTH 613 Anthropology of Islam Perşembe 09:30-12:30 ITBF B-06 RAMAZAN ARAS
1 ANTH 618 Ethnography of the State Perşembe 13:30-16:30 GB 1-28 ALEV ERKİLET
1 ANTH 622 Anthropology of Emotions Salı 09:30-12:30 ITBF B-52 RAMAZAN ARAS
1 ARA 502 Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ABDURRAHMAN TABLAS
2 ARA 502 Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-32 MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
1 ARA 502C Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ABDURRAHMAN TABLAS
2 ARA 502C Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-32 MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
1 ARA 508 Intensive Intermediate Arabic Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 09:30-11:30 DİLLER Z-30 ABDURRAHMAN TABLAS
1 ARA 508C Intensive Intermediate Arabic Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 09:30-11:30 DİLLER Z-30 ABDURRAHMAN TABLAS
1 BIA 500 Seminer TBA TBA ONLINE AHMET KAPLAN
1 BIA 501 Araştırma Yöntemleri ve Yayın Etiği TBA TBA ONLINE NİHAT GÜMÜŞ
1 BIA 503 Uygulamalı İstatistik TBA TBA ONLINE DENİZ ŞÜKRÜOĞLU
1 BIA 505 R ile Yapay Zeka ve İş Analitiği TBA TBA ONLINE AHMET KAPLAN
1 BIA 515 Finansal Teknolojiler: Blok Zinciri, Kripto Paralar TBA TBA ONLINE ÜMİT HACIOĞLU
1 BIS 500E Seminar Pazartesi 09:30-12:30 DH AHMET MURAT ÖZEL
1 BIS 502E Usul Al-Fiqh Perşembe 13:30-16:30 DH TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 BIS 530 Kuran’ın Ana Konuları Pazartesi 13:30-16:30 DH İHSAN KAHVECİ
1 BIS 532 Günümüz Tefsir Problemleri Perşembe 09:30-12:30 ONLINE MEHMET PAÇACI
1 BIS 540 Hadis Usulü Metinleri Pazartesi 13:30-16:30 DH HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 550 Malî Muâmelat Fıkhı Perşembe 09:30-12:30 DH BİLAL AYBAKAN
1 BIS 560 Modern Kelam Metinleri Pazartesi 13:30-16:30 DH AHMET SÜRURİ
1 BIS 562 Kelam Ekolleri Perşembe 09:30-12:30 ONLINE HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 580 Tasavvuf Terimleri Pazartesi 13:30-16:30 DH AHMET MURAT ÖZEL
1 BIS 582 Osmanlı Tasavvuf Düşüncesi Perşembe 09:30-12:30 ONLINE MUHAMMET NEDİM TAN
1 BIS 599 Yüksek Lisans Tezi
1 BIS 600E Seminar Perşembe 13:30-16:30 DH YAŞAR ÇOLAK
1 BIS 632E History of Tafsir Pazartesi 13:30-16:30 ONLINE MEHMET PAÇACI
1 BIS 634 Dirâyet Tefsiri Perşembe 09:30-12:30 DH İHSAN KAHVECİ
1 BIS 662 Kelâmda Uluhiyyet Pazartesi 09:30-12:30 DH HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 668 Batı’da Kelâm Çalışmaları Perşembe 09:30-12:30 DH AHMET SÜRURİ
1 BIS 685 Fusûsu’l-Hikem Okumaları Perşembe 09:30-12:30 DH ERCAN ALKAN
1 BIS 686 Günümüz Tasavvuf Hareketleri Cuma 09:30-12:30 DH AHMET MURAT ÖZEL
1 BIS 697 Doktora Yeterlik Sınavı
1 BIS 698 Doktora Tez Önerisi
1 BIS 699 Doktora Tezi
1 CHI 501 Basic Chinese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 CHI 501C Basic Chinese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 CHI 502 Basic Chinese II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 20:30-21:30 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 CHI 502C Basic Chinese II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 20:30-21:30 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 CHI 601 Ancient Chinese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 18:00-19:00 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 CHI 601C Ancient Chinese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 18:00-19:00 ONLINE ELVİDA ÜNAL
1 CPSY 502E Statistics Perşembe 12:30-15:30 ITBF Z-18 LOKMAN AKBAY
1 CPSY 599 Yüksek Lisans Tezi
1 ECON 500 Seminar Cuma 14:30-17:30 ITBF B-07 RASİM ÖZCAN, ŞERİFE GENÇ İLERİ, ERHUN İBRAHİM KULA, MOHAMAD LUTFI HAMMOUR, ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 504 Microeconomic Theory Salı 09:30-12:30 GB 2-33 HASAN VERGİL
1 ECON 506 Macroeconomic Theory Çarşamba 09:30-12:30 GB 2-31 RASİM ÖZCAN
1 ECON 508 Econometrics Pazartesi 09:30-12:30 GB 2-30 ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 514 Industrial Economics Perşembe 09:30-12:30 ITBF B-05 RASİM ÖZCAN
1 ECON 520 Development Economics Çarşamba 13:30-16:30 GB 2-34 MURAT TURGUT
1 ECON 599 Master’s Thesis
1 ECON 600 Seminar Cuma 14:30-17:30 ITBF B-07 RASİM ÖZCAN, ŞERİFE GENÇ İLERİ, ERHUN İBRAHİM KULA, MOHAMAD LUTFI HAMMOUR, ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 602 Advanced Macroeconomics Cuma 09:30-12:30 GB 1-28 ŞERİFE GENÇ İLERİ
1 ECON 604 Advanced Econometrics Salı 09:30-12:30 GB 1-30 ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 697 PhD Qualifying Exam
1 ECON 698 PhD Thesis Proposal
1 ECON 699 PhD Thesis
1 EDU 500 Seminer Cumartesi 09:30-12:30 AKADEMİK OFİS YÜKSEL ÖZDEN
1 EDU 502 Eğitim Politikaları Çarşamba 18:30-21:30 ITBF B-05 YÜKSEL ÖZDEN
1 EDU 504 Yönetimde İnsan İlişkileri Perşembe 18:30-21:30 ITBF B-05 SÜMEYYE KUŞAKCI
1 EDU 525 Özel Eğitim Politikaları ve Uygulamaları Salı 18:30-21:30 ONLINE AYŞEGÜL İŞLEKELLER BOZCA
1 EDU 542 Eğitimde Risk Yönetimi Pazartesi 18:30-21:30 ONLINE HANİFİ PARLAR
1 EDU 599 Yüksek Lisans Tezi
1 EFIN 500 Seminar Cuma 14:30-17:30 ITBF B-53 OMAR KACHKAR
1 EFIN 506 Financial Econometrics Pazartesi 09:30-12:30 AKADEMİK OFİS NİHAT GÜMÜŞ
1 EFIN 518 Islamic Finance Pazartesi 13:30-16:30 GB 1-28 OMAR KACHKAR
1 EFIN 599 Master’s Thesis
1 FRE 502 Basic French II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE BÜŞRA KARAKOÇ, ZEYNEP SALİHOĞULLARI CASERMEIRO ARJONA
1 FRE 502C Basic French II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE BÜŞRA KARAKOÇ, ZEYNEP SALİHOĞULLARI CASERMEIRO ARJONA
1 FRE 504 Intermediate French II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE BÜŞRA KARAKOÇ, ZEYNEP SALİHOĞULLARI CASERMEIRO ARJONA
1 FRE 504C Intermediate French II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE BÜŞRA KARAKOÇ, ZEYNEP SALİHOĞULLARI CASERMEIRO ARJONA
1 GER 502 Basic German II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 GER 502C Basic German II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 GER 504 Intermediate German II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 GER 504C Intermediate German II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 HEB 501 Basic Hebrew I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELDAR HASANOĞLU
1 HEB 501C Basic Hebrew I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE ELDAR HASANOĞLU
1 HEB 503 Intermediate Hebrew I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE ELDAR HASANOĞLU
1 HEB 503C Intermediate Hebrew I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE ELDAR HASANOĞLU
1 HIST 504 World History II Salı 17:30-20:30 ONLINE ERCÜMENT ASİL
1 HIST 512 Islamic History: The Middle Period (c.945-1500) Pazartesi 10:30-13:30 ONLINE ERCÜMENT ASİL
1 HIST 516 History of the Contemporary Middle East (from the 1920s) Cuma 10:30-13:30 ITBF B-07 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 519 Mediterranean Cities Salı 13:30-16:30 ITBF B-04 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 537 History of Education in Islam Çarşamba 10:30-13:30 ITBF B-04 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 539 Reading Evliya Çelebi Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-33 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 551 Ottoman History II, 1600-1800 Salı 10:30-13:30 GB 2-18 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 561 Ottoman History III, 1789-1908 Perşembe 14:30-17:30 ITBF B-51 FARUK YASLIÇİMEN
1 HIST 572 From Empire to Republic: Turkish Nationalism and the Nation-State Salı 10:30-13:30 ITBF Z-53 HALİL BERKTAY
1 HIST 581 Environmental History Perşembe 09:30-12:30 GB 2-31 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 600 Seminar Perşembe 14:30-17:30 ITBF Z-53 HALİL BERKTAY
1 HIST 601 Academic Research Methods and Publishing Ethics Perşembe 14:30-17:30 ITBF Z-53 HALİL BERKTAY
1 HIST 641 Research Seminar for Ottoman History, 1300-1600 Cuma 10:30-13:30 ITBF B-53 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 697 PhD Qualifying Exam
1 HIST 705 Literature Survey: Historiography Çarşamba 13:30-16:30 ITBF Z-53 HALİL BERKTAY
1 HIST 751 Literature Survey: Ottoman
History, 1600-1800
Pazartesi 09:30-12:30 Akademik Ofis MUHAMMET FATİH ÇALIŞIR
1 HUK 506-O ICC Tahkimi ve Uygulaması Perşembe 09:30-12:30 ITBF B-53 ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 511-O Anonim Şirketler Hukuku Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-06 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 512-O İsimsiz Sözleşmeler Salı 09:30-12:30 GB 2-32 ÖMER ÇINAR
1 HUK 526 ICC Tahkimi ve Uygulaması Perşembe 09:30-12:30 ITBF B-53 ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 526-O Mal Rejimleri Hukuku Çarşamba 15:30-18:30 GB 2-15 RABİA İLHAN
1 HUK 528 Mukayeseli Hukukta İdari Usul Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-33 ÖMER FARUK EROL
1 HUK 534-O İş Hukukunda Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yöntemleri Pazartesi 09:30-12:30 GB 1-28 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 535 İsimsiz Sözleşmeler Salı 09:30-12:30 GB 2-32 ÖMER ÇINAR
1 HUK 536 Mal Rejimleri Hukuku Çarşamba 15:30-18:30 GB 2-15 RABİA İLHAN
1 HUK 538 Anonim Şirketler Hukuku Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-06 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 543 Terörle Mücadele Hukuku Perşembe 13:30-16:30 ITBF B-35 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 HUK 599 Yüksek Lisans Tezi
1 HUK 599-O Yüksek Lisans Tezi
1 HUK 600 Seminer Çarşamba 11:30-12:30 AKADEMİK OFİS YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 605 Ölüme Bağlı Tasarruflar ve Tenkisi Pazartesi 13:30-16:30 AKADEMİK OFİS ÖMER ÇINAR
1 HUK 608 Uluslararası Yatırımlar ve Uluslararası Yatırım Tahkimi Pazartesi 09:30-12:30 AKADEMİK OFİS ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 614 İşçinin Kişisel Verilerinin Korunması Salı 09:30-12:30 AKADEMİK OFİS YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 621 Borçlar Hukukunda İsimsiz Sözleşmeler Perşembe 16:30-19:30 AKADEMİK OFİS RABİA İLHAN
1 HUK 622 Limited Şirketler Hukuku Perşembe 13:30-16:30 AKADEMİK OFİS ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 697 Doktora Yeterlik Sınavı
1 HUK 698 Doktora Tez Önerisi
1 HUK 699 Doktora Tezi
1 ISL 500 Seminer Cuma 18:30-21:30 ITBF B-07 SÜMEYYE KUŞAKCI
1 ISL 504 Yöneticiler İçin Muhasebe ve Finans Perşembe 18:30-21:30 ITBF B-07 TAMER AKSOY
1 ISL 506 Stratejik Yönetim Çarşamba 18:30-21:30 ONLINE ELİF DEĞİRMENCİ
1 ISL 513 Veri Analizi ve Karar Verme Pazartesi 18:30-21:30 ITBF B-07 ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 ISL 514 İnsan Kaynakları Yönetimi Salı 18:30-21:30 ITBF B-07 MAHMUT ARSLAN
1 ISL 519 Tüketici Davranışları TBA TBA ONLINE HASAN DİNÇER
1 ISL 595 Mezuniyet Projesi
1 ISL 599 Yüksek Lisans Tezi
1 JAP 502 Basic Japanese II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JAP 502C Basic Japanese II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JAP 503 Intermediate Japanese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JAP 503C Intermediate Japanese I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JAP 601 Basic Kanji (Japanese Alphabet) I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 18:00-19:00 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 JAP 601C Basic Kanji (Japanese Alphabet) I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 18:00-19:00 ONLINE SELİN ÖZDEMİR
1 KOR 501 Basic Korean I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE AYŞE AYDOĞAN
1 KOR 501C Basic Korean I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE AYŞE AYDOĞAN
1 KRD 501 Basic Kurdish I Pazartesi
Çarşamba
16:30-19:30
08:00-09:30
GB 1-24
GB 1-24
MEVLÜT OĞUZ
1 KRD 501C Basic Kurdish I Pazartesi
Çarşamba
16:30-19:30
08:00-09:30
GB 1-24
GB 1-24
MEVLÜT OĞUZ
1 MAN 500 Seminar Cuma 14:30-17:30 ITBF B-53 OMAR KACHKAR
1 MAN 504 Accounting and Finance for Managers Perşembe 13:30-16:30 GB 1-30 MUSTAFA KEMAL YILMAZ, OMAR KACHKAR
1 MAN 506 Strategic Management Salı 09:30-12:30 ITBF B-35 ÜMİT HACIOĞLU
1 MAN 544 Data Analytics for Managers Perşembe 18:30-21:30 ONLINE DURSUN DELEN
1 MAN 595 Graduation Project
1 MAN 599 Master’s Thesis
1 MAN 600 Seminar Cuma 14:30-17:30 ITBF B-53 OMAR KACHKAR
1 MAN 602 Advanced Research Methods II Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE SELİM ZAİM
1 MAN 604 Theoretical Perspectives and Research in International Business Perşembe 13:30-16:30 GB 1-29 ÜMİT HACIOĞLU
1 MAN 664 Operations and Supply Chain Management Perşembe 09:30-12:30 GB 1-28 ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 MAN 682 Theoretical Perspectives and Research in Strategic Management Salı 09:30-12:30 GB 1-28 SÜMEYYE KUŞAKCI
1 MAN 697 PhD Qualifying Exam
1 MAN 698 PhD Thesis Proposal
1 MAN 699 PhD Thesis
1 MIE 501 Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve Yayın Etiği Salı 09:30-12:30 SS ÖNDER KÜÇÜKURAL
1 MIE 504 Küresel Sivil Toplum Ahlakı ve Siyaset Perşembe 13:30-16:30 SS HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 MIE 505 Karşılaştırmalı Düşünce Tarihi Perşembe 09:30-12:30 SS ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 MIE 516 Asian Civilizations Encountering Islam II Pazartesi 13:30-16:30 SS ERCÜMENT ASİL
1 MIE 518 Çağdaş İslam Düşüncesi II Perşembe 13:30-16:30 SS VAHDETTİN IŞIK
1 MIE 522 İslam Medeniyeti Tarihi II Pazartesi 10:30-13:30 ONLINE ERCÜMENT ASİL
1 MIE 554 İslam Düşüncesinin Gelişimi II Perşembe 17:30-20:30 ONLINE BİLAL KUŞPINAR
1 MIE 564 Modern Ortadoğu Tarihi Cuma 10:30-13:30 ITBF B-07 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 MIE 582 Arapça II Cuma
Cuma
09:30-12:30
14:30-17:30
SS
SS
MEHMET MAHİR KAFAS
1 MIE 584 Arapça Akademik Yazım II Cuma 14:30-17:30 SS ABDULLAH AL THALAJ
1 MIE 586 İngilizce Akademik Yazım II Pazartesi 17:30-20:30 SS ERCÜMENT ASİL
1 MIE 590 Seminer Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE WAHABUDDIN RAEES
1 MIE 592 Türkçe Akademik Yazım II Çarşamba 17:30-20:30 SS SALMAN NARLI
1 MIE 599 Yüksek Lisans Tezi
1 MIE 601 Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve Yayın Etiği Salı 09:30-12:30 SS ÖNDER KÜÇÜKURAL
1 MIE 604 Modern Metinlerle Dünya Medeniyetleri Perşembe 09:30-12:30 SS NAGİHAN HALİLOĞLU
1 MIE 606 Medeniyetler Arası İlişkiler Çarşamba 09:30-12:30 SS TAHSİN GÖRGÜN
1 MIE 628 Söylem Tahlili Pazartesi 17:30-20:30 SS ÖNDER KÜÇÜKURAL, MEHMET ALİ ÜZELGÜN
1 MIE 690 Seminer Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE WAHABUDDIN RAEES
1 MIE 697 Doktora Yeterlik Sınavı
1 MIE 698 Doktora Tez Önerisi
1 MIE 699 Doktora Tezi
1 PERS 502 Basic Persian II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PERS 502C Basic Persian II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PERS 504 Intermediate Persian II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PERS 504C Intermediate Persian II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ONLINE NARGES KESHANI
1 PHIL 500 Seminar Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-44 BURHAN KÖROĞLU
1 PHIL 501 Research Methods and Publication Ethics Çarşamba
Çarşamba
12:30-13:30
14:30-16:30
GB 2-31
GB 2-31
ENIS DOKO
1 PHIL 546 Plotinus Perşembe 09:30-12:30 GB 1-30 SELMAN DİLEK
1 PHIL 557 Levinas Cuma
Cuma
12:30-13:30
14:30-16:30
GB 1-29
GB 1-29
MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 599 Master’s Thesis
1 POLS 503 Political Theory Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-05 ALİ ASLAN
1 POLS 511 Comparative Politics Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-50 ABDULLAH ENES TÜZGEN
1 POLS 512 Turkish Foreign Policy Perşembe 09:30-12:30 ONLINE TALHA KÖSE
1 POLS 514 International Security Perşembe 09:30-12:30 ONLINE WAHABUDDIN RAEES
1 POLS 522 Social and Political Thought of Ibn Khaldun Pazartesi 09:30-12:30 ITBF B-52 MEHMET AKİF KAYAPINAR
1 POLS 526 Islam and Politics Salı 09:30-12:30 ITBF B-04 BURHANETTİN DURAN
1 POLS 527 Comparative Politics of the Middle East Cuma 09:30-12:30 ONLINE HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 POLS 531 Comparative Political Economy Cuma 15:30-18:30 ONLINE ERIK IVAR RINGMAR
1 POLS 565 Energy and Geopolitics Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE YAŞAR SARI
1 POLS 570 Conflict Analysis and Resolution Perşembe 13:30-16:30 ONLINE TALHA KÖSE
1 POLS 581 Regional Orders Perşembe 14:30-17:30 ITBF B-07 ALİ ASLAN
1 POLS 599 Master’s Thesis
1 PSY 512 Bilişsel Davranışçı Psikoterapi II Cuma 16:30-19:30 ONLINE MEHMET HAKAN TÜRKÇAPAR
1 PSY 542 Psikopatolojinin Biyolojik Tedavileri Cuma 09:30-12:30 ITBF B-50 ÖMER MÜCAHİT ÖZTÜRK
1 PSY 599 Yüksek Lisans Tezi
1 PSY 600AE Seminar I Perşembe 13:30-16:30 GB 2-15 EBRU MORGÜL
2 PSY 600AE Seminar I Perşembe 13:30-16:30 GB 2-15 EBRU MORGÜL
1 PSY 600BE Seminar II Perşembe 13:30-16:30 GB 2-15 ÜZEYİR OK
2 PSY 600BE Seminar II Perşembe 13:30-16:30 GB 2-15 ÜZEYİR OK
1 PSY 625E Clinical Positive Psychotherapy Salı 11:30-14:30 ONLINE SENEM EREN
1 PSY 631 Klinik Uygulamaya Giriş ve Etik Salı 09:30-13:30 ONLINE BELKIS NİLGÜN ÖCAL
1 PSY 635 Klinik Süpervizyon I Salı 14:30-17:30 ONLINE BELKIS NİLGÜN ÖCAL
1 PSY 640E Psychotherapy and Culture Pazartesi 09:30-12:30 ONLINE SENEM EREN
1 PSY 646 Çift Terapileri Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-05 MEDAİM YANIK
1 PSY 652 Psikolojik Travma ve Tedavisi Cuma 13:30-16:30 ITBF B-35 BURCU UYSAL
1 PSY 670E Introduction to Islamically Integrated Psychotherapy: Theory and Practice Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-05 HOOMAN KESHAVARZI
1 PSY 685E Advanced Statistics Çarşamba 13:30-16:30 ONLINE BURCU UYSAL
1 PSY 696B Klinik Stajı II VAHDETTİN GÖRMEZ
2 PSY 696B Klinik Stajı II HASAN TURAN KARATEPE
1 PSY 697 Doktora Yeterlik Sınavı
1 PSY 698 Doktora Tez Önerisi
1 PSY 699 Doktora Tezi
1 RLST 500 Seminer Pazartesi 09:30-12:30 DH HASAN KAPLAN, BETÜL AVCI SEBETCİ
1 RLST 514 Din ve Ruh Sağlığı Çarşamba 17:30-20:30 ONLINE ASIM YAPICI
1 RLST 515E Faith Development Theories Pazartesi 13:30-16:30 DH HASAN KAPLAN
1 RLST 516E Selected Topics in Psychology of Religion Pazartesi 13:30-16:30 DH HASAN KAPLAN
1 RLST 522 Modern Dünyada Din ve Toplum Salı 09:30-12:30 DH VAHDETTİN IŞIK
1 RLST 524E Secularisation and Modernisation Perşembe 09:30-12:30 DH KEMAL ATAMAN
1 RLST 539 Dindarlık ve Maneviyat: Güncel Akımlar Pazartesi 13:30-16:30 GB 2-31 BETÜL AVCI SEBETCİ
1 RLST 599 Yüksek Lisans Tezi
1 RTC 500 Seminer Çarşamba 13:30-16:30 GB 1-30 MEHMET KARANFİLOĞLU
1 RTC 504 İktidar, İdeoloji ve Medya Çarşamba 09:30-12:30 ONLINE AYLİN GÖZTAŞ
1 RTC 515E Digital Media Broadcasting Perşembe 13:30-16:30 ONLINE NEVRİYE YILDIRIM
1 RTC 517 Film Kuramları Pazartesi 13:30-16:30 GB 1-31 İSMAİL ARDA ODABAŞI
1 RTC 599 Yüksek Lisans Tezi
1 RUS 502 Basic Russian II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 DİLLER 1-14 ALENA PETROVA
1 RUS 502C Basic Russian II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 DİLLER 1-14 ALENA PETROVA
1 SOC 500 Seminar Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-51 ALEV ERKİLET, RAMAZAN ARAS, NURSEM KESKİN AKSAY, DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 501 Research Methods and Publication Ethics Cuma 09:30-12:30 ITBF B-03 TESNIM KHRIJI
1 SOC 504 Social Theory II Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-03 RAMAZAN ARAS
1 SOC 506 Ibn Khaldun and Contemporary Issues Pazartesi 09:30-12:30 ITBF B-52 RECEP ŞENTÜRK, MEHMET AKİF KAYAPINAR
1 SOC 508 Religion in Modern Turkey Perşembe 09:30-12:30 ITBF B-04 NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 510 Gender and Society Pazartesi 13:30-16:30 ITBF B-51 NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 599 Master’s Thesis
1 SOC 600 Seminar Çarşamba 09:30-12:30 ITBF B-51 ALEV ERKİLET, RAMAZAN ARAS, NURSEM KESKİN AKSAY, DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 601 Research Methods and Publication Ethics Cuma 09:30-12:30 ITBF B-03 TESNIM KHRIJI
1 SOC 604 Advanced Readings in Contemporary Sociological Theory Çarşamba 13:30-16:30 ITBF B-03 RAMAZAN ARAS
1 SOC 606 Ibn Khaldun: Theory, Methods and Contemporary Discussions Pazartesi 09:30-12:30 ITBF B-52 RECEP ŞENTÜRK, MEHMET AKİF KAYAPINAR
1 SOC 616 Social Movements Cuma 14:30-17:30 ITBF B-52 ALEV ERKİLET
1 SOC 636 Advanced Comparative Theories and Methods Salı 09:30-12:30 SS RECEP ŞENTÜRK, ÖNDER KÜÇÜKURAL, NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 697 PhD Qualifying Exam
1 SPA 502 Basic Spanish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-34 ROJİN YUSUF
1 SPA 502C Basic Spanish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER Z-34 ROJİN YUSUF
1 SPA 504 Intermediate Spanish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE BUSE KESKİN
1 SPA 504C Intermediate Spanish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 ONLINE BUSE KESKİN
1 TLL 502 Intermediate Ottoman Turkish Çarşamba
Cuma
13:30-16:30
11:30-13:30
GB 2-16
GB 1-24
MUSTAFA ULUÇAY
2 TLL 502 Intermediate Ottoman Turkish Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ITBF B-50 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TLL 502C Intermediate Ottoman Turkish Çarşamba
Cuma
13:30-16:30
11:30-13:30
GB 2-16
GB 1-24
MUSTAFA ULUÇAY
2 TLL 502C Intermediate Ottoman Turkish Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 16:30-17:30 ITBF B-50 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TLL 506 Advanced Readings in Ottoman Historical Texts Çarşamba
Perşembe
Cuma
11:30-13:30
13:30-15:30
09:30-10:30
AKADEMİK OFİS
AKADEMİK OFİS
AKADEMİK OFİS
MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TLL 506C Advanced Readings in Ottoman Historical Texts Çarşamba
Perşembe
Cuma
11:30-13:30
13:30-15:30
09:30-10:30
AKADEMİK OFİS
AKADEMİK OFİS
AKADEMİK OFİS
MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 TS 500 Pro-Seminar Perşembe 14:30-17:30 ITBF Z-53 HALİL BERKTAY
1 TS 501 Academic Research Methods and Publishing Ethics Perşembe 14:30-17:30 ITBF Z-53 HALİL BERKTAY
1 TS 599 Master’s Thesis
1 TUR 502 Basic Modern Turkish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-39 MERDİYE MANSUR
1 TUR 502C Basic Modern Turkish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-39 MERDİYE MANSUR
1 TUR 504 Intermediate Modern Turkish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-38 MELİKE NUR ÇEP
1 TUR 504C Intermediate Modern Turkish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:30-09:30 DİLLER 2-38 MELİKE NUR ÇEP

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur