Öğrenci İşleri

Daire Başkanlığı

Ders Programları

2020-2021 AKADEMİK YILI
GÜZ DÖNEMİ LİSANS DERS PROGRAMLARI
ŞUBE DERS KODU DERS ADI GÜN SAAT ÖĞRETİM ÜYESİ #
1 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 MOUSAB OLABİ
2 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 17:00-18:00 LUBANA BARODI
3 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 AMAR AL SOAH
4 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 SONDOS A. SH. ODEH
5 ARA 301 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 ABDULKADER ALKHALAF
1 ARA 303 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 NASRALLAH ABDO
2 ARA 303 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 17:00-18:00 NASRALLAH ABDO
3 ARA 303 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 ABDURRAHMAN TABLAS
1 ART 301 Creative Writing Salı
Cuma
11:00-14:00
13:00-14:00
SEDAT DEMİR
1 ART 303 Creative Music Analysis and Composition Pazartesi
Çarşamba
12:00-15:00
18:00-19:00
MEHMET DEMİRTAŞ
1 ART 305 Art and Design Pazartesi
Çarşamba
18:00-19:00
15:00-18:00
MURAT BALKARA
1 ART 307 Photography as an Art Form Pazartesi
Cuma
17:00-18:00
14:00-17:00
SEYFETTİN CEM KIVIRCIK
1 ART 311 Dini Musiki Perşembe 09:00-11:00
13:00-15:00
ENDER DOĞAN
1 ART 313 Introduction to Traditional Geometry and Pattern Çarşamba
Cuma
12:00-15:00
18:00-19:00
MELİKE GÜNYÜZ
1 DFT 301 Screenwriting Perşembe 14:00-18:00 ERKAN BÜKER
1 DFT 311 Video Editing Perşembe 09:00-13:00 ERKAN BÜKER
1 ECON 101 Principles of Microeconomics Salı
Perşembe
10:00-12:00 RASİM ÖZCAN
1 ECON 201 Intermediate Microeconomics Pazartesi
Çarşamba
09:00-11:00 SADULLAH YILDIRIM
1 ECON 301 Econometrics I Çarşamba
Perşembe
09:00-12:00
13:00-15:00
ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 303 Industrial Organization Çarşamba 14:00-17:00 MUSTAFA DOĞAN
1 ECON 305 International Economics Perşembe 15:00-18:00 GÖKHAN ÖVENÇ
1 EDU 101 Introduction to Education Pazartesi 10:00-12:00 AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 EDU 105 Information Technologies Cuma 14:00-17:00 MEHMET AKIN BULUT
1 EDU 113 Cultural Anthropology Çarşamba 14:00-16:00 NURSEM KESKİN AKSAY
1 EDU 201 Teaching Principals and Methods Çarşamba 10:00-12:00 NAİME DOĞRU
1 EDU 207 Developmental Psychology II (Adult and Elderly) Çarşamba 12:00-14:00 SEFA BULUT
1 EDU 303 Turkish Educational System and School Management Çarşamba 13:00-15:00 YÜKSEL ÖZDEN
1 EDU 307 Techniques and Principals of Counseling Psychology Salı 10:00-12:00 NAİME DOĞRU
1 EDU 309 Carrier Guidance and Counseling (Theories) Perşembe 14:00-16:00 SEFA BULUT
1 EDU 311 Counseling Theories Çarşamba 15:00-17:00 AHMET AKIN
1 EDU 313 Psychological Testing Cuma 10:00-13:00 THSEEN NAZIR
1 EDU 318 Learning Difficulties Perşembe 10:00-12:00 AYŞE DİLŞAD YAKUT
1 EDU 343 Measurement and Evaluation Pazartesi 10:00-12:00 LOKMAN AKBAY
1 FRE 301 Basic French I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 IBTISSEM CHATTA
1 GE 100 Introduction to University Life Pazartesi 16:00-17:00 YÜKSEL ÖZDEN, THSEEN NAZIR
1 GER 301 Basic German I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 HEB 301 Basic Hebrew I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 MEHMET SAİT TOPRAK
1 HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
Cuma
09:00-10:00
09:00-10:00
09:00-11:00
FARUK YASLIÇİMEN
1 HIST 101R History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
09:00-10:00 FARUK YASLIÇİMEN
1 HIST 201A Introduction to Historical Thought and Method I Perşembe 10:00-13:00 FARUK YASLIÇİMEN
1 HIST 205 The City in History Çarşamba 10:00-13:00 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 212 History of the Nineteenth Century Perşembe 14:00-17:00 HALİL BERKTAY
1 HIST 308 Oral History Perşembe 14:00-17:00 RAMAZAN ARAS
1 HIST 311 Early Islamic History: A Survey (to AD 1100) Pazartesi 10:00-13:00 ERCÜMENT ASİL
1 HIST 315 History of the Modern Middle East (to the 1920s) Cuma 10:00-13:00 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 325 Formations and Constructions of Europe Çarşamba 13:00-16:00 HALİL BERKTAY
1 HIST 326 The Middle Ages: An Economic and Social History Cuma 10:00-13:00 HALİL BERKTAY
1 HIST 341 Ottoman History I (1300-1600) Salı 10:00-13:00 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 414 Three Gunpowder Empires Pazartesi 14:00-17:00 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 419 Mediterranean Cities Perşembe 14:00-17:00 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HUK 201 Borçlar Hukuku Genel Hükümler I Pazartesi
Perşembe
10:00-12:00
11:00-13:00
ALİ DEMİRBAŞ
1 HUK 203 İdare Hukuku I Çarşamba
Perşembe
13:00-15:00
09:00-11:00
ÖMER FARUK EROL
1 HUK 205 Ceza Hukuku Genel Hükümler I Salı
Perşembe
10:00-12:00
14:00-16:00
MAHMUT KOCA
1 HUK 207 Milletlerarası Kamu Hukuku I Cuma 09:00-12:00 ENVER ARIKOĞLU
1 HUK 219 Mukayeseli Hukuk III Çarşamba 09:00-12:00 BİLAL AYBAKAN
1 HUK 301 Medeni Usul Hukuku I Salı 10:00-13:00 ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 303 Ticaret Hukuku I Pazartesi
Salı
09:00-12:00
09:00-10:00
ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 305 Borçlar Hukuku Özel Hükümler Pazartesi
Perşembe
13:00-16:00
09:00-10:00
ÖMER ÇINAR
1 HUK 307 Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi I Perşembe 14:00-17:00 AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 HUK 309 Ceza Hukuku Özel Hükümler Çarşamba 13:00-16:00 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 HUK 313 İmar Hukuku Cuma 14:00-17:00 ÖMER FARUK EROL
1 HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
10:00-11:00
10:00-11:00
16:00-18:00
NAGİHAN HALİLOĞLU, MERVE AKTAR
1 JOR 201 Writing for Media Pazartesi
Çarşamba
09:00-11:00 HAKKI ÖCAL
1 JOR 301 News Analysis and Editorship Çarşamba 09:00-13:00 GÖKHAN GÖKÇE
1 JOR 311 Media Ethics Pazartesi 14:00-17:00 EKMEL GEÇER
1 LAW 101 Anayasa Hukuku I Pazartesi
Salı
13:00-16:00
13:00-14:00
YAVUZ ATAR
1 LAW 103 Medeni Hukuk I Pazartesi
Salı
09:00-12:00
11:00-12:00
MUSTAFA AKSU
1 LAW 105 Mukayeseli Hukuk I Perşembe 14:00-17:00 NECMETTİN KIZILKAYA
1 LAW 107 Introduction to Law Çarşamba 10:00-13:00 AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 LAW 109 Legal English I Çarşamba 14:00-17:00 YUSUF ÇALIŞKAN
1 LAW 201 Borçlar Hukuku Genel Hükümler I Pazartesi
Perşembe
10:00-12:00
11:00-13:00
ALİ DEMİRBAŞ
1 LAW 203 İdare Hukuku I Çarşamba
Perşembe
13:00-15:00
09:00-11:00
ÖMER FARUK EROL
1 LAW 205 Ceza Hukuku Genel Hükümler I Salı
Perşembe
10:00-12:00
14:00-16:00
MAHMUT KOCA
1 LAW 207 Public International Law I Pazartesi 13:00-16:00 ENVER ARIKOĞLU
1 LAW 219 Mukayeseli Hukuk III Çarşamba 09:00-12:00 BİLAL AYBAKAN
1 LAW 251 Introduction to Law Pazartesi 14:00-17:00 ZEHRA BADAK
1 LAW 301 Medeni Usul Hukuku I Salı 10:00-13:00 ALİ YEŞİLIRMAK
1 LAW 303 Ticaret Hukuku I Pazartesi
Salı
09:00-12:00
09:00-10:00
ŞÜKRÜ YILDIZ
1 LAW 305 Borçlar Hukuku Özel Hükümler Pazartesi
Perşembe
13:00-16:00
09:00-10:00
ÖMER ÇINAR
1 LAW 307 Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi I Perşembe 14:00-17:00 AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
1 LAW 309 Ceza Hukuku Özel Hükümler Çarşamba 13:00-16:00 ERDEM İZZET KÜLÇÜR
1 LAW 313 İmar Hukuku Cuma 14:00-17:00 ÖMER FARUK EROL
1 LAW 321 International Investment Law Çarşamba 09:00-12:00 YUSUF ÇALIŞKAN
1 LAW 323 Sözleşmelerin Müzakere Edilmesi ve Hazırlanması Perşembe 10:00-13:00 RABİA İLHAN
1 LAW 351 Commercial Law Çarşamba 11:00-14:00 ZEHRA BADAK
1 LIT 201 Introduction to Literary Theory I Salı 10:00-13:00 EMRAH PELVANOĞLU
1 LIT 203 Genres and Modes Perşembe 14:00-17:00 EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
1 LIT 205 Poetry and Poetics Çarşamba 10:00-13:00 MERVE AKTAR
1 LIT 207 Myth in Literature Cuma 10:00-13:00 MERVE AKTAR
1 LIT 209 Ancient Greek Drama Pazartesi 11:00-14:00 NAGİHAN HALİLOĞLU
1 LIT 211 Children’s and Youth Literature Perşembe 09:00-12:00 MELİKE GÜNYÜZ
1 LIT 301 Literature and Civilization: Near East and Africa Çarşamba 15:00-18:00 NAGİHAN HALİLOĞLU
1 LIT 307 The Novel Perşembe 09:00-12:00 EMRAH PELVANOĞLU
1 LIT 403 Postcolonial Theory and Fiction Pazartesi 14:00-17:00 MERVE AKTAR
1 MAN 101 Introduction to Business Management Çarşamba 11:00-14:00 ÜMİT HACIOĞLU
1 MAN 241 Fundamentals of Financial Accounting Cuma 14:00-17:00 TAMER AKSOY
1 MAN 301 Human Resource Management Çarşamba 14:00-17:00 MAHMUT ARSLAN
1 MAN 321 Principles of Marketing Pazartesi 09:00-12:00 MURAD CANBULUT
1 MAN 325 Digital Business Management Perşembe 14:00-17:00 GÖKHAN SİLAHTAROĞLU
1 MAN 343 Managerial Accounting Salı 09:00-12:00 ORKUN İÇTEN
1 MAN 353 Quantitative Methods for Business Pazartesi 14:00-17:00 ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 MATH 101 Calculus I Salı
Çarşamba
12:00-14:00
11:00-13:00
YUSUF VARLI
1 MCOM 101 Introduction to Communication Science Pazartesi 11:00-14:00 YASMIN ABBAS ABDALLAH ALDAMEN
1 MCOM 201 Basic Photography Çarşamba
Perşembe
14:00-16:00 SEYFETTİN CEM KIVIRCIK
1 MCOM 301 Communication Theories Pazartesi 09:00-12:00 EKMEL GEÇER
1 NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
14:00-15:00
14:00-15:00
14:00-16:00
ENIS DOKO
1 PERS 301 Basic Persian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 NARGES KESHANI
1 PERS 302 Basic Persian II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 NARGES KESHANI
1 PERS 303 Intermediate Persian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 NARGES KESHANI
1 PHIL 101 Basic Questions of Philosophy Salı 10:00-13:00 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 103 Logic I Pazartesi 17:00-20:00 ENIS DOKO
1 PHIL 201 Ancient Thought Pazartesi 12:00-15:00 ŞABAN TEOMAN DURALI
1 PHIL 203 Theory of Knowledge Çarşamba 09:00-12:00 ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 PHIL 208 Introduction to Islamic Thought Çarşamba 14:00-17:00 BURHAN KÖROĞLU
1 PHIL 301 Islamic Philosophy I Pazartesi 09:00-12:00 ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 PHIL 303 Introduction to Medieval Christian Thought Çarşamba 09:00-12:00 SELMAN DİLEK
1 PHIL 305 Philosophy of Science Perşembe 14:00-17:00 ENIS DOKO
1 PHIL 423 Philosophy of Kalam Cuma 14:00-17:00 MEHMET BULGEN
1 POLS 101 Political Science Salı 10:00-13:00 WAHABUDDIN RAEES
1 POLS 250 Classical Political Theory Pazartesi 10:00-13:00 HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 POLS 301 Comparative Politics Çarşamba 14:00-17:00 TALHA KÖSE
1 POLS 307 Research Methods Cuma 10:00-13:00 HÜSEYİN ALPTEKİN
1 POLS 325 Islamic Political Thought Perşembe 10:00-13:00 KASIM KOPUZ
1 POLS 375 Russian and Central Asian Politics Cuma 14:00-17:00 VUGAR İMANBEYLİ
1 POLS 380 Great Powers in World Politics Çarşamba 09:00-12:00 TALHA KÖSE
1 POLS 418 War Studies Salı 10:00-13:00 ERIK IVAR RINGMAR
1 POLS 480 Turkey’s Political Modernization Perşembe 14:00-17:00 ALİ ASLAN
1 PR 206 Institutional Communication Salı 09:00-12:00 İZZET BOZKURT
1 PR 307 Media Planning Çarşamba 14:00-18:00 NEVRİYE YILDIRIM
1 PSY 101 Introduction to Psychology Salı 11:00-14:00 TIMOTYH JORDAN
2 PSY 101 Introduction to Psychology Salı 11:00-14:00 FATİH AYDOĞAN
1 PSY 201 Research Methods in Psychology Salı 11:00-14:00 ÜZEYİR OK
1 PSY 221 Social Psychology I Pazartesi 14:00-17:00 FATİH AYDOĞAN
1 PSY 223 Psychology of Learning Pazartesi 09:00-12:00 THSEEN NAZIR
1 PSY 301 Tests and Measurements in Psychology Perşembe 14:00-17:00 ÜZEYİR OK
1 PSY 315 Cognitive Psychology Pazartesi 10:00-13:00 TIMOTYH JORDAN
1 PSY 327 Developmental Psychology Pazartesi 14:00-17:00 EBRU MORGÜL
1 PSY 330 Childhood and Adolescent Psychopathology Çarşamba 09:00-12:00 VAHDETTİN GÖRMEZ
1 PSY 446 Political Psychology Salı 09:00-12:00 NORAINI BINTI MOHD NOOR
1 SIS 103 Intensive Basic Arabic Pazartesi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
13:00-14:00
17:00-18:00
11:00-14:00
16:00-18:00
11:00-14:00
BİLAL AYBAKAN, ABDULLAH AL THALAJ
1 SIS 109 Kuran Okuma ve Tecvid I Pazartesi
Çarşamba
11:00-13:00 MUSTAFA ALTIN
2 SIS 109 Kuran Okuma ve Tecvid I Pazartesi
Çarşamba
11:00-13:00 ESRA YILMAZ
1 SIS 201 İslam İnanç Esasları Salı 11:00-14:00 AHMET SÜRURİ
1 SIS 203 Siyer Perşembe 11:00-14:00 YAŞAR ÇOLAK
1 SIS 205 Tefsir Tarihi ve Usulü Cuma 14:00-17:00 İHSAN KAHVECİ
1 SIS 209 Kur’an Okuma ve Tecvid III Pazartesi
Çarşamba
09:00-11:00 MUSTAFA ALTIN
1 SIS 211 Intensive Classical Arabic I Pazartesi
Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
12:00-13:00
14:00-17:00
12:00-15:00
15:00-18:00
BİLAL AYBAKAN, AHMET SÜRURİ, MUHAMMET DEMİRTAŞ
1 SIS 301 al-Tafsir I Çarşamba 09:00-12:00 İHSAN KAHVECİ
1 SIS 303 Hadis I Cuma 09:00-12:00 SERDAR DEMİREL
1 SIS 305 Islamic Law I Salı 09:00-12:00 TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 SIS 307 Klasik Mantık Cuma 15:00-18:00 BİLAL AYBAKAN
1 SIS 311 Belağat Perşembe 11:00-14:00 HAMZEH AL-BAKRI
1 SIS 409 History of Islamic Law Çarşamba 13:00-16:00 BİLAL AYBAKAN
1 SOC 101 Introduction to Sociology Cuma 10:00-13:00 MEHMET ÖZAY
1 SOC 201 Thinking Sociologically Pazartesi 14:00-17:00 RAMAZAN ARAS
1 SOC 204 Qualitative Research Methods Perşembe 10:00-13:00 NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 205 Gender Perşembe 14:00-17:00 NURSEM KESKİN AKSAY
1 SOC 207 Social Change Cuma 14:00-17:00 ALEV ERKİLET
1 SOC 209 Sociology of Education Çarşamba 10:00-13:00 MEHMET ÖZAY
1 SOC 215 Sociology of the Family Çarşamba 14:00-17:00 DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 301 Classical Sociological Theory Salı 10:00-13:00 ALEV ERKİLET
1 SOC 313 Sociology of Crime and Deviance Pazartesi 10:00-13:00 DIANE MARIE PRANZO
1 SOC 315 Sociology of Everyday Life in the Late Ottoman Empire Perşembe 10:00-13:00 RAMAZAN ARAS
1 SOC 317 Population and Society Çarşamba 14:00-17:00 MEHMET FATİH AYSAN
1 SPA 301 Basic Spanish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 BUSE KESKİN
1 SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:00-10:00
09:00-10:00
14:00-16:00
HALİL BERKTAY
1 SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
15:00-16:00
15:00-16:00
16:00-18:00
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
1 STAT 201 Statistics I Salı
Perşembe
12:00-14:00 MURAT GÜVEN
1 TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
Cuma
10:00-11:00
10:00-11:00
18:00-20:00
EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN, HAKKI ÖCAL
1 TLL 301 Basic Ottoman Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 EDİP GÖLBAŞI
2 TLL 301 Basic Ottoman Turkish I Pazartesi
Salı
Cuma
10:00-12:00
10:00-11:00
10:00-12:00
RAMAZAN ARAS
1 TLL 302 Basic Ottoman Turkish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 EDİP GÖLBAŞI
1 TLL 303 Advanced Ottoman Turkish I Salı
Çarşamba
Cuma
17:00-18:00
16:00-18:00
16:00-18:00
EDİP GÖLBAŞI
1 TUR 301 Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 RÜMEYSA ŞİŞMAN
2 TUR 301 Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 17:00-18:00 RÜMEYSA ŞİŞMAN
1 TUR 303 Intermediate Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 ZEHRA ÖZTÜRK RAHMAN
2 TUR 303 Intermediate Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 17:00-18:00 ZEHRA ÖZTÜRK RAHMAN
1 TUR 311 Advanced Readings in Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 GÖKHAN GÜLER
2 TUR 311 Advanced Readings in Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 17:00-18:00 HARUN AKSU
1 TUR 312 Advanced Readings in Modern Turkish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 TBA
2020-2021 AKADEMİK YILI
GÜZ DÖNEMİ LİSANSÜSTÜ DERS PROGRAMLARI
ŞUBE DERS KODU DERS ADI GÜN SAAT ÖĞRETİM ÜYESİ #
1 AIR 502 Fundamentals of Airline Management TBA TBA EKREM TATOĞLU
1 AIR 503 Aviation Economics and Financial Analysis TBA TBA MUSTAFA KEMAL YILMAZ
1 AIR 504 Supply Chain and Logistics in Air Transportation TBA TBA TBA
1 AIR 505 Airlines Marketing Strategies TBA TBA ÜMİT HACIOĞLU
1 AIR 514 Airport Planning and Management TBA TBA AHMET KAPLAN
1 AIR 515 Information Systems and Business Analytics in Air Transportation TBA TBA ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 AIR 517 Aviation Safety, Security and Crisis Management TBA TBA NİHAT GÜMÜŞ
1 AIR 521 Management of Engineering Projects TBA TBA TBA
1 AIR 522 International Strategic Management TBA TBA ÜMİT HACIOĞLU
1 AIR 526 International Human Resources Management TBA TBA SÜMEYYE KUŞAKCI
1 AIR 595 Project
1 AIR 599 Master’s Thesis
1 ANTH 611 Ethnography of Space and Place Pazartesi 10:00-13:00 NURSEM KESKİN AKSAY
1 ARA 501 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 MEHMET MAHİR KAFAS
3 ARA 501 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 ABDULLAH AL THALAJ
1 ARA 501C Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 MEHMET MAHİR KAFAS
3 ARA 501C Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 ABDULLAH AL THALAJ
1 ARA 503 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 ABDULLAH AL THALAJ
1 ARA 503C Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 ABDULLAH AL THALAJ
1 BIS 501 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Pazartesi 09:00-12:00 AHMET SÜRURİ
1 BIS 503E Formation of Islamic Sciences Perşembe 09:00-12:00 BİLAL AYBAKAN
1 BIS 531 Kuran İlimleri Perşembe 14:00-17:00 MEHMET PAÇACI
1 BIS 533 Klasik Tefsir Metinleri Pazartesi 14:00-17:00 İHSAN KAHVECİ
1 BIS 541 Hadis Literatürü Çarşamba 14:00-17:00 SERDAR DEMİREL
1 BIS 543 Siyer Perşembe 14:00-17:00 YAŞAR ÇOLAK
1 BIS 551 Ahvâl-i Şahsiyye Perşembe 14:00-17:00 TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 BIS 553 Klasik Fıkıh Metinleri Çarşamba 14:00-17:00 HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 561 Klasik Mantık Perşembe 14:00-17:00 AHMET SÜRURİ
1 BIS 563 Klasik Kelam Metinleri Çarşamba 09:00-12:00 HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 581 Tasavvuf Kurumları Tarihi Perşembe 14:00-17:00 REŞAT ÖNGÖREN
1 BIS 583 Klasik Tasavvuf Metinleri Salı 09:00-12:00 AHMET MURAT ÖZEL
1 BIS 599 Tez
1 BIS 601E Scientific Research Techniques and Publication Ethics Pazartesi 09:00-12:00 YAŞAR ÇOLAK
1 BIS 631 Kur’an Tarihi Çarşamba 14:00-17:00 İHSAN KAHVECİ
1 BIS 635E Problems of Exegesis Perşembe 09:00-12:00 MEHMET PAÇACI
1 BIS 641 İsnâd Tenkidi Perşembe 09:00-12:00 MAHIEDDİN AVVAMA
1 BIS 642 Metin Tenkidi Perşembe 14:00-17:00 HAMZEH AL-BAKRI
1 BIS 647 Çağdaş Hadis Tartışmaları Pazartesi 14:00-17:00 SERDAR DEMİREL
1 BIS 651 Fukahâ Usûl Düşüncesi Perşembe 14:00-17:00 MURTEZA BEDİR
1 BIS 653 İslam Aile Hukuku Pazartesi 14:00-17:00 TUBA ERKOÇ BAYDAR
1 BIS 657 Osmanlı Hukuk Sistemi Perşembe 09:00-12:00 ŞÜKRÜ ÖZEN
1 BIS 661 Kelâmın Bilgi Anlayışı Perşembe 14:00-17:00 ALİ M.A.AL-OMARI
1 BIS 663E Concept of Cosmos in Kalam Perşembe 09:00-12:00 MEHMET BULGEN
1 BIS 667 Kelâma Yöneltilen Eleştiriler Pazartesi 13:00-16:00 AHMET SÜRURİ
1 BIS 681 Tasavvuf Tarihi Metodolojisi Perşembe 09:00-12:00 NECDET TOSUN
1 BIS 683 Anadolu’da Tasavvuf ve Tarikatlar Perşembe 14:00-17:00 SEMİH CEYHAN
1 BIS 687 Osmanlı Tasavvuf Düşüncesi Pazartesi 13:00-16:00 AHMET MURAT ÖZEL
1 BIS 697 Doktora Yeterlik
1 BIS 698 Doktora Tez Önerisi
1 BIS 699 Tez
1 CPSY 500 Seminer Salı 09:00-12:00 SEFA BULUT, THSEEN NAZIR
1 CPSY 501E Research Methods and Publication Ethics Pazartesi 13:00-16:00 LOKMAN AKBAY
1 CPSY 515E Cognitive-Behavioral (CBT) Therapy Perşembe 14:00-17:00 THSEEN NAZIR
1 CPSY 517 Bireysel Psikolojik Danışma Uygulamaları Cuma 14:00-17:00 SEFA BULUT
1 CPSY 599 Tez
1 ECON 500 Seminar Cuma 14:00-17:00 ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 501 Research Methods and Publication Ethics Pazartesi 15:00-18:00 YUSUF VARLI
1 ECON 503 Microeconomic Analysis Çarşamba 10:00-13:00 ORHAN AYGÜN
1 ECON 505 Macroeconomic Analysis Salı 09:00-12:00 ŞERİFE GENÇ İLERİ
1 ECON 511 Innovation Economics Pazartesi 10:00-13:00 RASİM ÖZCAN
1 ECON 519 Environmental Economics Salı 12:00-15:00 ERHUN İBRAHİM KULA
1 ECON 524 Economic Jurisprudence in Islam Perşembe 09:00-12:00 OMAR KACHKAR
1 ECON 525 Islam and Political Economy Çarşamba 15:00-18:00 MOHAMAD LUTFI HAMMOUR
1 ECON 546 Economic History of Modern Turkey Perşembe 10:00-13:00 MERVE BÜŞRA ALTUNDERE DOĞAN
1 ECON 599 Master’s Thesis
1 ECON 600 Seminar Cuma 14:00-17:00 ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 601 Advanced Research Methods Cuma 09:00-12:00 ASAD UL ISLAM KHAN
1 ECON 603 Advanced Microeconomics Perşembe 14:00-17:00 SADULLAH YILDIRIM
1 ECON 697 PhD Qualification
1 ECON 698 Thesis Proposal
1 ECON 699 PhD Thesis
1 EDU 501 Araştırma Yöntemleri ve Eğitim Yönetimi Uygulamaları Pazartesi 14:00-17:00 LOKMAN AKBAY
1 EDU 514 Eğitimde Değişim Yönetimi Perşembe 15:00-18:00 YÜKSEL ÖZDEN
1 EDU 518 Yönetim Bilimleri ve Süreçleri Cuma 15:00-18:00 SÜMEYYE KUŞAKCI
1 EDU 542 Eğitimde Risk Yönetimi Çarşamba 15:00-18:00 HANİFİ PARLAR
1 EDU 599 Tez
1 EFIN 501 Research Methods and Publication Ethics Cuma 14:00-17:00 NİHAT GÜMÜŞ
1 EFIN 505 Corporate Finance Pazartesi 13:00-16:00 MUSTAFA KEMAL YILMAZ
1 EFIN 514 Risk Management in Financial Institutions Çarşamba 13:00-16:00 NECLA İLTER KÜÇÜKÇOLAK
1 EFIN 599 Master’s Thesis
1 FRE 501 Basic French I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 IBTISSEM CHATTA
1 GER 501 Basic German I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 GURBET TUBA EMİNE TOPRAK
1 HEB 501 Basic Hebrew I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 MEHMET SAİT TOPRAK
1 HIST 503 World History I Çarşamba 10:00-13:00 ERCÜMENT ASİL
1 HIST 505 World Historiography I Pazartesi 10:00-13:00 HALİL BERKTAY
1 HIST 508 Oral History Perşembe 10:00-13:00 RAMAZAN ARAS
1 HIST 511 Early Islamic History: A Survey (to AD 1100) Pazartesi 10:00-13:00 ERCÜMENT ASİL
1 HIST 514 Three Gunpowder Empires Pazartesi 14:00-17:00 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 515 History of the Modern Middle East (to the 1920s) Cuma 10:00-13:00 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 519 Mediterranean Cities Perşembe 14:00-17:00 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
1 HIST 541 Sources and Methods for Ottoman History, 1300-1600 Salı 10:00-13:00 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 562 Modernization and Reform in the Ottoman Empire Çarşamba 13:00-16:00 İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
1 HIST 571 From “Far Asia” to the Mediterranean: Turkish History, Turkey’s History Pazartesi 17:00-20:00 HALİL BERKTAY
1 HIST 581 Environmental History Perşembe 10:00-13:00 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 600 PhD Seminar Cuma 13:00-16:00 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 HIST 651 Research Seminar for Ottoman History, 1600-1800 Cuma 10:00-13:00 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
1 HIST 697 PhD Qualifying Exam
1 HIST 698 PhD Thesis Proposal
1 HIST 699 PhD Thesis
1 HUK 500 Seminer Çarşamba 12:00-13:00 ÖMER ÇINAR
1 HUK 500-O Seminer Çarşamba 12:00-13:00 ÖMER ÇINAR
1 HUK 501 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Çarşamba 13:00-16:00 ÖMER ÇINAR
1 HUK 501-O Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Çarşamba 13:00-16:00 ÖMER ÇINAR
1 HUK 504-O İşçinin Kişisel Verilerinin Korunması Pazartesi 12:00-15:00 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 510-O Uluslararası Ticaret Hukuku Perşembe 12:00-15:00 YUSUF ÇALIŞKAN
1 HUK 511 Uluslararası Çalışma Örgütü (International Labour OrganizationILO) Düzenlemeleri Çerçevesinde Uluslararası Çalışma Hukuku I Perşembe 15:00-18:00 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 515 Uluslararası Ticaret Hukuku I Perşembe 12:00-15:00 YUSUF ÇALIŞKAN
1 HUK 516-O Telif Hukuku Çarşamba 09:00-12:00 ALİ DEMİRBAŞ
1 HUK 517 Avrupa Birliği Telif Hukuku I Çarşamba 09:00-12:00 ALİ DEMİRBAŞ
1 HUK 519 Uluslararası Ticari Tahkim Hukuku I Pazartesi 15:00-18:00 ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 523 Hava Hukukunun Temel İlkeleri Pazartesi 09:00-12:00 ÖMER FARUK EROL
1 HUK 524-O Uluslararası Ticari Tahkim Hukuku Pazartesi 15:00-18:00 ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 525-O Kamu Özel Ortaklığı (PPP Sözleşmeleri) Cuma 14:00-17:00 RABİA İLHAN
1 HUK 533-O Marka Hukuku Perşembe 09:00-12:00 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 541 Marka Hukuku Perşembe 09:00-12:00 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 599 Tez
1 HUK 599-O Tez
1 HUK 601 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Çarşamba 13:00-16:00 ALİ DEMİRBAŞ
1 HUK 607 Uluslararası Özel Hukukta Güncel Gelişmeler Perşembe 09:00-12:00 YUSUF ÇALIŞKAN
1 HUK 609 Tahkim Hukukunun Güncel Sorunları Çarşamba 09:00-12:00 ALİ YEŞİLIRMAK
1 HUK 615 Atipik İş Sözleşmeleri Cuma 14:00-17:00 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
1 HUK 619 Kamu Özel Ortaklığı (PPP Sözleşmeleri) Cuma 09:00-12:00 RABİA İLHAN
1 HUK 621 Borçlar Hukukunda İsimsiz Sözleşmeler Pazartesi 09:00-12:00 ÖMER ÇINAR
1 HUK 629 Ticaret Hukukunun Güncel Sorunları Salı 10:00-13:00 ŞÜKRÜ YILDIZ
1 HUK 697 Doktora Yeterlik
1 HUK 698 Doktora Tez Önerisi
1 HUK 699 Tez
2 ISL 500 Seminer TBA TBA MUSTAFA KEMAL YILMAZ
1 ISL 501 Araştırma Yöntemleri ve Yayın Etiği Pazartesi 18:00-21:00 NİHAT GÜMÜŞ
2 ISL 501 Araştırma Yöntemleri ve Yayın Etiği TBA TBA NİHAT GÜMÜŞ
1 ISL 502 Pazarlama Yönetimi Cuma 18:00-21:00 SALİH ÖZHAN
2 ISL 502 Pazarlama Yönetimi TBA TBA GÜLBERK GÜLTEKİN SALMAN
1 ISL 503 Çağdaş Yönetim Teknikleri Salı 18:00-21:00 ELİF DEĞİRMENCİ
2 ISL 503 Çağdaş Yönetim Teknikleri TBA TBA SÜMEYYE KUŞAKCI
2 ISL 504 Yöneticiler için Muhasebe ve Finans TBA TBA MUSTAFA KEMAL YILMAZ
2 ISL 506 Stratejik Yönetim TBA TBA EKREM TATOĞLU
1 ISL 510 Yenilikçilik ve Girişimcilik Çarşamba 18:00-21:00 AHMET KAPLAN
2 ISL 510 Yenilikçilik ve Girişimcilik TBA TBA AHMET KAPLAN
1 ISL 512 Üretim ve İşlemler Yönetimi Çarşamba 18:00-21:00 ALİ OSMAN KUŞAKCI
2 ISL 513 Veri Analizi ve Karar Verme TBA TBA ALİ OSMAN KUŞAKCI
2 ISL 514 İnsan Kaynakları Yönetimi TBA TBA MAHMUT ARSLAN
2 ISL 520 Marka İletişimi ve Stratejik Marka Yönetimi TBA TBA İZZET BOZKURT
2 ISL 523 Örgütsel Davranış TBA TBA MAHMUT ARSLAN
1 ISL 543 Denetim ve İç Kontrol Perşembe 18:00-21:00 TAMER AKSOY
2 ISL 543 Denetim ve İç Kontrol TBA TBA TAMER AKSOY
2 ISL 545 Uygulamalı İşletme Stratejileri TBA TBA ÜMİT HACIOĞLU
1 ISL 595 Proje
1 ISL 599 Tez
1 MAN 501 Research Methods and Publication Ethics Cuma 14:00-17:00 NİHAT GÜMÜŞ
1 MAN 502 Marketing Management Perşembe 11:00-14:00 GÜLBERK GÜLTEKİN SALMAN
1 MAN 503 Contemporary Management Cuma 10:00-13:00 EKREM TATOĞLU
1 MAN 510 Innovation and Entrepreneurship Perşembe 15:00-18:00 AHMET KAPLAN
1 MAN 512 Operations Management Çarşamba 10:00-13:00 ALİ OSMAN KUŞAKCI
1 MAN 599 Master’s Thesis
1 MAN 601 Advanced Research Methods I Pazartesi 13:00-16:00 MAHMUT ARSLAN, SELİM ZAİM
1 MAN 603 Organization Theory Çarşamba 14:00-17:00 SÜMEYYE KUŞAKCI
1 MAN 610 Special Topics in Finance Perşembe 12:00-15:00 ÜMİT HACIOĞLU
1 MAN 635 Big Data and Business Analytics Perşembe 09:00-12:00 ARAFAT SALİH AYDINER
1 MAN 681 History of Management Thought Cuma 14:00-17:00 EKREM TATOĞLU
1 MAN 697 PhD Qualification
1 MAN 698 PhD Thesis Proposal
1 MAN 699 PhD Thesis
1 MIE 502 Dünya Medeniyetleri Tarihi Çarşamba 10:00-13:00 ERCÜMENT ASİL
1 MIE 503 Medeniyet Araştırmalarında Teori ve Metod Perşembe 13:00-16:00 HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 MIE 515 Asian Civilazitions Encountering Islam Pazartesi 09:00-12:00 NAOKI YAMAMOTO
1 MIE 517 Çağdaş İslam Düşüncesi I Perşembe 09:00-12:00 VAHDETTİN IŞIK
1 MIE 521 İslam Medeniyeti Tarihi I Pazartesi 10:00-13:00 ERCÜMENT ASİL
1 MIE 525 Society Ethics and Environment Çarşamba 12:00-15:00 ÖNDER KÜÇÜKURAL, MEHMET ALİ ÜZELGÜN
1 MIE 527 Cities, Citizenship and Civilization Çarşamba 13:00-16:00 HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 MIE 553 İslam Düşüncesinin Gelişimi I Salı 17:00-20:00 BİLAL KUŞPINAR
1 MIE 563 Siyaset Sosyolojisi Salı 10:00-13:00 RECEP ŞENTÜRK, ÖNDER KÜÇÜKURAL
1 MIE 583 Arapça Akademik Yazım I Cuma 14:00-17:00 ABDULLAH AL THALAJ
1 MIE 585 İngilizce Akademik Yazım I Pazartesi 16:00-19:00 ERCÜMENT ASİL
1 MIE 591 Türkçe Akademik Yazım I Çarşamba 16:00-19:00 HARUN AKSU
1 MIE 597 İslam Felsefesinde Temel Problemler Salı 10:00-13:00 İBRAHİM KALIN
1 MIE 599 Tez
1 MIE 603 Klasik Metinlerle Dünya Medeniyetleri Perşembe 15:00-18:00 ALPARSLAN AÇIKGENÇ
1 MIE 605 Medeniyet Kuramları Çarşamba 09:00-12:00 TAHSİN GÖRGÜN
1 MIE 647 Şarkiyatçılık Salı 09:00-12:00 NAGİHAN HALİLOĞLU
1 MIE 697 Doktora Yeterlik
1 MIE 698 Tez Önerisi
1 MIE 699 Tez
1 PERS 501 Basic Persian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 NARGES KESHANI
1 PERS 502 Basic Persian II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 NARGES KESHANI
1 PERS 503 Intermediate Persian I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 NARGES KESHANI
1 PHIL 501 Research Methods and Publication Ethics Pazartesi 09:00-12:00 ENIS DOKO
1 PHIL 510 Islamic Philosophy I: Advanced Course Perşembe 14:00-17:00 BURHAN KÖROĞLU
1 PHIL 516 Farabi Salı 10:00-13:00 İBRAHİM KALIN
1 PHIL 548 Nietzsche Çarşamba 10:00-13:00 MUHAMMET İKBAL BAKIR
1 PHIL 583 Philosophy of Biology Pazartesi 15:00-18:00 ŞABAN TEOMAN DURALI
1 PHIL 599 Master’s Thesis
1 POLS 500 Seminar Cuma 10:00-11:00 ALİ ASLAN
1 POLS 501 Methodology in Political Science Pazartesi 14:00-17:00 TALHA KÖSE
1 POLS 502 Theories of International Relations Çarşamba 14:00-17:00 ALİ ASLAN
1 POLS 505 Turkish Politics Pazartesi 10:00-13:00 BURHANETTİN DURAN
1 POLS 515 Strategic Planning and Management Perşembe 11:00-14:00 WAHABUDDIN RAEES
1 POLS 532 Cities and Citizenship Cuma 14:00-17:00 HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
1 POLS 540 Theories of the State Perşembe 14:00-17:00 ERIK IVAR RINGMAR
1 POLS 546 Terrorism and Political Violence Çarşamba 10:00-13:00 TALHA KÖSE
1 POLS 599 Master’s Thesis
1 PSY 511 Bilişsel Davranışçı Psikoterapi I Çarşamba 13:00-16:00 MEHMET HAKAN TÜRKÇAPAR
1 PSY 521 İleri Psikopatoloji Çarşamba 09:00-12:00 MEDAİM YANIK
1 PSY 524 Çocuk ve Ergen Psikopatolojisi Cuma 09:00-12:00 ÖMER MÜCAHİT ÖZTÜRK
1 PSY 531 Klinik Görüşme ve Danışmanlık Becerileri Cuma 14:00-17:00 BURCU UYSAL
1 PSY 535 Klinik Uygulama ve Süpervizyon I Salı 09:00-11:00 BELKIS NİLGÜN ÖCAL
2 PSY 535 Klinik Uygulama ve Süpervizyon I Salı 11:00-13:00 BELKIS NİLGÜN ÖCAL
1 PSY 596A Klinik Stajı I VAHDETTİN GÖRMEZ, HASAN TURAN KARATEPE, TAHA BURAK TOPRAK
2 PSY 596A Klinik Stajı I VAHDETTİN GÖRMEZ, HASAN TURAN KARATEPE, TAHA BURAK TOPRAK
3 PSY 596A Klinik Stajı I VAHDETTİN GÖRMEZ, HASAN TURAN KARATEPE, TAHA BURAK TOPRAK
1 PSY 596B Klinik Stajı II VAHDETTİN GÖRMEZ, HASAN TURAN KARATEPE, TAHA BURAK TOPRAK
2 PSY 596B Klinik Stajı II VAHDETTİN GÖRMEZ, HASAN TURAN KARATEPE, TAHA BURAK TOPRAK
3 PSY 596B Klinik Stajı II VAHDETTİN GÖRMEZ, HASAN TURAN KARATEPE, TAHA BURAK TOPRAK
1 PSY 599 Tez
1 PSY 601E Advanced Research Methods and Ethics in Clinical Psychology Perşembe 09:00-12:00 BURCU UYSAL, NORAINI BINTI MOHD NOOR
1 PSY 625E Clinical Positive Psychotherapy Salı 09:00-12:00 SENEM EREN
1 PSY 670E Introduction to Islamically Integrated Psychotherapy: Theory and Practice Perşembe 15:00-18:00 HOOMAN KESHAVARZI
1 PSY 675 Kabul ve Kararlılık Terapisi Temelli Vaka Analizi Çarşamba 09:00-12:00 HASAN TURAN KARATEPE
1 PSY 696A Klinik Stajı I VAHDETTİN GÖRMEZ, HASAN TURAN KARATEPE, TAHA BURAK TOPRAK
1 PSY 696B Klinik Stajı II VAHDETTİN GÖRMEZ, HASAN TURAN KARATEPE, TAHA BURAK TOPRAK
1 PSY 696C Klinik Stajı III VAHDETTİN GÖRMEZ, HASAN TURAN KARATEPE, TAHA BURAK TOPRAK
1 PSY 696D Klinik Stajı IV VAHDETTİN GÖRMEZ, HASAN TURAN KARATEPE, TAHA BURAK TOPRAK
1 PSY 697 Doktora Yeterlik
1 PSY 698 Doktora Tez Önerisi
1 PSY 699 Tez
1 RLST 501 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Pazartesi 09:00-12:00 HASAN KAPLAN
1 RLST 503E Modern Theories of Religion Çarşamba 14:00-17:00 BETÜL AVCI SEBETCİ
1 RLST 505 Kitab-ı Mukaddes Tetkikleri Pazartesi 14:00-17:00 ÖMER FARUK HARMAN
1 RLST 513 Psikoloji Ekolleri ve Din Perşembe 10:00-13:00 HASAN KAPLAN
1 RLST 517 İslam Toplumu ve Kültürü Salı 09:00-12:00 VAHDETTİN IŞIK
1 RLST 518E Spriritual Care and Counseling Pazartesi 14:00-17:00 ZUHAL AĞILKAYA ŞAHİN
1 RLST 519E Sociology of Religion Perşembe 09:00-12:00 KEMAL ATAMAN
1 RLST 527E Theories of Human Nature Cuma 14:00-17:00 HASAN KAPLAN
1 RLST 536 İslam ve Psikoloji Çarşamba 14:00-17:00 HAYATİ HÖKELEKLİ
1 RLST 543 Müslüman-Yahudi İlişkileri Çarşamba 09:00-12:00 ÖMER FARUK HARMAN
1 RLST 599 Tez
1 RTC 501E Scientific Research Methods and Publication Ethics Çarşamba 09:00-12:00 MEHMET EMİN BABACAN
1 RTC 503 Social Theory and Media Studies Çarşamba 14:00-17:00 KÜBRA ÖZARSLAN
1 RTC 507 Yeni Medya ve Toplumsal Hareketler Perşembe 09:00-12:00 BERRİN KALSIN
1 RTC 508E Media Analysis Perşembe 14:00-17:00 HAKKI ÖCAL
1 RTC 599 Tez
1 SOC 501 Research Methods and Publication Ethics Perşembe 14:00-17:00 MEHMET ÖZAY
1 SOC 503 Social Theory I Çarşamba 14:00-17:00 RAMAZAN ARAS
1 SOC 505 Political Sociology Salı 10:00-13:00 ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
1 SOC 514 Urban Sociology Çarşamba 10:00-13:00 ALEV ERKİLET
1 SOC 519 Social Policy and Society Cuma 14:00-17:00 MEHMET FATİH AYSAN
1 SOC 599 Master’s Thesis
1 SOC 601 Advanced Research Methods Perşembe 14:00-17:00 MEHMET ÖZAY
1 SOC 603 Advanced Readings in Classical Sociological Theory Çarşamba 14:00-17:00 RAMAZAN ARAS
1 SOC 607 Sociology of Religion Pazartesi 17:00-20:00 HAMID DABASHI
1 SOC 637 Sociology of Southeast Asia Pazartesi 14:00-17:00 MEHMET ÖZAY
1 SOC 643 Social Inequality Cuma 10:00-13:00 ALEV ERKİLET
1 SPA 501 Basic Spanish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 BUSE KESKİN
1 TLL 501 Basic Ottoman Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 EDİP GÖLBAŞI
1 TLL 502 Basic Ottoman Turkish II Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 EDİP GÖLBAŞI
1 TLL 503 Advanced Ottoman Turkish I Salı
Çarşamba
Cuma
17:00-18:00
16:00-18:00
16:00-18:00
EDİP GÖLBAŞI
1 TS 500 MA Pro-Seminar Cuma 13:00-16:00 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
1 TS 595 MA Graduation Project
1 TS 599 Master’s Thesis
1 TUR 501 Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 08:00-09:00 HALENUR EMEK
2 TUR 501 Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-Perş-Cuma 17:00-18:00 HALENUR EMEK

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur