Öğrenci İşleri

Daire Başkanlığı

Ders Programları


2019-2020 AKADEMİK YILI
GÜZ DÖNEMİ LİSANS DERS PROGRAMLARI
DERSİN KODU DERSİN ADI GÜN SAAT SINIF ÖĞRETİM ÜYESİ
ARA 301 01 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G202 TBA
ARA 301 02 Basic Arabic I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
11.00-13.00
11.00-13.00
12.00-13.00
G310
G003
G342
TBA
ARA 302 Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G310 TBA
ARA 303 01 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 K127 TBA
ARA 303 02 Intermediate Arabic I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
15.00-17.00
11.00-13.00
12.00-13.00
G323
G310
G341
TBA
ARA 303 03 Intermediate Arabic I Pazartesi
Salı
Çarşamba
16.00-18.00
12.00-14.00
17.00-18.00
G325
K126
K127
TBA
ARA 304 Intermediate Arabic II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G341 TBA
ARA 305 Advanced Arabic I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G342 TBA
ECON 101 Principles of Microeconomics Salı
Cuma
11.00-13.00
09.00-11.00
K326
K101
RASİM ÖZCAN
ECON 201 Intermediate Microeconomics Pazartesi
Çarşamba
09.00-11.00 G002
G003
SADULLAH YILDIRIM
EDU 101 Introduction to Education Pazartesi 09.00-11.00 K326 LOKMAN AKBAY
EDU 103 Educational Sociology Salı 11.00-13.00 G203 MEHMET ÖZAY
EDU 105 Information Technologies Cuma 14.00-17.00 K101 MEHMET AKIN BULUT
EDU 111 Introduction to
Psychology
Çarşamba 16.00-18.00 Cihannüma THSEEN NAZIR
EDU 113 Cultural Anthropology Pazartesi 14.00-16.00 K326 NURSEN AKSAY
EDU 201 Teaching Principals and Methods Pazartesi 13.00-15.00 K127 LOKMAN AKBAY
EDU 204 Research Methods in Education Salı 11.00-13.00 K101 ÜZEYİR OK
EDU 207 Developmental Psychology II (Adult and Elderly) Çarşamba 13.00-15.00 K124 SEFA BULUT
EDU 231 Social Psychology I Salı 09.00-11.00 K127 EBRU MORGÜL
EDU 339 Creative Drama Perşembe 10.00-12.00 K326 MELİKE GÜNYÜZ
EDU 353 Psychology of Learning Pazartesi 09.00-11.00 K101 THSEEN NAZIR
EDU 435 Project Development in Education Çarşamba 09.00-11.00 K127 THSEEN NAZIR
GE 100 Introduction to University Life Pazartesi 16.00-17.00 Cihannüma YÜKSEL ÖZDEN
HIST 101 History of Modern Turkey I Salı
Perşembe
09.00-10.00 Cihannüma FARUK YASLIÇİMEN
HIST 101 Discussions Cuma 09.00-11.00 G202 (1)
G320 (2)
G341  (3) G342 (4) K124  (5)  K126 (6)
G301 (7)
K103 (8)
G001 (9)
G002 (10)
FARUK YASLIÇİMEN
HIST 201 Introduction to Historical Thought and Method Perşembe 10.00-13.00 K201 HALİL BERKTAY
HIST 203 Archeology and Culture Salı 10.00-13.00 G310 RULA SHAFIQ
HIST 205 The City in History Çarşamba 10.00-13.00 G301 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
HIST 206 Lords and Peasants Cuma 10.00-13.00 G310 GEORGIOS THEOTOKIS
HIST 212 History of the Nineteenth Century Perşembe 14.00-17.00 G342 GEORGIOS THEOTOKIS
HIST 311 Early Islamic History: A Survey (to AD 1100) Pazartesi 10.00-13.00 K325 ERCÜMENT ASİL
HIST 315 History of the Modern Middle East (to the 1920s) Cuma 10.00-13.00 SS İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
HUK 101 Anayasa Hukuku I Pazartesi
Salı
13.00-16.00
13.00-14.00
G203 YAVUZ ATAR
HUK 103 Medeni Hukuk I Pazartesi
Salı
09.00-11.00
11.00-13.00
G001
K127
ALİ DEMİRBAŞ
HUK 105 Mukayeseli Hukuk I Perşembe 13.00-16.00 K101 NECMEDDİN KIZILKAYA
HUK 107 Hukuka Giriş Çarşamba 14.00-17.00 K101 ALİ YEŞİLIRMAK / ÖMER FARUK EROL
HUK 201 Borçlar Hukuku Genel Hükümler I Çarşamba
Perşembe
12.00-14.00
13.00-15.00
K127 ÖMER ÇINAR
HUK 203 İdare Hukuku I Salı
Perşembe
09.00-11.00
15.00-17.00
K326
K127
MUHAMMED GÖÇGÜN / ÖMER FARUK EROL
HUK 205 Ceza Hukuku Genel Hükümler I Salı
Perşembe
15.00-17.00
09.00-11.00
G203 OSMAN HAKAN ÖNCEL
HUK 207 Milletlerarası Kamu Hukuku I Pazartesi 13.00-16.00 K124 ENVER ARIKOĞLU
HUK 219 Mukayeseli Hukuk III Pazartesi 09.00-12.00 G203 BİLAL AYBAKAN
HUM 101 The World Through Art and Literature I Pazartesi
Çarşamba
10.00-11.00 Cihannüma MERVE AKTAR / NAGİHAN HALİLOĞLU
HUM 101 Discussions Perşembe 16.00-18.00 G202 (1)
G310 (2)
G341 (3)
K126 (4)
K325 (5)
K103 (6)
K104 (7)
G001 (8)
G002 (9)
MERVE AKTAR / NAGİHAN HALİLOĞLU
JOR 201 Writing for Media Çarşamba
Perşembe
09.00-11.00
13.00-15.00
G310
K325
HAKKI ÖCAL
LAW 101 Anayasa Hukuku I Pazartesi
Salı
13.00-16.00
13.00-14.00
G203 YAVUZ ATAR
LAW 103 Medeni Hukuk I Pazartesi
Salı
09.00-11.00
11.00-13.00
G001
K127
ALİ DEMİRBAŞ
LAW 105 Mukayeseli Hukuk I Perşembe 13.00-16.00 K101 NECMEDDİN KIZILKAYA
LAW 107 Introduction to Law Çarşamba 14.00-17.00 G203 AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
LAW 109 Legal English I Çarşamba 09.00-12.00 G203 AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
LAW 201 Borçlar Hukuku Genel Hükümler I Çarşamba
Perşembe
12.00-14.00
13.00-15.00
K127 ÖMER ÇINAR
LAW 203 İdare Hukuku I Salı
Perşembe
09.00-11.00
15.00-17.00
K326
K127
MUHAMMED GÖÇGÜN / ÖMER FARUK EROL
LAW 205 Ceza Hukuku Genel Hükümler I Salı
Perşembe
15.00-17.00
09.00-11.00
G203 OSMAN HAKAN ÖNCEL
LAW 207 Public International Law I Çarşamba 14.00-17.00 K127 ENVER ARIKOĞLU
LAW 219 Mukayeseli Hukuk III Pazartesi 09.00-12.00 G203 BİLAL AYBAKAN
LAW 251 Introduction to Law Pazartesi 13.00-16.00 K101 ALİ YEŞİLIRMAK / ÖMER FARUK EROL
LIT 201 Introduction to Literary Theory I Salı 10.00-13.00 G341 EMRAH PELVANOĞLU
LIT 203 Genres and Modes Perşembe 14.00-17.00 G301 EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
LIT 205 Poetry and Poetics Çarşamba 13.00-16.00 G301 MERVE AKTAR
LIT 207 Myth in Literature Perşembe 10.00-13.00 G301 MERVE AKTAR
LIT 209 Ancient Greek Drama Pazartesi 12.00-15.00 G320 NAGİHAN HALİLOĞLU
LIT 211 Children’s and Youth Literature Cuma 09.00-12.00 MELİKE GÜNYÜZ
MAN 101 Introduction to Business Management Perşembe 09.00-12.00 K325 ÜMİT HACIOĞLU
MAN 241 Fundamentals of Financial Accounting Cuma 14.00-17.00 K126 TAMER AKSOY
MATH 101 Calculus I Salı
Perşembe
09.00-11.00 K126 YUSUF VARLI
MCOM 101 Introduction to Communication Science Salı 12.00-15.00 K325 HAKKI ÖCAL
MCOM 201 Basic Photography Pazartesi
Çarşamba
09.00-11.00
14.00-16.00
G310
G341
TANER DOĞAN
NS 101 Nature and Science I Pazartesi
Çarşamba
14.00-15.00 Cihannüma ENİS DOKO
NS 101 Discussions Cuma 14.00-16.00 G202 (1)
K124 (2)
K127 (3)
K323 (4)
K325 (5)
G301 (6)
K104 (7)
G001 (8)
G002 (9)
ENİS DOKO
PERS 301 Basic Persian I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G006 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
PERS 302 Basic Persian II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G007 TBA
PERS 303 Intermediate Persian I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G008 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
PERS 304 Intermediate Persian II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G009 TBA
PHIL 101 Basic Questions of Philosophy Salı 09.00-12.00 G342 MUHAMMET İKBAL BAKIR
PHIL 103 Logic I Pazartesi 09.00-12.00 G202 ENİS DOKO
PHIL 201 Ancient Philosophy I Pazartesi 12.00-15.00 G342 ŞABAN TEOMAN DURALI
PHIL 203 Theory of Knowledge Çarşamba 10.00-13.00 K103 ALPARSLAN AÇIKGENÇ
PHIL 420 Introduction to Islamic Thought Perşembe 15.00-18.00 G309 BURHAN KÖROĞLU
POLS 101 Political Science Salı 09.00-12.00 G320 ALİ ASLAN
POLS 250 Classical Political Theory Salı 11.00-14.00 K103 HEBA RAOUF EZZAT
POLS 370 Comparative Politics of the Middle East Çarşamba 09.00-12.00 G202 TALHA KÖSE
POLS 468 Comparative International Systems Çarşamba 13.00-16.00 K103 ERIK IVAR RINGMAR
PSY 101 Introduction to Psychology Çarşamba 16.00-19.00 Cihannüma EBRU MORGÜL
PSY 104 Biological Basis of Human Behavior Çarşamba 09.00-12.00 G001 EBRU MORGÜL
PSY 201 Research Methods in Psychology Salı 11.00-14.00 K101 ÜZEYİR OK
PSY 223 Psychology of Learning Pazartesi 09.00-12.00 K101 THSEEN NAZIR
SIS 101 Kur’an Okuma ve Tecvid I Salı
Perşembe
08.00-11.00 K101 MUSTAFA ALTIN
SIS 101 02 Kur’an Okuma ve Tecvid I Salı
Çarşamba
08.00-11.00 16.00-19.00 K323   K325 ESRA YILMAZ
SIS 103 Intensive Arabic I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
10.00-13.00
11.00-14.00
10.00-13.00
16.00-19.00
09.00-12.00
K323
K323
K101
K326
K325
MOUSAB OLABI / WALEED ELSAYED MOHAMMED ELSAYED
SIS 105 Dini Musiki Perşembe 11.00-13.00 G203 MEHMET ÖNCEL
SIS 107 Speacial Readings in Arabic I Cuma 09.00-12.00 K326 HAMZEH AL-BAKRİ
SIS 201 İslam İnanç Esasları Salı 12.00-15.00 G202 AHMET SÜRURİ
SIS 203 Siyer Pazartesi 09.00-12.00 G320 YAŞAR ÇOLAK
SIS 205 History and Methodology of Tafsir Çarşamba 09.00-12.00 K104 İHSAN KAHVECİ
SOC 101 Introduction to Sociology Perşembe 09.00-12.00 K124 MEHMET ÖZAY
SOC 201 Thinking Sociologically Pazartesi 14.00-17.00 G001 RAMAZAN ARAS
SOC 204 Qualitative Research Methods Perşembe 10.00-13.00 G002 NURSEN AKSAY
SOC 209 Sociology of Education Salı 10.00-13.00 G203 MEHMET ÖZAY
SOC 210 Historical Sociology Perşembe 14.00-17.00 G203 RAMAZAN ARAS
SPS 101 Humanity and Society I Pazartesi
Çarşamba
09.00-10.00 Cihannüma HALİL BERKTAY
SPS 101 Discussions Perşembe 14.00-16.00 G202 (1)
G310 (2)
G341 (3)
K126 (4)
G320 (5)
K103 (6)
K104 (7)
G001 (8)
G002 (9)
G003 (10)
HALİL BERKTAY
SPS 103 Comparative Theories and Methods I Pazartesi
Çarşamba
15.00-16.00 Cihannüma ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
SPS 103 Discussions Cuma 16.00-18.00 G203 (1)
G311 (2)
G342 (3)
K323 (4)
K325 (5)
G308 (6)
K104 (7)
G002 (9)
G004 (10)
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
STAT 201 Statistics I Perşembe 12.00-14.00
15.00-17.00
K124 MURAT GÜVEN
TLL 101 Modern Turkish Literature I Salı
Perşembe
10.00-11.00 Cihannüma HAKKI ÖCAL
TLL 101 Discussions Cuma 11.00-13.00 G202 (1)
G320 (2)
G342 (3)
K126 (4)
G301 (5)
K103 (6) G001 (7)
HAKKI ÖCAL
TLL 301 Basic Ottoman Turkish Salı
Çarşamba
Cuma
08.00-09.00
15.00-17.00
15.00-17.00
G320
G202
G310
GÜLSÜM GÜLSEV ŞANVER
TLL 301 Basic Ottoman Turkish Salı
Çarşamba
Cuma
14.00-15.00
10.00-12.00
10.00-12.00
K126
K126
K104
GÜLSÜM GÜLSEV ŞANVER
TLL 302 Basic Ottoman Turkish II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 K124 TBA
TLL 303 Advanced Ottoman Turkish I Salı
Çarşamba
Cuma
09.00-10.00
15.00-17.00
15.00-17.00
G310
G320
G320
ÖMER İŞBİLİR
TLL 304 Advanced Ottoman Turkish II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 K126 TBA
TUR 301 Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G001 TBA
TUR 302 Basic Modern Turkish II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G002 TBA
TUR 303 Intermediate Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G003 TBA
TUR 304 Intermediate Modern Turkish II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G004 TBA
TUR 305 Akademik Türkçe I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G005 TBA

 


2019-2020 AKADEMİK YILI
GÜZ DÖNEMİ LİSANSÜSTÜ DERS PROGRAMLARI
DERSİN KODU DERSİN ADI GÜN SAAT SINIF ÖĞRETİM ÜYESİ
AIR 502 Fundamentals of Airline Management TBA TBA TBA MUSTAFA KEMAL YILMAZ
AIR 503 Aviation Economics and Financial Analysis TBA TBA TBA NİHAT GÜMÜŞ
AIR 505 Airlines Marketing Strategies TBA TBA TBA SÜMEYYE KUŞAKCI
AIR 514 Airport Planning and Management TBA TBA TBA ALİ OSMAN KUŞAKCI
AIR 515 Information Systems and Business Analytics in Air Transportation TBA TBA TBA ALİ OSMAN KUŞAKCI, AHMET KAPLAN
AIR 517 Aviation Safety, Security and Crisis Management TBA TBA TBA MUSTAFA KEMAL YILMAZ
AIR 518 Service Management and Innovation TBA TBA TBA AHMET KAPLAN
AIR 522 International Strategic Management TBA TBA TBA EKREM TATOĞLU
AIR 526 International Human Resources Management TBA TBA TBA SÜMEYYE KUŞAKCI
AIR 595 Project EKREM TATOĞLU, FUAT ERDAL, MUSTAFA KEMAL YILMAZ, ALİ OSMAN KUŞAKCI, SÜMEYYE KUŞAKCI, AHMET KAPLAN, NİHAT GÜMÜŞ, TAMER AKSOY
AIR 599 Master’s Thesis EKREM TATOĞLU, FUAT ERDAL, MUSTAFA KEMAL YILMAZ, ALİ OSMAN KUŞAKCI, SÜMEYYE KUŞAKCI, AHMET KAPLAN, NİHAT GÜMÜŞ, TAMER AKSOY
ANTH 511 Ethnography of Space and Place Salı 10.00-13.00 SÖZMER NURSEN AKSAY
ARA 501 01 Basic Arabic I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G202 TBA
ARA 501 02 Basic Arabic I Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
11.00-13.00
11.00-13.00
12.00-13.00
G310
G003
G342
TBA
ARA 502 Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G310 TBA
ARA 503 01 Intermediate Arabic I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 K127 TBA
ARA 503 02 Intermediate Arabic I Pazartesi
Çarşamba
Cuma
15.00-17.00
11.00-13.00
12.00-13.00
G323
G310
G341
TBA
ARA 503 03 Intermediate Arabic I Pazartesi
Salı
Çarşamba
16.00-18.00
12.00-14.00
17.00-18.00
G325
K126
K127
TBA
ARA 504 Intermediate Arabic II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G341 TBA
ARA 505 Advanced Arabic I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G342 TBA
BIS 501 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Pazartesi 09.00-12.00 DH AHMET SÜRURİ
BIS 503 Formation of Islamic Sciences Perşembe 09.00-12.00 DH BİLAL AYBAKAN
BIS 531 Kuran İlimleri Perşembe 14.00-17.00 DH MEHMET PAÇACI
BIS 533 Klasik Tefsir Metinleri Pazartesi 14.00-17.00 DH İHSAN KAHVECİ
BIS 541 Hadis Literatürü Perşembe 14.00-17.00 DH SERDAR DEMİREL
BIS 543 Siyer Pazartesi 14.00-17.00 DH YAŞAR ÇOLAK
BIS 551 Ahvâl-i Şahsiyye Pazartesi 14.00-17.00 DH TUBA ERKOÇ BAYDAR
BIS 553 Klasik Fıkıh Metinleri Perşembe 14.00-17.00 DH HAMZEH AL-BAKRİ
BIS 561 Klasik Mantık Perşembe 14.00-17.00 DH AHMET SÜRURİ
BIS 563 Klasik Kelam Metinleri Pazartesi 14.00-17.00 DH HAMZEH AL-BAKRİ
BIS 581 Tasavvuf Kurumları Tarihi Pazartesi 14.00-17.00 DH REŞAT ÖNGÖREN
BIS 583 Klasik Tasavvuf Metinleri Perşembe 14.00-17.00 DH AHMET MURAT ÖZEL
BIS 599 Tez BİLAL AYBAKAN, SERDAR DEMİREL, İHSAN KAHVECİ, AHMET MURAT ÖZEL, VOLKAN YILDIRAN STODOLSKY, AHMET SÜRURİ, YAŞAR ÇOLAK, TUBA ERKOÇ BAYDAR, HAMZEH AL-BAKRİ
BIS 601 Scientific Research Techniques and Publication Ethics Pazartesi 16.00-19.00 DH SERDAR DEMİREL
BIS 631 Kur’an Tarihi Çarşamba 14.00-17.00 K216 İHSAN KAHVECİ
BIS 633 Rivayet Tefsiri Perşembe 14.00-17.00 DH MUHAMMED COŞKUN
BIS 635E Problems of Exegesis Perşembe 09.00-12.00 DH MEHMET PAÇACI
BIS 641 İsnâd Tenkidi Pazartesi 09.00-12.00 DH MAHIEDDİN AVVAME
BIS 642 Metin Tenkidi Perşembe 17.00-20.00 DH HAMZEH AL-BAKRİ
BIS 647 Çağdaş Hadis Tartışmaları Perşembe 09.00-12.00 DH SERDAR DEMİREL
BIS 651 Fukahâ Usûl Düşüncesi Perşembe 14.00-17.00 DH BİLAL AYBAKAN
BIS 653 İslam Aile Hukuku Pazartesi 09.00-12.00 DH TUBA ERKOÇ BAYDAR
BIS 657 Osmanlı Hukuk Sistemi Perşembe 09.00-12.00 DH ŞÜKRÜ ÖZEN
BIS 661 Kelâmın Bilgi Anlayışı Perşembe 14.00-17.00 DH ALİ M. A. AL OMARİ
BIS 663E Concept of Cosmos in Kalam Perşembe 09.00-12.00 DH MEHMET BULĞEN
BIS 667 Kelâma Yöneltilen Eleştiriler Pazartesi 13.00-16.00 DH AHMET SÜRURİ
BIS 681 Tasavvuf Tarihi Metodolojisi Perşembe 09.00-12.00 DH NECDET TOSUN
BIS 683 Anadolu’da Tasavvuf ve Tarikatlar Perşembe 14.00-17.00 DH SEMİH CEYHAN
BIS 687 Osmanlı Tasavvuf Düşüncesi Pazartesi 13.00-16.00 DH AHMET MURAT ÖZEL
BIS 697 Doktora Yeterlik BİLAL AYBAKAN, SERDAR DEMİREL, İHSAN KAHVECİ, AHMET MURAT ÖZEL, VOLKAN YILDIRAN STODOLSKY, AHMET SÜRURİ, YAŞAR ÇOLAK, TUBA ERKOÇ BAYDAR, HAMZEH AL-BAKRİ
BIS 698 Doktora Tez Önerisi BİLAL AYBAKAN, SERDAR DEMİREL, İHSAN KAHVECİ, AHMET MURAT ÖZEL, VOLKAN YILDIRAN STODOLSKY, AHMET SÜRURİ, YAŞAR ÇOLAK, TUBA ERKOÇ BAYDAR, HAMZEH AL-BAKRİ
BIS 699 Tez BİLAL AYBAKAN, SERDAR DEMİREL, İHSAN KAHVECİ, AHMET MURAT ÖZEL, VOLKAN YILDIRAN STODOLSKY, AHMET SÜRURİ, YAŞAR ÇOLAK, TUBA ERKOÇ BAYDAR, HAMZEH AL-BAKRİ
CPSY 500 Seminer Perşembe 16.00-19.00 G320 SEFA BULUT, DUYGU DİNÇER, THSEEN NAZIR
CPSY 501E Research Methods and Publication Ethics Çarşamba 13.00-16.00 K326 SEFA BULUT
CPSY 515E Cognitive-Behavioral (CBT) Therapy Salı 10.00-13.00 G003 THSEEN NAZIR
CPSY 517 Bireysel Psikolojik Danışmanlık Uygulamaları Çarşamba 09.00-12.00 REDAM SEFA BULUT
CPSY 520 İleri Psikopatoloji Perşembe 13.00-16.00 REDAM ALİ GÖRKEM GENCER
CPSY 599 Tez SEFA BULUT, DUYGU DİNÇER, THSEEN NAZIR
ECON 501 Research Methods and Publication Ethics Pazartesi 13.00-16.00 K325 ASAD UL ISLAM KHAN
ECON 503 Microeconomic Analysis Çarşamba 12.00-15.00 K323 ORHAN AYGÜN
ECON 505 Macroeconomic Analysis Pazartesi 09.00-12.00 G342 ŞERİFE GENÇ İLERİ
ECON 511 Innovation Economics Çarşamba 09.00-12.00 G009 RASİM ÖZCAN
ECON 524 Economic Jurisprudence in Islam Perşembe 09.00-12.00 K323 OMAR KACHKAR
ECON 527 Behavioral Economics and Finance Perşembe 15.00-18.00 G318 YUSUF VARLI
ECON 528 Labor Economics Cuma 09.00-12.00 K127 ŞERİFE GENÇ İLERİ
ECON 546 Economic History of Modern Turkey Salı 10.00-13.00 K124 FUAT ERDAL
ECON 599 Master’s Thesis FUAT ERDAL, MOHAMAD LUTFİ HAMMOUR, SADULLAH YILDIRIM, ŞERİFE GENÇ İLERİ, RASİM ÖZCAN, YUSUF VARLI
ECON 500 Seminar Cuma 14.00-17.00 K326 ŞERİFE GENÇ İLERİ
ECON 600 Seminar Cuma 14.00-17.00 K326 YUSUF VARLI
ECON 601 Advanced Research Methods Çarşamba 14.00-17.00 G003 ASAD UL ISLAM KHAN
ECON 603 Advanced Microeconomics Pazartesi 13.00-16.00 K104 SADULLAH YILDIRIM
ECON 697 PhD Qualification FUAT ERDAL, MOHAMAD LUTFİ HAMMOUR, SADULLAH YILDIRIM, ŞERİFE GENÇ İLERİ, RASİM ÖZCAN, YUSUF VARLI
ECON 698 Thesis Proposal FUAT ERDAL, MOHAMAD LUTFİ HAMMOUR, SADULLAH YILDIRIM, ŞERİFE GENÇ İLERİ, RASİM ÖZCAN, YUSUF VARLI
ECON 699 PhD Thesis FUAT ERDAL, MOHAMAD LUTFİ HAMMOUR, SADULLAH YILDIRIM, ŞERİFE GENÇ İLERİ, RASİM ÖZCAN, YUSUF VARLI
EDU 500E Seminar YÜKSEL ÖZDEN, MUNİRAH MOHAMMED ALABOUDİ
EDU 501 Araştırma Yöntemleri ve Eğitim Yönetimi Uygulamaları Pazartesi 09.00-12.00 K126 BELMA SEHER UYSAL
EDU 511 Veriye Dayalı Yönetim Cumartesi 09.00-12.00 SS BELMA SEHER UYSAL
EDU 514 Eğitimde Değişim Yönetimi Çarşamba 15.00-18.00 K104 YÜKSEL ÖZDEN
EDU 518 Yönetim Bilimleri ve Süreçleri Pazartesi 15.00-18.00 G001 SÜMEYYE KUŞAKCI
EDU 520 Eğitim Yönetiminde Güncel Konular Cumartesi 13.00-16.00 SS MUNİRAH MOHAMMED ALABOUDİ
EDU 521 Eğitim Yönetiminde İyi Örnekler Çarşamba 09.00-12.00 K323 MUNİRAH MOHAMMED ALABOUDİ
EDU 533 Yükseköğretimde Hukuki Konular Perşembe 09.00-12.00 G003 MEHMET YÜCEL TÜRKSEZER
EDU 595 Proje YÜKSEL ÖZDEN, MUNİRAH MOHAMMED ALABOUDİ
EDU 599 Tez YÜKSEL ÖZDEN, MUNİRAH MOHAMMED ALABOUDİ
EFIN 501 Research Methods and Publication Ethics Cuma 10.00-13.00 K323 NİHAT GÜMÜŞ
EFIN 505 Corporate Finance Pazartesi 13.00-16.00 K323 MUSTAFA KEMAL YILMAZ
EFIN 599 Master’s Thesis MUSTAFA KEMAL YILMAZ, EKREM TATOĞLU, TAMER AKSOY, SÜMEYYE KUŞAKCI, ALİ OSMAN KUŞAKCI, AHMET KAPLAN, NİHAT GÜMÜŞ, FUAT ERDAL, MOHAMAD LUTFİ HAMMOUR, SADULLAH YILDIRIM, ŞERİFE GENÇ İLERİ, RASİM ÖZCAN, YUSUF VARLI
HIST 503 World History I Salı 17.00-20.00 SS HALİL BERKTAY, ERCÜMENT ASİL
HIST 505 World Historiography I (Antiquity to 1800) Pazartesi 10.00-13.00 K201 HALİL BERKTAY
HIST 508 Oral History Perşembe 14.00-17.00 SÖZMER RAMAZAN ARAS
HIST 511 Early Islamic History: A Survey (to AD 1100) Pazartesi 10.00-13.00 K325 ERCÜMENT ASİL
HIST 515 History of the Modern Middle East (to the 1920s) Cuma 10.00-13.00 SS İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
HIST 536 History of a City II: Ottoman Istanbul, 1450-1900 Pazartesi 14.00-17.00 G202 SURAIJA ROSCHAN FAROQHI
HIST 538 Introduction to Islamic and Ottoman Material Culture Perşembe 14.00-17.00 K323 SURAIJA ROSCHAN FAROQHI
HIST 541 Sources and Methods for Ottoman History, 1300-1600 Salı 10.00-13.00 K104 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
HIST 561 Sources and Methods for Ottoman History, 1789-1908 Çarşamba 10.00-13.00 K124 FARUK YASLIÇİMEN
HIST 571 From “Far Asia” to the Mediterranean: Turkish History, Turkey’s History Perşembe 17.00-20.00 K201 HALİL BERKTAY
HIST 581 Environmental History Perşembe 10.00-13.00 K104 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
HIST 600 Seminer Cuma 13.00-15.00 G341 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
HUK 500 Seminer Pazartesi 18.00-19.00 G201 ÖMER ÇINAR
HUK 501 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Pazartesi 14.00-17.00 K103 ÖMER ÇINAR, RABİA İLHAN
HUK 509 Roma Statüsü Kapsamında Uluslararası Ceza Hukuku I Perşembe 17.00-20.00 G201 OSMAN HAKAN ÖNCEL
HUK 515 Uluslararası Ticaret Hukuku I Salı 09.00-12.00 G201 YUSUF ÇALIŞKAN
HUK 517 Avrupa Birliği Telif Hukuku I Çarşamba 10.00-13.00 G201 ALİ DEMİRBAŞ
HUK 519 Uluslararası Ticari Tahkim Hukuku I Perşembe 09.00-12.00 G201 ALİ YEŞİLIRMAK
HUK 522 Uluslararası Düzenlemeler Çerçevesinde Sendikal Haklar ve Toplu İş Sözleşmesi Hakkı Çarşamba 14.00-17.00 G201 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
HUK 523 Hava Hukukunun Temel İlkeleri Cuma 14.00-17.00 G201 ÖMER FARUK EROL
HUK 529 İşçinin Kişisel Verilerinin Korunması Pazartesi 10.00-13.00 K103 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
HUK 530 Mukayeseli Hukukta Kamu Denetçiliği Kurumu Pazartesi 09.00-12.00 G301 MUHAMMED GÖÇGÜN
HUK 533 Kamu Özel Ortaklığı (PPP Sözleşmeleri) Çarşamba 14.00-17.00 G002 RABİA İLHAN
HUK 599 Tez YAVUZ ATAR, ALİ YEŞİLIRMAK, YUSUF ÇALIŞKAN, ÖMER ÇINAR, ALİ DEMİRBAŞ, YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU, OSMAN HAKAN ÖNCEL, ÖMER FARUK EROL, MUHAMMED GÖÇGÜN, RABİA İLHAN
HUK 601 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Cuma 09.00-12.00 G201 ÖMER ÇINAR, ALİ DEMİRBAŞ
HUK 607 Uluslararası Özel Hukukta Güncel Gelişmeler Perşembe 14.00-17.00 G201 YUSUF ÇALIŞKAN
HUK 609 Tahkim Hukukunun Güncel Sorunları Pazartesi 09.00-12.00 G201 ALİ YEŞİLIRMAK
HUK 613 Teknolojik Gelişmelerin İş Hukukuna Yansıyan Etkileri Pazartesi 14.00-17.00 G201 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
HUK 619 Kamu Özel Ortaklığı (PPP Sözleşmeleri) Perşembe 09.00-12.00 G001 RABİA İLHAN
HUK 627 Garanti ve Kefalet Sözleşmeleri Çarşamba 10.00-13.00 K325 ÖMER ÇINAR
HUK 697 Doktora Yeterlik YAVUZ ATAR, ALİ YEŞİLIRMAK, YUSUF ÇALIŞKAN, ÖMER ÇINAR, ALİ DEMİRBAŞ, YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU, OSMAN HAKAN ÖNCEL, ÖMER FARUK EROL, MUHAMMED GÖÇKÜN, RABİA İLHAN
HUK 698 Doktora Tez Önerisi YAVUZ ATAR, ALİ YEŞİLIRMAK, YUSUF ÇALIŞKAN, ÖMER ÇINAR, ALİ DEMİRBAŞ, YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU, OSMAN HAKAN ÖNCEL, ÖMER FARUK EROL, MUHAMMED GÖÇKÜN, RABİA İLHAN
HUK 699 Tez YAVUZ ATAR, ALİ YEŞİLIRMAK, YUSUF ÇALIŞKAN, ÖMER ÇINAR, ALİ DEMİRBAŞ, YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU, OSMAN HAKAN ÖNCEL, ÖMER FARUK EROL, MUHAMMED GÖÇKÜN, RABİA İLHAN
ISL 501A Araştırma Yöntemleri ve Yayın Etiği Pazartesi 18.00-21.00 K124 NİHAT GÜMÜŞ
ISL 501C Araştırma Yöntemleri ve Yayın Etiği TBA TBA TBA NİHAT GÜMÜŞ
ISL 502A Pazarlama Yönetimi Salı 18.00-21.00 K124 AYÇA CAN KIRGIZ
ISL 502C Pazarlama Yönetimi TBA TBA TBA REMZİ ALTUNIŞIK
ISL 503A Çağdaş Yönetim Teknikleri Çarşamba 18.00-21.00 K124 SÜMEYYE KUŞAKCI
ISL 503C Çağdaş Yönetim Teknikleri TBA TBA TBA ELİF DEĞİRMENCİ
ISL 510C Yenilikçilik ve Girişimcilik TBA TBA TBA AHMET KAPLAN
ISL 512A Üretim ve İşlemler Yönetimi Cuma 18.00-21.00 K126 ALİ OSMAN KUŞAKCI
ISL 513C Veri Analizi ve Karar Verme TBA TBA TBA ALİ OSMAN KUŞAKCI
ISL 516B Küresel İşletme Yönetimi TBA TBA TBA ÜMİT HACIOĞLU
ISL 520B Marka İletişimi ve Stratejik Marka Yönetimi TBA TBA TBA SALİH ÖZHAN
ISL 530B Yerel Yönetimlerde Stratejik Liderlik ve İletişim Becerileri TBA TBA TBA SÜMEYYE KUŞAKCI
ISL 543A Denetim ve İç Kontrol Perşembe 18.00-21.00 K124 TAMER AKSOY
ISL 543B Denetim ve İç Kontrol TBA TBA TBA TAMER AKSOY
ISL 595 Proje MUSTAFA KEMAL YILMAZ, EKREM TATOĞLU, TAMER AKSOY, SÜMEYYE KUŞAKCI, ALİ OSMAN KUŞAKCI, AHMET KAPLAN, NİHAT GÜMÜŞ, ELİF DEĞİRMENCİ, ORKUN İÇTEN, ABDULLAH OKUMUŞ, NECLA ÖYKÜ İYİGÜN, MUSTAFA BÜTE, FATİH ÖZTÜRK, ÜMİT HACIOĞLU, SALİH ÖZHAN, CEMAL ZEHİR, SEYHAN GÜVER
ISL 599 Tez MUSTAFA KEMAL YILMAZ, EKREM TATOĞLU, TAMER AKSOY, SÜMEYYE KUŞAKCI, ALİ OSMAN KUŞAKCI, AHMET KAPLAN, NİHAT GÜMÜŞ, CEMAL ZEHİR, ELİF DEĞİRMENCİ, ORKUN İÇTEN, ABDULLAH OKUMUŞ, NECLA ÖYKÜ İYİGÜN, MUSTAFA BÜTE, FATİH ÖZTÜRK
MAN 501 Research Methods and Publication Ethics Cuma 10.00-13.00 K323 NİHAT GÜMÜŞ
MAN 502 Marketing Management Cuma 14.00-17.00 G121 REMZİ ALTUNIŞIK
MAN 503 Contemporary Management Pazartesi 14.00-17.00 G301 ÜMİT HACIOĞLU
MAN 510 Innovation and Entrepreneurship Perşembe 10.00-13.00 G310 AHMET KAPLAN
MAN 512 Operations Management Çarşamba 10.00-13.00 G320 ALİ OSMAN KUŞAKCI
MAN 599 Master’s Thesis MUSTAFA KEMAL YILMAZ, EKREM TATOĞLU, TAMER AKSOY, SÜMEYYE KUŞAKCI, ALİ OSMAN KUŞAKCI, AHMET KAPLAN, NİHAT GÜMÜŞ
MAN 600 Seminar MUSTAFA KEMAL YILMAZ, EKREM TAOĞLU, TAMER AKSOY, SÜMEYYE KUŞAKCI, ALİ OSMAN KUŞAKCI, MAHMUT ARSLAN, ÖMER FAHRETTİN DEMİREL, AHMET KAPLAN, NİHAT GÜMÜŞ
MAN 601 Advanced Research Methods I Pazartesi 10.00-13.00 G341 EKREM TATOĞLU
MAN 603 Organization Theory Perşembe 15.00-18.00 G323 SÜMEYYE KUŞAKCI
MAN 610 Special Topics in Finance Salı 10.00-13.00 G001 OMAR KACHKAR, ÜMİT HACIOĞLU
MAN 623 Marketing Theory Cuma 18.00-21.00 G310 REMZİ ALTUNIŞIK
MAN 681 History of Management Thought Perşembe 10.00-13.00 G320 EKREM TATOĞLU
MAN 697 PhD Qualification MUSTAFA KEMAL YILMAZ, EKREM TATOĞLU, SÜMEYYE KUŞAKCI, ALİ OSMAN KUŞAKCI, AHMET KAPLAN, NİHAT GÜMÜŞ
MAN 698 PhD Thesis Proposal MUSTAFA KEMAL YILMAZ, EKREM TATOĞLU, SÜMEYYE KUŞAKCI, ALİ OSMAN KUŞAKCI, AHMET KAPLAN, NİHAT GÜMÜŞ
MAN 699 PhD Thesis MUSTAFA KEMAL YILMAZ, EKREM TATOĞLU, SÜMEYYE KUŞAKCI, ALİ OSMAN KUŞAKCI, AHMET KAPLAN, NİHAT GÜMÜŞ
MIE 502 Dünya Medeniyetleri Tarihi Salı 17.00-20.00 SS HALİL BERKTAY
MIE 503 Medeniyet Araştırmalarında Teori ve Metod Perşembe 13.00-16.00 SS HEBA RAOUF EZZAT
MIE 515 Asian Civilazitions Encountering Islam Pazartesi 09.00-12.00 SS NAOKİ YAMAMOTO
MIE 517 Çağdaş İslam Düşüncesi I Pazartesi 13.00-16.00 SS VAHDETTİN IŞIK
MIE 521 İslam Medeniyeti Tarihi I Pazartesi 10.00-13.00 K325 ERCÜMENT ASİL
MIE 525 Society Ethics and Environment Pazartesi 09.00-12.00 SS ÖNDER KÜÇÜKURAL, MEHMET ALİ ÜZELGÜN
MIE 527 Cities, Citizenship and Civilization Çarşamba 13.00-16.00 SS HEBA RAOUF EZZAT
MIE 551 Tasavvuf Okumaları I Salı 07.00-10.00 SS RECEP ŞENTÜRK, NAOKİ YAMAMOTO
MIE 563 Siyaset Sosyolojisi Salı 10.00-13.00 SS RECEP ŞENTÜRK, ÖNDER KÜÇÜKURAL
MIE 564 Modern Ortadoğu Tarihi Cuma 10.00-13.00 SS İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
MIE 581 Arapça I Cuma 09.00-12.00 SS MUDAR HAJ FARESS
MIE 583 Arapça Akademik Yazım I Cuma 14.00-17.00 SS MUDAR HAJ FARESS
MIE 585 İngilizce Akademik Yazım I Pazartesi 16.00-19.00 SS ERCÜMENT ASİL
MIE 590 Seminer Cuma 14.00-17.00 SS VAHDETTİN IŞIK
MIE 591 Türkçe Akademik Yazım I Cuma 14.00-17.00 SS ZEHRA ÖZTÜRK
MIE 597 İslam Felsefesinde Temel Problemler Salı 13.00-16.00 SS MAHMUT KAYA
MIE 599 Tez RECEP ŞENTÜRK, HEBA RAOUF EZZAT, ÖNDER KÜÇÜKURAL, İBRAHİM VEHBİ BAYSAN, NAGİHAN HALİLOĞLU, SURAIJA ROSCHAN FARIQHI, TALHA KÖSE, HALİL BERKTAY
MIE 603 Klasik Metinlerle Dünya Medeniyetleri Perşembe 13.00-16.00 SS ALPARSLAN AÇIKGENÇ
MIE 605 Medeniyet Kuramları Çarşamba 09.00-12.00 SS TAHSİN GÖRGÜN
MIE 647 Şarkiyatçılık Salı 09.00-12.00 SS NAGİHAN HALİLOĞLU
MIE 690 Seminer Cuma 14.00-17.00 SS VAHDETTİN IŞIK
MIE 697 Doktora Yeterlik ÖNDER KÜÇÜKURAL, İBRAHİM VEHBİ BAYSAN, NAGİHAN HALİLOĞLU
MIE 698 Tez Önerisi TAHSİN GÖRGÜN, ÖNDER KÜÇÜKURAL
MIE 699 Tez RECEP ŞENTÜRK, HEBA RAOUF EZZAT, ÖNDER KÜÇÜKURAL, İBRAHİM VEHBİ BAYSAN, NAGİHAN HALİLOĞLU, SURAIJA ROSCHAN FAROQHI, TALHA KÖSE, HALİL BERKTAY
PERS 501 Basic Persian I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G006 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
PERS 502 Basic Persian II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G007 TBA
PERS 503 Intermediate Persian I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G008 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
PERS 504 Intermediate Persian II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G009 TBA
PHIL 501 Research Methods and Publication Ethics Perşembe 10.00-13.00 K103 MUHAMMET İKBAL BAKIR
PHIL 510 Islamic Philosophy I: Advanced Course Salı 10.00-13.00 G002 BURHAN KÖROĞLU
PHIL 523 Critical Philosophy in Islamic Thought Pazartesi 10.00-13.00 SS İBRAHİM KALIN
PHIL 566 Hegel Çarşamba 13.00-16.00 G342 MUHAMMET İKBAL BAKIR
PHIL 586 Philosophy of Language: Advanced Course Pazartesi 15.00-18.00 G342 ŞABAN TEOMAN DURALI
PHIL 598 Philosophy of Artificial Intelligence Çarşamba 09.00-12.00 G341 ENİS DOKO
PHIL 599 Master’s Thesis ŞABAN TEOMAN DURALI, BURHAN KÖROĞLU, MUHAMMET İKBAL BAKIR, ENİS DOKO, HEBA RAOUF EZZAT, RECEP ŞENTÜRK
POLS 500 Seminar ALİ ASLAN
POLS 501 Methodology in Political Science Salı 10.00-13.00 G009 TALHA KÖSE
POLS 502 Theories of International Relations Perşembe 10.00-13.00 G202 ALİ ASLAN
POLS 505 Turkish Politics Pazartesi 10.00-13.00 K124 BURHANETTİN DURAN
POLS 515 Strategic Planning and Management Pazartesi 14.00-17.00 ÇABAM KAZIM UĞUR KIZILASLAN
POLS 516 Theories of Strategy Cuma 09.00-12.00 ÇABAM KAZIM UĞUR KIZILASLAN
POLS 521 Comparative Political Thought Cuma 14.00-17.00 G120 HEBA RAOUF EZZAT
POLS 540 Theories of State Perşembe 14.00-17.00 ÇABAM ERIK IVAR RINGMAR
POLS 546 Terrorism and Political Violence Çarşamba 13.00-16.00 K126 TALHA KÖSE
POLS 599 Master’s Thesis BURHANETTİN DURAN, TALHA KÖSE, ALİ ASLAN, HEBA RAOUF EZZAT, ERİK IVAR RİNGMAR
PSY 501 Klinik Psikolojide Araştırma Yöntemleri ve Etik Çarşamba 13.00-16.00 K326 BURCU UYSAL
PSY 511 Bilişsel Davranışçı Psikoterapi I Cuma 09.00-12.00 İhya HAKAN TÜRKÇAPAR
PSY 521 İleri Psikopatoloji Çarşamba 09.00-12.00 K326 MEDAİM YANIK
PSY 525 Klinik Pozitif Psikoterapi Pazartesi 09.00-12.00 K127 SENEM EREN
PSY 531 Klinik Görüşme ve Danışmanlık Becerileri Cuma 14.00-17.00 İhya BURCU UYSAL
PSY 535 Klinik Uygulama ve Süpervizyon I Cuma 09.00-12.00 İPAM TAHA BURAK TOPRAK
PSY 599 Tez MEDAİM YANIK, BURCU UYSAL, ÖMER MÜCAHİT ÖZTÜRK, SENEM EREN, EBRU MORGÜL, ÜZEYİR OK, VAHDETTİN GÖRMEZ, HASAN TURAN KARATEPE
PSY 600 Seminer Perşembe 15.00-18.00 G340 EBRU MORGÜL
PSY 632 Klinik Uygulama II Perşembe 09.00-12.00 İPAM ÖMER MÜCAHİT ÖZTÜRK, VAHDETTİN GÖRMEZ
PSY 636 Klinik Süpervizyon II Salı 10.00-13.00 İPAM BELKIS NİLGÜN ÖCAL, HASAN TURAN KARATEPE
PSY 671 Advanced Islamically Integrated Psychotherapy: Theory & Practice Çarşamba 09.00-12.00 İPAM HOOMAN KESHAVARZI
PSY 697 Doktora Yeterlik MEDAİM YANIK, BURCU UYSAL, ÖMER MÜCAHİT ÖZTÜRK, SENEM EREN, BELKIS NİLGÜN ÖCAL, EBRU MORGÜL, ÜZEYİR OK
PSY 698 Doktora Tez Önerisi MEDAİM YANIK, BURCU UYSAL, ÖMER MÜCAHİT ÖZTÜRK, SENEM EREN, BELKIS NİLGÜN ÖCAL, EBRU MORGÜL, ÜZEYİR OK
PSY 699 Tez MEDAİM YANIK, BURCU UYSAL, ÖMER MÜCAHİT ÖZTÜRK, SENEM EREN, EBRU MORGÜL, ÜZEYİR OK, VAHDETTİN GÖRMEZ, HASAN TURAN KARATEPE
RLST 501 Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği Çarşamba 14.00-17.00 DH HASAN KAPLAN
RLST 503E Modern Theories of Religion Perşembe 14.00-17.00 DH BETÜL AVCI
RLST 505 Kitab-ı Mukaddes Tetkikleri Salı 09.00-12.00 DH ÖMER FARUK HARMAN
RLST 509 Dinler Tarihi Metinleri-Arapça I Perşembe 09.00-12.00 DH ÖMER FARUK HARMAN
RLST 513 Psikoloji Ekollerinde Din Pazartesi 09.00-12.00 DH HASAN KAPLAN
RLST 517 İslam Toplumu ve Kültürü Pazartesi 14.00-17.00 DH VAHDETTİN IŞIK
RLST 519E Sociology of Religion Çarşamba 09.00-12.00 DH KEMAL ATAMAN
RLST 527E Theories of Human Nature Pazartesi 14.00-17.00 DH HASAN KAPLAN
RLST 536 İslam ve Psikoloji Çarşamba 09.00-12.00 DH HAYATİ HÖKELEKLİ
RLST 537 Sosyal Teori Perşembe 14.00-17.00 G009 NURSEN AKSAY
RLST 599 Tez ÖMER FARUK HARMAN, HASAN KAPLAN, BETÜL AVCI, RAMAZAN ARAS, VAHDETTİN IŞIK, NURSEN AKSAY, MEHMET ÖZAY
RTC 501 Scientific Research Methods and Publication Ethics Çarşamba 09.00-12.00 G342 MEHMET EMİN BABACAN
RTC 503 Social Theory and Media Studies Salı 09.00-12.00 K325 MEHMET EMİN BABACAN
RTC 508 Media Analysis Perşembe 15.00-18.00 G308 TANER DOĞAN
RTC 517 Film Kuramları Pazartesi 10.00-13.00 K104 YUSUF ZİYA GÖKÇEK
RTC 523 Senaryo ve Yazım Teknikleri Pazartesi 16.00-19.00 G003 FATİH ÖZCAN
RTC 599 Tez MEHMET EMİN BABACAN, TANER DOĞAN, YUSUF ZİYA GÖKÇEK, HAKKI ÖCAL
SOC 503 Social Theory I Çarşamba 14.00-17.00 SÖZMER RAMAZAN ARAS
SOC 506 Ibn Khaldun and Contemporary Issues Pazartesi 10.00-13.00 SÖZMER HEBA RAOUF EZZAT
SOC 514 Urban Sociology Pazartesi 14.00-17.00 SÖZMER ALEV ERKİLET
SOC 525 Modernity, Post-Modernity and Beyond Cuma 14.00-17.00 SÖZMER YASİN AKTAY
SOC 599 Master’s Thesis RAMAZAN ARAS, HEBA RAOUF EZZAT, ALEV ERKİLET, YASİN AKTAY, NURSEN AKSAY
TLL 501 Basic Ottoman Turkish I Salı
Çarşamba
Cuma
14.00-15.00
10.00-12.00
10.00-12.00
K126
K126
K104
GÜLSÜM GÜLSEV ŞANVER
TLL 502 Basic Ottoman Turkish II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 K124 TBA
TLL 503 Advanced Ottoman Turkish I Salı
Çarşamba
Cuma
09.00-10.00
15.00-17.00
15.00-17.00
G310
G320
G320
ÖMER İŞBİLİR
TLL 504 Advanced Ottoman Turkish II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 K126 TBA
TLL 506 Advanced Readings in Ottoman Historical Texts Pazartesi       Salı     Perşembe 13.00-15.00 14.00-15.00 11.00-13.00 G341 FARUK YASLIÇİMEN
TS 500 MA Pro-Seminar Cuma 13.00-15.00 G341 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
TS 599 Master’s Thesis MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
TUR 501 Basic Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G001 TBA
TUR 502 Basic Modern Turkish II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G002 TBA
TUR 503 Intermediate Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G003 TBA
TUR 504 Intermediate Modern Turkish II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G004 TBA
TUR 505 Akademik Türkçe I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cuma
08.00-09.00 G005 TBA

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur