Öğrenci İşleri

Daire Başkanlığı

Ders Programları


2019-2020 AKADEMİK YILI
BAHAR DÖNEMİ LİSANS DERS PROGRAMLARI
DERSİN KODU DERSİN ADI GÜN SAAT SINIF ÖĞRETİM ÜYESİ
ANTH 202 Social-Cultural Anthropology Çarşamba 10:00-13:00 K326 NURSEM AKSAY
ANTH 209 Cultures of the Middle East Pazartesi 14:00-17:00 K124 RAMAZAN ARAS
ARA 302 01 Basic Arabic II Çarşamba
Cuma
15:00-18:00
11:00-13:00
G301
K126
ABDULKADER ALKHALAF
ARA 302 02 Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
08:00-09:00 K325 ABDULLAH AL THALAJ
ARA 302 03 Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
08:00-09:00 K124 AMAR AL SOAH
ARA 304 01 Intermediate Arabic II Salı
Çarşamba
Perşembe Perşembe
08:00-09:00
08:00-09:00
08:00-10:00 15:00-16:00
K103
K103
K103    K326
NASRALLAH ABDO
ARA 304 02 Intermediate Arabic II Pazartesi
Çarşamba
Perşembe
09:00-10:00
16:00-18:00
16:00-18:00
G203
G203
G342
SONDOS A. SH. ODEH
DFT 202 Introduction to Filmmaking Pazartesi
Çarşamba
09:00-11:00 G007
G341
HAKKI ÖCAL
DFT 203 Camera Techniques Pazartesi
Salı
14:00-16:00
11:00-13:00
K103
G301
HAKKI ÖCAL
ECON 102 Principles of Macroeconomics Pazartesi
Çarşamba
11:00-13:00 Cihannüma FUAT ERDAL
ECON 202 Intermediate Macroeconomics Pazartesi
Çarşamba
10:00-12:00 K126 ŞERİFE GENÇ İLERİ
ECON 204 Mathematical Economics Salı
Çarşamba
11:00-13:00
13:00-15:00
K326
K126
YUSUF VARLI
EDU 102 Educational Technology Cuma 14:00-16:00 K127 MEHMET AKIN BULUT
EDU 104 Physiological Psychology Perşembe 12:00-14:00 K325 ALİ GÖRKEM GENÇER
EDU 106 Guidance and Counseling in Schools Çarşamba 13:00-15:00 K323 CEM MALAKCIOĞLU
EDU 108 Philosophy of Education Çarşamba 10:00-12:00 K323 MUNIRAH MOHAMMED I ALABOUDI
EDU 110 Developmental Psychology I (Child and Adolescent) Perşembe 15:00-17:00 G308 THSEEN NAZIR
EDU 202 History of Turkish Education Pazartesi 10:00-12:00 K124 LOKMAN AKBAY
EDU 203 Child Psychology Çarşamba 13:00-15:00 K124 THSEEN NAZIR
EDU 208 Community Service Cuma 09:00-12:00 SEFA BULUT
EDU 209 Basic Statistics Çarşamba 09:00-12:00 K101 LOKMAN AKBAY
EDU 212 Life Span Development and Adaptation Problems Perşembe 13:00-15:00 K326 THSEEN NAZIR
EDU 214 Character and Value Education Çarşamba 15:00-17:00 K323 CEM MALAKCIOĞLU
EDU 218 Nontest Techniques Cuma 14:00-17:00 G001 SEFA BULUT
EDU 232 Gifted Children and Education Perşembe 10:00-12:00 K325 AYŞEGÜL İŞLEKELLER BOZCA
EDU 346 Personality Theories Salı 11:00-14:00 K101 ÜZEYİR OK
HIST 102 History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
09:00-10:00 Cihannüma HALİL BERKTAY
HIST 102 Discussions Cuma 09:00-11:00 G202 (1-A)
K124 (2-B)
K126 (3-C)
K103 (4-D)
G001 (5-E)
G341 (6-F)
K104 (7-G)
G342 (8-H)
G002 (9-I)
HALİL BERKTAY
HIST 102T History of Modern Turkey II Salı
Perşembe
Cuma
09:00-10:00
09:00-10:00
09:00-11:00
G007 MUHAMMED GÖÇGÜN
HIST 202 Introduction to the History of Religions Çarşamba 10:00-13:00 G009 BETÜL AVCI SEBETCİ
HIST 208 Anatolian Civilizations Salı 10:00-13:00 G342 HALİL BERKTAY
HIST 209 War and Society Cuma 10:00-13:00 G008 HALİL BERKTAY
HIST 213 History of the Twentieth Century Perşembe 14:00-17:00 G323 HALİL BERKTAY
HIST 431 History of Ottoman Institutions Perşembe 10:00-13:00 G341 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
HUK 102 Anayasa Hukuku II Pazartesi
Salı
13:00-16:00
13:00-14:00
G202 YAVUZ ATAR
HUK 104 Medeni Hukuk II Pazartesi
Salı
09:00-11:00
11:00-13:00
K127 ALİ DEMİRBAŞ
HUK 202 Borçlar Hukuku Genel Hükümler II Çarşamba
Perşembe
12:00-14:00 13:00-15:00 G203 ÖMER ÇINAR
HUK 204 İdare Hukuku II Çarşamba
Perşembe
14:00-16:00
10:00-12:00
G203 MUHAMMED GÖÇGÜN, ÖMER FARUK EROL
HUK 206 Ceza Hukuku Genel Hükümler II Pazartesi 10:00-12:00
13:00-15:00
G203 OSMAN HAKAN ÖNCEL
HUK 208 Milletlerarası Kamu Hukuku II Çarşamba 09:00-12:00 G203 ENVER ARIKOĞLU
HUK 220 Mukayeseli Hukuk IV Salı 09:00-12:00 K323 BİLAL AYBAKAN
HUM 102 The World Through Art and Literature II Pazartesi
Çarşamba
10:00-11:00 Cihannüma MERVE AKTAR, NAGİHAN HALİLOĞLU
HUM 102 Discussions Perşembe 16:00-18:00 G202 (1-A)
G002 (2-B)
G341 (3-C)
K124 (4-D)
K126 (5-E)
K103 (6-F)
K104 (7-G)
G001 (8-H)
MERVE AKTAR, NAGİHAN HALİLOĞLU
LAW 102 Anayasa Hukuku II Pazartesi
Salı
13:00-16:00
13:00-14:00
G202 YAVUZ ATAR
LAW 104 Medeni Hukuk II Pazartesi
Salı
09:00-11:00
11:00-13:00
K127 ALİ DEMİRBAŞ
LAW 106 Mukayeseli Hukuk II Perşembe 14:00-17:00 K323 NECMETTİN KIZILKAYA
LAW 110 Legal English II Salı 14:00-17:00 K127 AHMET ULVİ TÜRKBAĞ
LAW 202 Borçlar Hukuku Genel Hükümler II Çarşamba
Perşembe
12:00-14:00 13:00-15:00 G203 ÖMER ÇINAR
LAW 204 İdare Hukuku II Çarşamba
Perşembe
14:00-16:00
10:00-12:00
G203 MUHAMMED GÖÇGÜN, ÖMER FARUK EROL
LAW 206 Ceza Hukuku Genel Hükümler II Pazartesi 10:00-12:00
13:00-15:00
G203 OSMAN HAKAN ÖNCEL
LAW 208 Public International Law II Pazartesi 15:00-18:00 G203 ENVER ARIKOĞLU
LAW 220 Mukayeseli Hukuk IV Salı 09:00-12:00 K323 BİLAL AYBAKAN
LIT 202 Introduction to Literary Theory II Çarşamba 10:00-13:00 Kütüphane Eğitim Odası EMRAH PELVANOĞLU
LIT 204 Survey of English Literature Pazartesi 13:00-16:00 G007 MERVE AKTAR
LIT 206 Survey of Turkish Literature Perşembe 13:00-16:00 G301 EMİNE HOŞOĞLU DOĞAN
LIT 210 Shakespeare Çarşamba 13:00-16:00 G002 NAGİHAN HALİLOĞLU
LIT 212 Literary Nonfiction Perşembe 10:00-13:00 K103 MERVE AKTAR
LIT 213 Editorship and the Publishing Industry Cuma 10:00-13:00 K325 MELİKE GÜNYÜZ
MAN 102 Business Communications Perşembe 10:00-13:00 K323 KADRİ ÖZGÜNEŞ
MAN 202 Organizational Behavior Pazartesi 13:00-16:00 K101 MAHMUT ARSLAN
MAN 242 Financial Management Pazartesi 09:00-12:00 K325 ÜMİT HACIOĞLU
MATH 102 Calculus II Salı
Çarşamba
09:00-11:00
16:00-18:00
K326
K101
YUSUF VARLI
MCOM 102 History of Media and Communication Salı 12:00-15:00 K103 HAKKI ÖCAL
MCOM 104 Technical Skills for Media Salı
Perşembe
09:00-11:00 G002 TANER DOĞAN
NS 102 Nature and Science II Pazartesi
Çarşamba
14:00-15:00 Cihannüma ENIS DOKO
NS 102 Discussions Cuma 14:00-16:00 G202 (1-A)
K323 (2-B)
K325 (3-C)
K124 (4-D)
K126 (5-E)
G340 (6-F)
G342 (7-G)
G008 (8-H)
G002 (9-I)
ENIS DOKO
PERS 302 Basic Persian II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
08:00-09:00 G004 NARGES KESHANI
PHIL 102 Introduction to Ethics Salı 09:00-12:00 G341 HAKAN KURUNÇ
PHIL 104 Logic II Pazartesi 09:00-12:00 G001 ENIS DOKO
PHIL 202 Ancient Philosophy II Pazartesi 12:00-15:00 G341 ŞABAN TEOMAN DURALI
PHIL 204 Metaphysics Çarşamba 10:00-13:00 K103 ALPARSLAN AÇIKGENÇ
PHIL 206 Introduction to Modern Thought Cuma 13:00-16:00 MUHAMMET İKBAL BAKIR
POLS 102 International Relations Salı 12:00-15:00 K104 ERIK IVAR RINGMAR
POLS 224 Social Statistics Perşembe 14:00-17:00 K127 NİHAT GÜMÜŞ
POLS 241 Constitutional Politics & Law Salı 12:00-15:00 K323 İBRAHİM KAYA
POLS 251 Modern Political Theory Pazartesi 09:00-12:00 K103 ALİ ASLAN
POLS 352 Political Ideologies Çarşamba 13:00-16:00 G311 TALHA KÖSE
POLS 380 Great Power Politics Pazartesi 13:00-16:00 K104 WAHABUDDIN RAEES
PR 202 Introduction to Public Relations Perşembe 13:00-16:00 G342 İZZET BOZKURT
PR 204 Principles of Advertisement Çarşamba 14:00-17:00 G342 İZZET BOZKURT
PSY 104 Biological Basis of Human Behavior Perşembe 10:00-13:00 K326 TIMOTYH JORDAN
PSY 122 History of Psychology Pazartesi 16:00-19:00 K101 EBRU MORGÜL
PSY 204 Statistical Methods in Psychology Çarşamba 09:00-12:00 K101 LOKMAN AKBAY
PSY 206 Individual Differences & Theories of Personality Salı 11:00-14:00 K101 ÜZEYİR OK
PSY 435 Language and Thinking Çarşamba 17:00-20:00 SS ÖNDER KÜÇÜKURAL, MEHMET ALİ ÜZELGÜN
SIS 102 01 Kur’an Okuma ve Tecvid II Salı
Perşembe
08:00-11:00 K127
G301
MUSTAFA ALTIN
SIS 102 02 Kur’an Okuma ve Tecvid II Salı
Çarşamba
08:00-11:00
16:00-19:00
K101
K126
ESRA YILMAZ
SIS 104 Intensive Arabic II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
10:00-13:00
11:00-15:00
10:00-13:00
11:00-13:00/16:00-18:00
09:00-11:00
K101
K325
K325
G002/K326
K127
ABDULLAH AL THALAJ
SIS 202 İslam İbadet Esasları Çarşamba 14:00-17:00 K325 HAMZEH AL-BAKRI
SIS 204 Islamic History Pazartesi 14:00-17:00 K325 YAŞAR ÇOLAK
SIS 206 History of Philosophy Pazartesi 10:00-13:00 K104 SELMAN DİLEK
SIS 208 Hadis Tarihi ve Usulü Cuma 11:00-13:00
14:00-15:00
K104 SERDAR DEMİREL
SIS 427 İslam Ahlak Esasları Salı 12:00-15:00 K124 AHMET MURAT ÖZEL
SOC 216 Sociology of Childhood and the Family Çarşamba 14:00-17:00 K127 DIANE MARIE PRANZO
SOC 309 Sociology of Religion Salı 10:00-13:00 G203 MEHMET ÖZAY
SPS 102 Humanity and Society II Pazartesi
Çarşamba
09:00-10:00 Cihannüma HALİL BERKTAY
SPS 102 Discussions Perşembe 14:00-16:00 G202 (1-A)
K124 (2-B)
G341 (3-C)
K126 (4-D)
G008 (5-E)
G311 (6-F)
K104 (7-G)
G001 (8-H)
G002 (9-I)
G007 (10-J)
HALİL BERKTAY
SPS 104 Comparative Theories and Methods II Pazartesi
Çarşamba
15:00-16:00 Cihannüma ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
SPS 104 Discussions Cuma 11:00-13:00 K124 (1-A)
G341 (2-B)
G342 (3-C)
K127 (4-D)
G202 (5-E)
G001 (6-F)
G007 (7-G)
G002 (8-H)
K103 (9-I)
ÖNDER KÜÇÜKURAL, RECEP ŞENTÜRK
STAT 202 Statistics II Perşembe 13:00-15:00
16:00-18:00
K101 MURAT GÜVEN
TLL 102 Modern Turkish Literature II Salı
Perşembe
10:00-11:00 Cihannüma HAKKI ÖCAL
TLL 102 Discussions Cuma 16:00-18:00 K124 (1-A)
K127 (2-B)
G342 (3-C)
K126 (4-D)
K323 (5-E)
K325 (6-F)
G002 (7-G)
HAKKI ÖCAL
TLL 302 01 Basic Ottoman Turkish II Pazartesi
Perşembe
09:00-12:00
10:00-12:00
K326
K127
RAMAZAN ARAS
TLL 302 02 Basic Ottoman Turkish II Salı
Çarşamba
Cuma
08:00-09:00
15:00-17:00
15:00-17:00
G001
G001
K326
GÜLSÜM GÜLSEV ŞANVER
TLL 304 Advanced Ottoman Turkish II Salı
Çarşamba
Cuma
09:00-10:00
15:00-17:00
15:00-17:00
K103
G320
G320
ÖMER İŞBİLİR, GÜLSÜM GÜLSEV ŞANVER
TUR 302 Basic Modern Turkish II Pazartesi
Salı
Salı
Çarşamba
08:00-09:00
08:00-09:00
15:00-17:00
08:00-09:00
G318 SALMAN NARLI
TUR 304 Intermediate Modern Turkish II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
08:00-09:00 G324 MERDİYE MANSUR
TUR 305 Akademik Türkçe I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
08:00-09:00 G312 MELİKE NUR ÇEP
TUR 306 01 Akademik Türkçe II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
08:00-09:00 G311 RÜMEYSA ŞİŞMAN
TUR 306 02 Akademik Türkçe II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
08:00-09:00 G319 HARUN AKSU

2019-2020 AKADEMİK YILI
BAHAR DÖNEMİ LİSANSÜSTÜ DERS PROGRAMLARI
DERSİN KODU DERSİN ADI GÜN SAAT SINIF ÖĞRETİM ÜYESİ
AIR 500 Seminar TBA TBA TBA ALİ OSMAN KUŞAKCI
AIR 501 Research Methods and Publication Ethics TBA TBA TBA NİHAT GÜMÜŞ
AIR 506 Airline Business Models and Strategic Management TBA TBA TBA ÜMİT HACIOĞLU
AIR 513 Network, Fleet and Schedule Planning TBA TBA TBA MUSTAFA KEMAL YILMAZ
AIR 523 Revenue Management in Aviation TBA TBA TBA ALİ OSMAN KUŞAKCI
AIR 599 Master Thesis
ANTH 513 Anthropology of Islam Perşembe 14:00-17:00 SÖZMER RAMAZAN ARAS
ARA 502 01 Basic Arabic II Salı              Salı  Perşembe 08:00-09:00 14:00-17:00 08:00-09:00 G002  G001  G002 MOUSAB OLABİ
ARA 502 02 Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
08:00-09:00 G308 LUBANA BARODI
ARA 502 03 Basic Arabic II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
08:00-09:00 G003 ABDURRAHMAN TABLAS
ARA 504 Intermediate Arabic II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
08:00-09:00 K326 MUDAR FARESS
BIS 500 Seminar Perşembe 14:00-17:00 DH AHMET MURAT ÖZEL
BIS 502 Usul Al-Fiqh Pazartesi 09:00-12:00 DH TUBA ERKOÇ BAYDAR
BIS 530 Kuran’ın Ana Konuları Pazartesi 14:00-17:00 DH İHSAN KAHVECİ
BIS 532 Günümüz Tefsir Problemleri Perşembe 09:00-12:00 DH İHSAN KAHVECİ
BIS 540 Hadis Usulü Metinleri Perşembe 09:00-12:00 DH HAMZEH AL-BAKRI
BIS 544 Klasik Hadis Şerh Metinleri Pazartesi 14:00-17:00 DH SERDAR DEMİREL
BIS 550 Malî Muâmelat Fıkhı Perşembe 09:00-12:00 DH BİLAL AYBAKAN
BIS 552 Fıkıh Mezhepleri Tarihi Pazartesi 14:00-17:00 DH NAİL OKUYUCU
BIS 560 Modern Kelam Metinleri Pazartesi 14:00-17:00 DH AHMET SÜRURİ
BIS 562 Kelam Ekolleri Perşembe 09:00-12:00 DH ALİ M.A.AL-OMARI
BIS 580 Tasavvuf Terimleri Pazartesi 14:00-17:00 DH AHMET MURAT ÖZEL
BIS 582 Osmanlı Tasavvuf Düşüncesi Perşembe 09:00-12:00 DH ERCAN ALKAN
BIS 599 Tez
BIS 600 Seminar Perşembe 09:00-12:00 DH YAŞAR ÇOLAK
BIS 632E History of Tafsir Perşembe 14:00-17:00 DH İHSAN KAHVECİ
BIS 634 Dirâyet Tefsiri Çarşamba 09:00-12:00 DH İHSAN KAHVECİ
BIS 638 Tefsire Çağdaş Yaklaşımlar Pazartesi 14:00-17:00 DH MURAT SÜLÜN
BIS 644 İhtilâfü’l-Hadis Pazartesi 09:00-12:00 DH MAHIEDDİN AVVAMA
BIS 648E Contemporary Hadith Works Perşembe 14:00-17:00 DH SERDAR DEMİREL
BIS 652 Mütekellim Usûl Düşüncesi Pazartesi 14:00-17:00 DH TUNCAY BAŞOĞLU
BIS 654E Islamic Theory of Contract (‘Aqd) Pazartesi 09:00-12:00 DH BİLAL AYBAKAN
BIS 658 Günümüz Fıkıh Problemleri Perşembe 14:00-17:00 DH TUBA ERKOÇ BAYDAR
BIS 662 Kelâmda Uluhiyyet Pazartesi 09:00-12:00 DH HAMZEH AL-BAKRI
BIS 668 Batıda Kelam Çalışmaları Perşembe 14:00-17:00 DH AHMET SÜRURİ
BIS 697 Doktora Yeterlik Sınavı
CPSY 502 İstatistik Çarşamba 13:00-16:00 K101 LOKMAN AKBAY
CPSY 504E Group Counseling Theory and Practices Pazartesi 10:00-13:00 K323 SEFA BULUT
CPSY 542 Gestalt Terapi Çarşamba 09:00-12:00 G007 CEM MALAKCIOĞLU
CPSY 544 Kişilik Bozuklukları Perşembe 14:00-17:00 K325 ALİ GÖRKEM GENÇER
CPSY 599 Tez
ECON 500 Seminar Cuma 14:00-17:00 G203 ŞERİFE GENÇ İLERİ
ECON 504 Microeconomic Theory Pazartesi 09:00-12:00 G202 SADULLAH YILDIRIM
ECON 506 Macroeconomic Theory Çarşamba 09:00-12:00 G002 RASİM ÖZCAN
ECON 508 Econometrics Cuma 09:00-12:00 K101 ASAD UL ISLAM KHAN
ECON 514 Industrial Economics Salı 09:00-12:00 K126 RASİM ÖZCAN
ECON 518 Panel Data and Cross Section Models Perşembe 09:00-12:00 G001 MURAT GÜVEN
ECON 599 MA Thesis
ECON 600 Seminar Cuma 14:00-17:00 G203 ŞERİFE GENÇ İLERİ
ECON 602 Advanced Macroeconomics Salı 09:00-12:00 G008 ŞERİFE GENÇ İLERİ
ECON 604 Advanced Econometrics Pazartesi 14:00-17:00 G301 ASAD UL ISLAM KHAN
ECON 697 PhD Qualification
ECON 698 Thesis Proposal
ECON 699 Thesis
EDU 500 Seminar Pazartesi 09:00-12:00 K327 MUNIRAH MOHAMMED I ALABOUDI, YÜKSEL ÖZDEN
EDU 502 Cumhuriyet Dönemi Eğitim Politikaları Çarşamba 13:00-16:00 K327 YÜKSEL ÖZDEN
EDU 504E Human Relations in Management Pazartesi 13:00-16:00 K327 SÜMEYYE KUŞAKCI
EDU 524E Build Your Dream School Salı 12:00-15:00 K327 MUNIRAH MOHAMMED I ALABOUDI, BELMA SEHER UYSAL
EDU 525 Özel Eğitim Politikaları ve Uygulamaları Perşembe 13:00-16:00 K327 AYŞEGÜL İŞLEKELLER BOZCA
EDU 540 Hayalindeki Üniversiteyi Kur Cuma 09:00-12:00 K327 ALİM ARLI
EDU 599 Tez
EFIN 500 Seminar Cuma 15:00-18:00 G110 ALİ OSMAN KUŞAKCI
EFIN 506 Financial Econometrics Cuma 09:00-12:00 K326 NİHAT GÜMÜŞ
EFIN 512 Globalization and International Financial Markets Pazartesi 14:00-17:00 G342 NİHAT GÜMÜŞ
EFIN 518 Islamic Finance Perşembe 15:00-18:00 G203 OMAR KACHKAR
EFIN 599 Master Dissertation
HIST 504 World History II Salı 17:00-20:00 SS HALİL BERKTAY
HIST 506 World Historiography II (Antiquity to 1800) Pazartesi 10:00-13:00 K201 HALİL BERKTAY
HIST 532 History of Ottoman Political Thought Cuma 10:00-13:00 K323 MEHMET ŞAKİR YILMAZ
HIST 539 Reading Evliya Çelebi Perşembe 14:00-17:00 G009 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
HIST 551 Sources and Methods for Ottoman History, 1600-1800 Perşembe 10:00-13:00 K104 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
HIST 553 Ottoman Women, c.1300-1900 Pazartesi 14:00-17:00 K323 SURAIJA ROSCHAN NADIRA ERIKA FAROQHI
HIST 572 From Empire to Republic: Turkish Nationalism and the Nation-State Çarşamba 17:00-20:00 K201 HALİL BERKTAY
HIST 601 Academic Research Methods and Publishing Ethics Cuma 13:00-15:00 K103 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
HIST 661 Research Seminar for Ottoman History, 1789-1908 Çarşamba 10:00-13:00 G301 FARUK YASLIÇİMEN
HIST 699 PhD Thesis
HUK 506-O ICC Tahkimi ve Uygulaması Salı 09:00-12:00 G201 ALİ YEŞİLIRMAK
HUK 513-O Sendikal Haklar Çarşamba 12:00-15:00 G201 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
HUK 518 Avrupa Birliği Telif Hukuku II Pazartesi 15:00-18:00 G201 ALİ DEMİRBAŞ
HUK 532-O Uluslararası Yatırım Hukuku Cuma 14:00-17:00 G201 YUSUF ÇALIŞKAN
HUK 520-O Teminat Hukuku Çarşamba 15:00-18:00 G201 ÖMER ÇINAR
HUK 525 Uluslararası Yatırım Hukuku Çarşamba 13:00-16:00 G341 YUSUF ÇALIŞKAN
HUK 526 ICC Tahkimi ve Uygulaması Perşembe 15:00-18:00 G201 ALİ YEŞİLIRMAK
HUK 526-O Mal Rejimleri Hukuku Perşembe 09:00-12:00 G201 ALİ DEMİRBAŞ
HUK 528 Mukayeseli Hukukta İdari Usul Salı 12:00-15:00 G008 ÖMER FARUK EROL
HUK 530 Mukayeseli Hukukta Kamu Denetçiliği Kurumu Pazartesi 10:00-13:00 G009 MUHAMMED GÖÇGÜN
HUK 535 İsimsiz Sözleşmeler Cuma 09:00-12:00 G201 ÖMER ÇINAR, RABİA İLHAN
HUK 599 Tez
HUK 599-O Tez
HUK 600 Seminer Pazartesi 09:00-12:00 G201 YUSUF ÇALIŞKAN
HUK 608 Uluslararası Yatırımlar ve Uluslararası Yatırım Tahkimi Salı 12:00-15:00 G201 YUSUF ÇALIŞKAN
HUK 610 İcra ve İflas Hukukunun Güncel Sorunları Çarşamba 09:00-12:00 G201 ALİ YEŞİLIRMAK
HUK 613 Teknolojik Gelişmelerin İş Hukukuna Yansıyan etkileri Perşembe 12:00-15:00 G201 YELİZ BOZKURT GÜMRÜKÇÜOĞLU
HUK 618 Vakıf Hukuku Cuma 14:00-17:00 G108 ÖMER ÇINAR
HUK 619 Kamu Özel Ortaklığı (PPP Sözleşmeleri) Pazartesi 12:00-15:00 G201 RABİA İLHAN
HUK 697 Doktora Yeterlik Sınavı
ISL 500-A Seminer Cuma 18:00-21:00 K104 SÜMEYYE KUŞAKCI
ISL 500-C Seminer TBA TBA TBA MUSTAFA KEMAL YILMAZ
ISL 504-A Yöneticiler İçin Muhasebe ve Finans Çarşamba 18:00-21:00 K104 TAMER AKSOY
ISL 504-C Yöneticiler İçin Muhasebe ve Finans TBA TBA TBA MUSTAFA KEMAL YILMAZ
ISL 506-A Stratejik Yönetim Perşembe 18:00-21:00 K104 ELİF DEĞİRMENCİ
ISL 506-C Stratejik Yönetim TBA TBA TBA MUSTAFA KEMAL YILMAZ
ISL 520-C Marka İletişimi ve Stratejik Marka Yönetimi TBA TBA TBA İZZET BOZKURT
ISL 543-A Denetim ve İç Kontrol Perşembe 18:00-21:00 K124 TAMER AKSOY
ISL 523-C Örgütsel Davranış TBA TBA TBA SÜMEYYE KUŞAKCI
ISL 545-C Uygulamalı İşletme Stratejileri TBA TBA TBA ÜMİT HACIOĞLU
ISL 595-A Proje
ISL 595-B Proje
ISL 599-A Yüksek Lisans Tezi
ISL 599-B Yüksek Lisans Tezi
MAN 500 Seminar Cuma 15:00-18:00 G110 ALİ OSMAN KUŞAKCI
MAN 504 Accounting and Finance for Managers Pazartesi 09:00-12:00 G341 MUSTAFA KEMAL YILMAZ, OMAR KACHKAR
MAN 506 Strategic Management Perşembe 10:00-13:00 G008 ÜMİT HACIOĞLU
MAN 513 Data Analysis and Decision Making Çarşamba 13:00-16:00 G323 ALİ OSMAN KUŞAKCI
MAN 599 Master Thesis
MAN 600 Seminar Cuma 15:00-18:00 G110 ALİ OSMAN KUŞAKCI
MAN 602 Advanced Research Methods II Pazartesi 10:00-13:00 G342 MUSTAFA KEMAL YILMAZ
MAN 604 Theoretical Perspectives and Research in International Business Salı 10:00-13:00 G009 EKREM TATOĞLU
MAN 634 International Financial Markets and Derivatives Pazartesi 14:00-17:00 G342 MUSTAFA KEMAL YILMAZ
MAN 682 Theoretical Perspectives and Research in Strategic Management Çarşamba 10:00-13:00 G008 SÜMEYYE KUŞAKCI
MAN 697 PhD Qualification Exam
MAN 699 PhD Thesis
MIE 501 Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve Yayın Etiği Salı 10:00-13:00 SS RECEP ŞENTÜRK, ÖNDER KÜÇÜKURAL
MIE 504 Küresel Sivil Toplum Ahlakı Ve Siyaset Perşembe 14:00-17:00 SS HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
MIE 505 Karşılaştırmalı Düşünce Tarihi Perşembe 09:00-12:00 SS ALPARSLAN AÇIKGENÇ
MIE 516 Asian Civilizations Encountering Islam II Pazartesi 14:00-17:00 SS NAOKI YAMAMOTO
MIE 518 Çağdaş İslam Düşüncesi II Perşembe 14:00-17:00 SS VAHDETTİN IŞIK
MIE 522 İslam Medeniyeti Tarihi II Pazartesi 09:00-12:00 SS ERCÜMENT ASİL
MIE 523 Modernization And Reform in The Ottoman Empire Pazartesi 10:00-13:00 SS İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
MIE 552 Tasavvuf Okumaları II Salı 07:00-10:00 SS RECEP ŞENTÜRK, NAOKI YAMAMOTO
MIE 564 Modern Ortadoğu Tarihi Cuma 10:00-13:00 SS İBRAHİM VEHBİ BAYSAN
MIE 582 Arapça II Cuma 09:00-12.00
14:00-17:00
SS MEHMET MAHİR KAFAS
MIE 584 Arapça Akademik Yazım II Cuma 14:00-17:00 SS ABDULLAH AL THALAJ
MIE 586 İngilizce Akademik Yazım II Pazartesi 17:00-20:00 SS ERCÜMENT ASİL
MIE 590 Seminer Perşembe 17:00-20:00 SS ERCÜMENT ASİL
MIE 592 Türkçe Akademik Yazım II Cuma 14:00-17:00 SS SALMAN NARLI
MIE 599 Tez
MIE 601 Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve Yayın Etiği Salı 10:00-13:00 SS RECEP ŞENTÜRK, ÖNDER KÜÇÜKURAL
MIE 604 Modern Metinlerle Dünya Medeniyetleri Perşembe 09:00-12:00 SS NAGİHAN HALİLOĞLU
MIE 606 Medeniyetler Arası İlişkiler Çarşamba 09:00-12:00 SS TAHSİN GÖRGÜN
MIE 628 Söylem Tahlili Çarşamba 17:00-20:00 SS ÖNDER KÜÇÜKURAL, MEHMET ALİ ÜZELGÜN
MIE 690 Seminer Perşembe 17:00-20:00 SS MEHMET ALİ ÜZELGÜN
MIE 697 Doktora Yeterlik
MIE 698 Tez Önerisi
MIE 699 Tez
PERS 502 Basic Persian II Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
08:00-09:00 G004 NARGES KESHANI
PHIL 500 Seminar TBA TBA TBA ENIS DOKO
PHIL 533 Theories of Metaphysics in the Second Classical Period Pazartesi 10:00-12:00 SS İBRAHİM KALIN
PHIL 534 Islamic Philosophy II: Advanced Course Pazartesi 10:00-13:00 G002 BURHAN KÖROĞLU
PHIL 573 Heidegger Perşembe 09:00-12:00 K126 MUHAMMET İKBAL BAKIR
PHIL 587 Philosophy of Civilization Pazartesi 15:00-18:00 G341 ŞABAN TEOMAN DURALI
PHIL 590 Political Philosophy: Advanced Course Çarşamba 09:00-12:00 G342 HAKAN KURUNÇ
PHIL 594 Issues in Science and Religion Salı 09:00-12:00 K104 ENIS DOKO
PHIL 596 Comperative History of Philosophy Çarşamba 14:00-17:00 G007 ALPARSLAN AÇIKGENÇ
PHIL 599 MA Thesis
POLS 501 Methodology in Political Science Perşembe 14:00-17:00 G318 TALHA KÖSE
POLS 503 Political Theory Salı 12:00-15:00 G002 ALİ ASLAN
POLS 516 Theories of Strategy Çarşamba 10:00-13:00 G202 WAHABUDDIN RAEES
POLS 526 Islam and Politics Pazartesi 09:00-12:00 G301 BURHANETTİN DURAN
POLS 527 Comparative Politics of the Middle East Çarşamba 13:00-16:00 K326 HEBA RAOUF MOHAMED EZZAT
POLS 531 Comperative Political Economy Pazartesi 13:00-16:00 G002 ERIK IVAR RINGMAR
POLS 545 National Security Strategy Cuma 10:00-13:00 G301 TALHA KÖSE
POLS 570 Conflict Analysis and Resolution Çarşamba 10:00-13:00 K104 TALHA KÖSE
POLS 599 MA Thesis
PSY 500 Seminer Salı 09:00-12:00 K124 BURCU UYSAL
PSY 508 Klinik Psikolojide İstatistik Çarşamba 13:00-16:00 K101 LOKMAN AKBAY
PSY 512 Bilişsel Davranışçı Psikoterapi II Cuma 14:00-17:00 Cihannüma MEHMET HAKAN TÜRKÇAPAR
PSY 536-A Klinik Uygulama ve Süpervizyon II Cuma 09:00-12:00 İPAM TAHA BURAK TOPRAK
PSY 536-B Klinik Uygulama ve Süpervizyon II Cuma 09:00-12:00 İPAM HASAN TURAN KARATEPE
PSY 542 Psikopatolojinin Biyolojik Tedavileri Cuma 09:00-12:00 Cihannüma ÖMER MÜCAHİT ÖZTÜRK
PSY 546 Çift Terapileri Çarşamba 09:00-12:00 G001 MEDAİM YANIK
PSY 599 Tez
PSY 632 Klinik Uygulama II Çarşamba 09:00-12:00 İPAM VAHDETTİN GÖRMEZ
PSY 636 Klinik Süpervizyon II Çarşamba 13:00-16:00 İPAM HASAN TURAN KARATEPE
PSY 675 Acceptance and Commitment Therapy (ACT) Temelli Vaka Analizi Çarşamba 09:00-12:00 İPAM HASAN TURAN KARATEPE
PSY 696 Klinik Stajı
PSY 697 Doktora Yeterlik Sınavı
RLST 500 Seminer Perşembe 09:00-12:00 DH ÖMER FARUK HARMAN, HASAN KAPLAN, BETÜL AVCI SEBETCİ, NURSEM AKSAY
RLST 506 Yahudilik-Hristiyanlık Salı 09:00-12:00 DH ÖMER FARUK HARMAN
RLST 508E Muslim-Christian Relations Pazartesi 14:00-17:00 DH BETÜL AVCI SEBETCİ
RLST 512 Dinler Tarihi Metinleri-Arapça II Çarşamba 09:00-12:00 DH ÖMER FARUK HARMAN
RLST 513 Psikoloji Ekollerinde Din Perşembe 14:00-17:00 DH HASAN KAPLAN
RLST 518 Manevi Bakım ve Danışmanlık Pazartesi 09:00-12:00 DH ZÜHAL AĞILKAYA ŞAHİN
RLST 522 Modern Dünyada Din ve Toplum Pazartesi 14:00-17:00 DH VAHDETTİN IŞIK
RLST 524E Secularisation and Modernisation Çarşamba 09:00-12:00 DH KEMAL ATAMAN
RLST 532E Issues in Science and Religion Cuma 09:00-12:00 DH ENIS DOKO
RLST 599 Tez
RTC 500 Seminer İZZET BOZKURT
RTC 504 İktidar, İdeoloji ve Medya Çarşamba 12:00-15:00 SS TANER DOĞAN
RTC 515 Digital Media Broadcasting Çarşamba 15:00-18:00 SS HAKKI ÖCAL
RTC 524 Medya, Tüketim ve Gençlik Salı 12:00-15:00 K126 MEHMET EMİN BABACAN
RTC 599 Tez
SOC 500 Seminar Cuma 14:00-17:00 SÖZMER ALEV ERKİLET
SOC 501 Research Methods and Publication Ethics Perşembe 10:00-13:00 K101 MEHMET ÖZAY
SOC 504 Social Theory II Çarşamba 14:00-17:00 SÖZMER RAMAZAN ARAS
SOC 505 Political Sociology Cuma 10:00-13:00 SÖZMER ALEV ERKİLET
SOC 508 Religion in Modern Turkey Pazartesi 10:00-13:00 SÖZMER NURSEM AKSAY
SOC 521 Discourse Analysis Çarşamba 09:00-12:00 SS ÖNDER KÜÇÜKURAL
SOC 536 Advanced Comparative Theories and Methods Salı 09:00-12:00 SS RECEP ŞENTÜRK, ÖNDER KÜÇÜKURAL, NURSEM AKSAY
SOC 599 MA Thesis
TLL 502 Intermediate Ottoman Turkish Salı
Çarşamba
Cuma
08:00-09:00
15:00-17:00
15:00-17:00
G001
G001
K326
GÜLSÜM GÜLSEV ŞANVER
TLL 504 Advanced Ottoman Turkish II Salı
Çarşamba
Cuma
09:00-10:00
15:00-17:00
15:00-17:00
K103
G320
G320
ÖMER İŞBİLİR, GÜLSÜM GÜLSEV ŞANVER
TS 501 Academic Research Methods and Publishing Ethics Cuma 13:00-15:00 K103 MUHAMMED FATİH ÇALIŞIR
TS 599 MA Thesis
TUR 502 Basic Modern Turkish II Pazartesi
Salı
Salı
Çarşamba
08:00-09:00
08:00-09:00
15:00-17:00
08:00-09:00
G318 SALMAN NARLI
TUR 503 Intermediate Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
08:00-09:00 G320 ZEHRA ÖZTÜRK RAHMAN
TUR 505 Advanced Readings in Modern Turkish I Pzt-Salı-Çarş-
Perş-Cum
08:00-09:00 G312 MELİKE NUR ÇEP

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur